Göz Makyajı Bosphorus kaş kirpik bakim yaği

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

HASRETYAXGXMURU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
106
0
40
kakirpikwj1.jpg

# Bosphorus Kaş ve Kirpik Bakım Yağı içerisinde bulunan bitkisel yağlar sayesinde kaş ve kirpiklerinizin bakımını yapar besler ve güçlendirir. Ürünümüzde yer alan bitkisel yağlar titiz araştırmalar sonucunda belirlenmiş olup yüzyıllardır kaş ve kirpik bakımında kullanılan yağlardır.
# BOSPHORUS KİRPİK BAKIM YAĞI içeriğinde bulunan bitkisel yağlar ve özellikleri şöyledir. HİNT YAĞI; Hint Yağı yüzyıllardır saç ve kirpik bakımında kullanılan etkili bir bakım ürünüdür. Hint Yağının kirpikler üzerinde gürleştirici ve uzatıcı etkisi vardır. FINDIK YAĞI; Fındık yağı yıpranmış şeklini kaybetmiş kirpikleri onarır. Kirpiklerin düzgün ve kıvrık görünmesini sağlar. BUĞDAY YAĞI; Buğday yağı güçlü antioksidan içeriği sayesinde kirpiklerin dış etkenlere karşı direncini arttırır. Ayrıca Buğday yağının sahip olduğu UV ışınlarını filtreleme özelliği sayesinde kirpikleri güneşin zararlı etkilerinden korur. TATLI BADEM YAĞI; Tatlı Badem Yağı zengin mineral içeriği sayesinde kirpikleri besler ve parlamasını sağlar.
# BOSPHORUS KAŞ BAKIM YAĞI içeriğinde bulunan bitkisel yağlar ve özellikleri şöyledir. FINDIK YAĞI; Yıpranmış şeklini kaybetmiş kaşları onarır, kaşların dağınık ve şekilsiz durmasını önler. KAYISI ÇEKİRDEK YAĞI; Kayısı çekirdek yağı göz çevresi tarafından kolaylıkla emilen etkili bir bakım ürünüdür. Özellikle göz altı morlukları için kullanılan kayısı çekirdek yağı, kaşları nemlendirip beslerken aynı zamanda göz çevresi bakımınıda yapar. BUĞDAY YAĞI; Buğday yağı güçlü antioksidan içerği sayesinde kaşların dış etkenlere karşı direncini arttırır. Ayrıca buğday yağının sahip olduğu UV ışınlarının filtreleme özelliği sayesinde kaşları güneşin zararlı etkilerinden korur. SUSAM YAĞI; Yüz yıllardır ağrı giderme amaçlı masaj yağı olarak kullanılmaktadır. Kaşlara uygulanması bu bölgede oluşan baş ağrılarını azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca etkili bir nemlendirici olduğundan kaşların yumuşamasını ve kolay şekil almasını sağlar. ÇÖREKOTU YAĞI; Antiseptik özelliği sayesinde kaşları korur. Derideki kan dolaşımını arttıracağından kaşları besler ve daha canlı görünmesini sağlar. JOJOBA YAĞI; Kaş üzerinde ince bir tabaka oluşturarak kaşları dış etkenlerden korur canlı ve parlak görünmelerini sağlar. ISIRGAN OTU YAĞI; Hücre yenileyici özelliği sayesinde kaşları yeniler ve daha güçlü hale getirir. E VİTAMİNİ; E vitamini antioksidan özelliği sayesinde kaşlarınızı dış etkenlerden korur ve yıpranmalarını önler. Kaşların ençok ihtiyaç duyduğu vitamin olduğundan kaşların beslenmesinde etkilidir. CADIARZU

selam kıslar bugün markette orda reyon görevlisi bayandan alıcam bi krem için yardım istedim ve yanıma geldi neyse bulduk . ben hala incelerken orayı çok bakımlı olmalısınız çok inceliyosunuz dedi neyse bende aman kendi çapımda işte netten falan bakıp bulup uygun olanı kullanıyorum dedim neyse uzatmim bana dediki bende 2 aydır yukardaki bakım yağını kullanıyorum dedi kaşlarım gürleşti kirpiklerim uzadı dedi bende hemen ismini not ettim nettenn araştırdım buldum sizinle paylaşmak istedim benim kaşım seyrekti kipriklerimde kısa ben bildiğimiz yağalarla güçlendirdim şimdi iyi bu yağı merak ettim fiyatı 20 yatele nette acebe diğer yağlardan dahamı feydalı olur yorumlarınızı bekliyorumm..

Geçen gün ben de Alizadeyi ararken bunu bulmuştum:),araştırmak için fırsat olmuş aslında,başlığı açtığın için teşekkürler,evet bakalım yorumlar neler...

slm kızlar bu bakım yağı çıkmayan kaşlarıda çıkarır mı 3.5 haftadır kaşlarımın uzamasnı bekliyorum uzadı ama çıkmayan yerler var özellikle sağ kaşımda ve kaşlarımın kalınlaşması gerekiyor.işe yarar mı sizce?

ben rimel kullandığım gün mutlaka findik yağı kullanırım sürer ve yatarım gayette memnunum..sanki hollyvood yıldızları kadar makyaj yapıyoruzda bırakın böyle şeyleri..biraz doğala dönün

bende aldım 3 gündür kullanıyorum bakalım işe yarayacakmı memnun kalan çokmuş neyse kulandıktan sonra görüşlerimi iletirim

ben 17 ye almıştım aktardan süperr bişey
çok memnun kaldım
kullanımı falan çok kolay rimel gibi sürüyorum gözümde varlığını bile hissetmiyorum
özellikle kirpiklerimi gören anlıyo kaydirigubbakcemile2

kirpiklerim inanılmaz gürleşti uzadı çok etksi oldu
ama kaşlarımın boyunu uzattı yani aman aman gürleşme falan olmadı Şeniz

kaşlarıma önce badem yağı sürüyodum iyi gelmişti dökülmesi durmuştu ama yeterli gelmiyodu 2 hafta kadar önce aktarın tavsiyesi üzerine aldım . badem yağı kadar kaşlarımı karartmadı verimleştirmedi ama etkili oldu çıkmayan yerden minik minik tüyler çıkıo biliorum ki zamanla onlar normale gelicek. eğer kaşlarınızın kararmasından yana probleminiz yoksa badem yağı çok daha etkili oluo.
amaaaaaaaaa kirpik için olanı tam bi harika ben anlıyorum başkası anlamıyo pire kadar kirpiklerim kendine geldi rimelimi silerken dökülmüyo çok güzel beslendi. gece yatmadan her ikisini de kullanıorum . gece uyumadan sürerseniz gözlerinizde yanma yapmıo. ama içine kaçınca baş ağrıyo gözlerde akıntı yapıo.
kaşlarım kaşınıo kendime engel olamayıp bazen sürdüğümde kaşıyorum ama dökülmüo demekki çıkmasını sağlıyo ben tavsiye ediyorum özellikle kirpik için olanını rimel şeklinde zaten . göz kenarımda beyaz yağ bezeleri oluşmadı ben bitene kadar kulllanmayı düşünüyorum .bittiği zaman eminim kirpiklerim upuzun kaşlarım da verimli olucak.
aktara da sordum yıllardır sattığımız ürün tabiki güvenebilirsiniz dedi hakkaten de güvenilirmiş sositososito
ben her birini 10 liraya sormuştum aktara yapın bi güzellik dedim bütün sevimliliğimle ancak 19 a düştü kaydirigubbakcemile3

ya of mükemmel bişy..benim kirpiklerim uzun sarı ve seyrekti.:bbo:.rimel sürmeden çıkamıyordum...daha 1.hafta olmasına rağmen kirpiklerim sarı ve daha uzun...gitgidede gürleşiyor gibi...arkadaşlarım takma kirpik mi kullanıosun diyorlar...Allahım çok mutluyum hihoyyyt özellikle sarışınlara tavsiye ederim zemuszemus

X