Sayfa: 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: beyaz tenlilere hangi tonlar gider

1. Konu Sahibi : rodal #11
    rodal Guest
    Alıntı gorkem kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızılın üzerine karamel cok güzel oluyo kendimden biliyorum :)))
    hani bi ara sibel can yapmıstı kızıl desen degil kahve desen degil ortası gibi bişe cok hos bi renkti öle bişe cıkar aşşagı yukarı güneştede cok güzel görünüyo
    sen garnierle mi boyamıştın.en güzel karamel o markada mı .veya hangi markada acaba?

2. Konu Sahibi : rodal #12
    rodal Guest
    Alıntı deasy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    aynen garniır nutris mükemmel.saçlarım sşyaha boyalı ama diplerim çıktıkça kahve boyuyorum diplerimi.en son garniır deneyim dedim çok güzel oldu ama kızılın üzerine karamel deneme bence biraz açtır önce karamel koyu tonların üzerine boyanırsa rengi tutmuyor
    öyle mi ya?şu pınar altuğun saç rengi de fena değil aslında o tutar herhalde.onu nasıl elde edebilirim.bu arada internetten garnier diye bahsettiğiniz boyayı buldum kızlar.deneyeceğim.tekrar tşkler.

3. Konu Sahibi : rodal #13
    Giriş tarihi
    Jun 2007
    Alıntı rodal kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sen garnierle mi boyamıştın.en güzel karamel o markada mı .veya hangi markada acaba?

ben en çok garnierden memnun kaldım patlıcan moru ve siyah dısında aklına gelebilecek her rengi denedim o yüzden bana güven :))

4. Konu Sahibi : rodal #14
    Alıntı rodal kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    öyle mi ya?şu pınar altuğun saç rengi de fena değil aslında o tutar herhalde.onu nasıl elde edebilirim.bu arada internetten garnier diye bahsettiğiniz boyayı buldum kızlar.deneyeceğim.tekrar tşkler.
    evet pınar altugun da güzel.saçın çok koyu kızıl degilse boya bence karamele.benim çok tecrübelerim oldu saç konusunda.karamel de kullandım bende beyazım çok güel olmuştu çok severim karameli.GARNİIRI dene mutlaka yumuşacık oluyor saçın.

5. Konu Sahibi : rodal #15
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    Beyaz tene kızıl saç en iyi tercihtir aslında ama madem sıkıldın bende karamel derim kesinlikle.. Doğal duruyor kesinlikle.. =)

6. Konu Sahibi : rodal #16
    rodal Guest
    kızlar şu neco nun boşandığı eşi varya oya germen onun saç rengi ne renk.süper bi şi yaaaaaaaaaaaaaaaaaa.resim elimde ama nasıl göndereceğimi bilmiyorum.isterseniz bugünkü hürriyet gazetesinin 1.sayfa haberlerine bakın internetten.gerçekten çok güzel.ama adı ne bu rengin.

7. Konu Sahibi : rodal #17
    Giriş tarihi
    May 2007
    Beyaz tene her ton saç rengi gider sadece sarı biraz ölü duruyo hep makyaj gerektiriyor... ama ben en çok koyu renkleri siyah ve çklata kahveyi seviyorum beyaz tende uçlarada bal köpüğü balyaj süper oluyo kahve saça :icecream:

8. Konu Sahibi : rodal #18
    Giriş tarihi
    Aug 2006
    şimdi beyaz tenin de ayrı ayrı tonları var...pembe beyaz ar porselen beyaz var..
    ama şunu diyebilirim beyaz tenlilere zaten çok açık renkler ve küllü renkler yakışmaz...solgun gösterir ve sürekli makyaj ister...mesela küllü sarı ve platin anca makyajla iyi görünür..

ama makyajsız da bakımlı görünmek istiyorsan küllü kumral güzel renktir.. (gülşen bubikoğlunun tarık akanla olan gençlik filmlerindeki saç rengi yani)
    ne çok açık ne de çok koyudur..beyaz tene de yakışır

9. Konu Sahibi : rodal #19
    Sibel canın ki Karamel cappucino'ymuş o resnk bnmde çok hoşuma giit bnce denemelisin..beyaz tenlilere o renk çok guzl oluo

10. Konu Sahibi : rodal #20
    Bence soğan kabuğu 10 numara duruyor beyaz tende

Sayfa: 2/4 İlkİlk 1234 SonSon