Saç Rengi ve Saç Boyama beyaz tenlilere hangi tonlar gider

canım beyaz tene sarı ve çok koyu( siyah, koyu kestane, koyu kahve..) gibi renkler gitmiyo.. onun dışındaki her rengi boyayabilirsin...

kızıl tonları çok ii gidio aslında da insan deişiklik istio dimi...ben de beyaz tenli ela gözlüyüm.patlıcan moruydu saçlarım...deiştireyim dedim...birkaç ton açtım(papatya suyuyla) sonra fındık kabuğuna boyadım ama bişeye benzemedi...tekrar mora döneyim diyorum.ne dersiniz?

Beyaz tende,kızıl, bakır ve siyah çok yakışıyor.Zaten dikkat ederseniz boya kutularının üstündeki mankenlerinde ten rengine göre saç rengi seçerler.Kızıl - bakır ve siyah boya kutularındaki kızlar hep beyaz tenlidir... Kahve tonları buğday tene ve koyu tene ydaha çok yakışır. Karamel ise hem beyaza hem koyu tene yakışıyor bence...

kızlarr ben karamel kumral ve bakır kumralı karıştırdım fakat bakır agır bastı saçım koyu kızıl olduuu karamel yada bal köpüğüü tonları istiorm sizce tutarmı deneyen bilen warmııı?

ya bence beyaz tende en ii kumral gidio ya da kumralın üstüne hafif sarı atmak.ama sürekli makyajlı olabilirseniz sarı da olur tabi

bende beyaz tenliyim sacımı sıyaha boyattım acayıp guzel yakıstı kaslarımda zaten sıyah guzel oluyor deneyın yanı derım

kızlarr ben karamel kumral ve bakır kumralı karıştırdım fakat bakır agır bastı saçım koyu kızıl olduuu karamel yada bal köpüğüü tonları istiorm sizce tutarmı deneyen bilen warmııı?

Palette Kahve Köpüğüne boya bence ben noyamıştım çok güzel durdu

bendede her renk kulandım acık tenli renk gözlü oldugum icin ama siyahla acık kahve tonu bana gitmamişti kahve souk gösterir siyahı gec ama küllü tonları daha güzel bence

arkadaşlar bende saçlarımı altın kumrala boyattım üzerinede koyu sarı balyaj düşünüyorum nasıl olur acaba.ten rengim beyaz aslında hep siyah saç istemişimdir ama yakışmaz diye cesaret edemiyorum ve hep sarı tonlarını kulaanıyorum.lütfen bana acele cevap yazarmısınız pazar günü boyatmayı düşünüyorum:KK15:yardım yardım yardım aciiiiiillll.

Gerçekten çok beyaz tenliyseniz mutlaka mavi siyah denemelisiniz. Siyahtan dönüş zor oluyor yalnız uyarayım yani sıklıkla saç rengi değiştirmek istiyorsanız siyah denemeyin. Ama benim fikrim simsiyah parlak saçlar beyaz bir tende en hoş duran saç rengi.

bende beyaz tenliyim sarı tonları çok soluk yapıyor denedim şahsen...
kahve tonları koyu kumral tonları ve açık kestane çok yakışıyor beyaz tene koyulu renkler ayrı bir yakışıyor..

Teşekkürler arkadaşlar.siyah zaten hayalimdeki bir renk ama kime sorsam kötü olur diyorlar denemek istiyorum.....

X