Ağda Markası Onerileriniz

batık için poza tası diyorlar ama... bi de yengem batık olmasın diye 4-5 ayda bi jiletle al olu deri kalkar diyor ama bilmiorm... denemedm

Arkadaşlar benimde bacaklarımda batık sorunu vardı. Önce Şesu sirli ılık ağda ile bacaklarımı aldım ama pek başarılı olamadım uzun yıllardır epilasyon aleti kulladığım için. Ve sonrada her banyoda duş jeli ile birlikte ponza taşı kullandım. Bir sonraki ağda yapışımda hem daha başarılı oldum neredeyse hiç tüy kalmadı hemde batıklarda %70 bir azalma vardı.Yaklaşık 1,5 aydır bu şekilde çözüm bulmaya çalışıyorum. Size de tavsiye ederim.

batıkların varsa önce jiletle al, çıktıktan sonra ağda yap bence, çünkü ağda da batıklar için kesin çözüm değil malesef...
hatta arada bir jiletle alırsan batıklardan kurtulursun.

sesu ılık ağda kullanıyorum ama dediğiniz gibi çok çabuk cıkıyor tüyler ama çok rahat alıyorum hiç canım yananımmıyor hanı turunucu ambalajlı olandan

Arkadaşlar benimde bacaklarımda batık sorunu vardı. Önce Şesu sirli ılık ağda ile bacaklarımı aldım ama pek başarılı olamadım uzun yıllardır epilasyon aleti kulladığım için. Ve sonrada her banyoda duş jeli ile birlikte ponza taşı kullandım. Bir sonraki ağda yapışımda hem daha başarılı oldum neredeyse hiç tüy kalmadı hemde batıklarda %70 bir azalma vardı.Yaklaşık 1,5 aydır bu şekilde çözüm bulmaya çalışıyorum. Size de tavsiye ederim.

çok güzel bir fikir benımde koltukaltımda var batık ama herhalde uygulanmaz dımı jıletle aldım bırara duzelsın dıye yıne oldu

çok güzel bir fikir benımde koltukaltımda var batık ama herhalde uygulanmaz dımı jıletle aldım bırara duzelsın dıye yıne oldu

Canım ponza taşının koltukaltına uygulanacağını pek sanmıyorum , özellikle yaz aylarında sakın öyle birşey yapma. Çünkü ponza taşı az da olsa tahriş yaratıyor. Bir yerde okumuştum. Ponza taşıyla sürtüp banyodan çıktıktan sonra batık lekelerinden kurtulmak için bacaklarınıza limon sürün diyorlardı ve ben tabiki denedim. Ama bacaklarım yana yana banyoya ne kadar kısa bir zamanda koştuğumu da ben bilirimsırnaşık şey.

Bende _eZeL_'e katılıyorum. Sesu süper ve değiştirmeyi de asla düşünmedim... Sesu'yu tavsiye ederim herkese...

batıklardan jiletle kurtulmanın tek bi açıklamaso var;o da zaten kökünden almadığı kılların dışarı çıkmak için deriyi zorlamaması..
jiletten sonra ağdaya başlamış biri olarak söyleyebilirim ki ilk deneyimim çok acı verici oldu.nasıl yaptı bilmem ama jiletle aldığım her yerimdeki kıllar saçlarımdan daha sağlıklı kalın ve parlaktı :)

ağda yapıyorsanız 4-5 ayda bir de olsa kesinlikle jilet yapmayın.keselenin,kabak lifi keseleri gerçekten harika.her türlü derinizi söker atar..
faydasını mutlaka görürsünüz

ben de pırlanta84 e katılıyorum, vivet kullanıyorum yıllardır ve hep süperdi, hala da öyle!

bir de şimdi hem bant ağdaları benim favorim, hem de kartuş ısıtıcısı! o kadar uygun fiyatlı ki, tüm tanıdıklarıma söylüyorum!:) sizinle de paylaşmak isterim, mutlaka Vivet'i deneyin derim!!

veet hassas ciltler için ılık ağda tek kelimeyle mükemmel :lepi:
ılıtıp bezine incecik sürüyorum yapıştır çek o kadar pratik ki acı macı yok valla arkadaşlar şiddetle tavsiye ederim :teytey:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar vivet yerli bir sir ağda ürünüdür.en iyi sir ağda depilissima(tanaçanda diyorlar)
bu ürün italyadan geliyormuş ben kullandım ve çok çok çok memnumum..hemde çok uygun fiyata alıyorum kartuşlarını...

arkadaşlar vivet yerli bir sir ağda ürünüdür.en iyi sir ağda depilissima(tanaçanda diyorlar)
bu ürün italyadan geliyormuş ben kullandım ve çok çok çok memnumum..hemde çok uygun fiyata alıyorum kartuşlarını...

nerden aldigini ogrenebilirmiyim tanacani?

bende vivet ılık ağdayı kullanıyorum bide aktarcı arkadaşım var gecen gün yanına gitmiştim karınca yumurtasının krem şeklinde cıkmış işe yaradığını söylemişler tavsiye etti aldım işallah işe yarar karınca yumurtası kıl köklerini azaltıyormus lazer gibi bişey ama bitkiseli

nerden aldigini ogrenebilirmiyim tanacani?

tahtakale zazahan dan aldım..hatta bayada dolaştım han içinde 1.katta gözde kozmetik diye bir iş yeri var oradan aldım..hatta başta hangi çeşidi alacagım konusunda kafam karıştı ama orada çalışanlar baya bi yardımcı oldular..ayrıca fiyatlarıda uygun orada..tanaçanı 3.50 den aldım..

slm kızlar bende 12 yıldır ağda yapan birisi olarak tecrübelerimi yazayım.ilk zamanlar ağdamı kendim yaptım ve çook memnundum .ama çalışma hayatı ve evlilik olunca sesu ılık ağdaa kullanmaya başladım.sonra bi ara ağda salonlarına gittim.sir ağda yaptırdım.hem çok acıdı hemde batık daha fazla oldu.şuan gene sesu ılık ada kullanıyorum.ağdadan sonra duş alınca üzerinden bi kere jilet ile geçiyorum.batık falan kalmıyoor.hem böylece jilet zararlarındanda kurtulmuş oluyorum.tavsiye ederim.:lepi:

ben kuaföre gittigimde o tanaçan kullanıyordu oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim..
ama ben kendim evde kullanayım diye aradım bulamadım.
vivet aldım bende. bu naturel ve pudrasız olanından. o da gayet iyi. tavsiye ederim..
2.5 liraya alıyorum ben kartuş olarak.

millet tablet şeklinde sir ağda kullanan var mı
kullanan varsa nasıl kullanıyor ve nerden alıyorsunuz
bu pek yapışık olmuyormuş heralde
diğerlerini yağla bile çıkaramıyorum da ben :KK43:

X