Ağda Markası Onerileriniz

bende lazerden önce sesunun soguk agdasını kullanıyordum çoooooooooooooooooook güzel ılk agdasınıda kullandım ama en güzeli soguk agda,ısıtma derdi yok sür,yapıştır,cekkkkk bu kadar 5 dk tamam

canım ben kullanıyorum tablet sir ağda kozmatik satan herhangi bir yerden bulabilirsin onunda makinası var ısıtıp kıvamını ayarlıyorsun spatulayla sürüp çekiyorsun fazla kurumadan ben çok memnunum makinan yoksa bir kap ayarlarsın sürekli orada eritip kullanabilirsin ama biraz zahmetli olur tabi.

Depilissima benim ağdaya başladığım ve hala kullandığım bir marka çünlü çok kaliteli ve çok çeşidi var üstelik ev tipi setleri var. Ben ilk araştırırken ağdaya yeni başlayanlar için zinco diye bir ağdalarını kullanmuştım iyi ki kullanmışım çok memnunum tavsiye ederim

markadan çok teknik önemli bence.
ayda bir ağda yapıyorum. reglimden hemen sonra tercihen. böyle düzenli aldıkça zamanla azalıyor hem. limon, tuz karışımını sürmeyi de denedim yazın bikaç kez. düzenli yapamadım ama etkili olabilir bence, fırsat oldukça onu da yapmak aklımın bi köşesinde.
aralarda çıkan kısaları epilatörle alıyorum gerekirse. kışın çok da gerekmiyor zaten.
bi de aldığımdan sonraki günlerde banyodayken saçımın köpüğünden aldığım şampuanı bacaklarıma sürüp jiletle üstünden geçiyorum.
banyodan çıkarken de bebe yağı sürüyorum. bazen de bebe yağı yerine banyo sonrası vücut losyonu. bazen o, bazen bu.
batık filan yok, arkadaşlarım bacaklarımı çok beğeniyor.

markadan çok teknik önemli bence.
ayda bir ağda yapıyorum. reglimden hemen sonra tercihen. böyle düzenli aldıkça zamanla azalıyor hem. limon, tuz karışımını sürmeyi de denedim yazın bikaç kez. düzenli yapamadım ama etkili olabilir bence, fırsat oldukça onu da yapmak aklımın bi köşesinde.
aralarda çıkan kısaları epilatörle alıyorum gerekirse. kışın çok da gerekmiyor zaten.
bi de aldığımdan sonraki günlerde banyodayken saçımın köpüğünden aldığım şampuanı bacaklarıma sürüp jiletle üstünden geçiyorum.
banyodan çıkarken de bebe yağı sürüyorum. bazen de bebe yağı yerine banyo sonrası vücut losyonu. bazen o, bazen bu.
batık filan yok, arkadaşlarım bacaklarımı çok beğeniyor.

pekı jiletlıyosunuz ama bıdakı agdanıza sertlesmıyomu tuyler bendede batık varda ondan sordum

pekı jiletlıyosunuz ama bıdakı agdanıza sertlesmıyomu tuyler bendede batık varda ondan sordum

yok sertleşmiyor. zaten kılları alınmış bacağımın üstünden jiletle geçiyorum dikkat edersen. yoksa kılları jiletle almıyorum yani..
batıkları önlüyor, çıkamayıp deri altında kalıp pürüz yaratan kılların yüzeye çıkmasını sağlıyor. sonrasında nemlendirmek de önemli.

yok sertleşmiyor. zaten kılları alınmış bacağımın üstünden jiletle geçiyorum dikkat edersen. yoksa kılları jiletle almıyorum yani..
batıkları önlüyor, çıkamayıp deri altında kalıp pürüz yaratan kılların yüzeye çıkmasını sağlıyor. sonrasında nemlendirmek de önemli.

hımm anladım saolasın:)

canım kullandığın şeker ağda içerisinde bulunan şeker özü kıl köklerini besler sen aldıkça o inatla çıkar sir ağda kullanmanı tavsiye eder,m en azından zamanla tüylerinden kurtulursun
bende lazerden önce sesunun soguk agdasını kullanıyordum çoooooooooooooooooook güzel ılk agdasınıda kullandım ama en güzeli soguk agda,ısıtma derdi yok sür,yapıştır,cekkkkk bu kadar 5 dk tamam

Tanaçan ( Depilissima, Titanium ) Konserve 22 - 25 Kartuş 4 - 5 Tl arasında
Vi-Vet / Vi-vax Konserve 13 , Folyo Kalıp 5-6, Kartuş 2,5 - 3
Norman Ağda, Konserve 14, Folyo Kalıp 5, Kartuş ,2,25
Azul Ağda Konserve 14, Folyo Kalıp 5, Kartuş ,2,25

Bunların hepsi de kullanılabilir... Özellikle yüksek fiyat ödemeyeceğim diyenler vi-vet ile norman ağdayı tercih edebilirler...

Bu arada, bazı arkadaşlar iyi ağdadan yana sıkıntı yaşayabilir ama unutmayın ki, iyi ağdanın içinde doğal reçine vardır, dolaysıyla formül tam tutmayabilir, yahut iki parti reçine karıştığında verim alınmayabilir, ancak kötü ağdanın içinde fazla bal mumu ile tutkal vardır... Bu da kılı kökünden deri ile birlikte çeker... Buna dikkat ediniz...

lütfen yardımcı olurmusunuz?????

MERHABALAR,
ÖNCELİKLE SİZE PERİPOLL KARTUŞ AĞDAYI TAVSİYE EDİYORUM.SİR AĞDA ŞEKERSİZ OLDUGU İÇİN TÜY ÇIKIŞINI GECİKTİRYOR.BUNLARIN BİRDE SETİ VAR.MAKİNE AĞDA BEZİ AGDA DAN OLUŞAN BİR SET.VE FIYATIDA UYGUN.VE ÜRÜNDE ÇOK KALİTELİ.BEN ÇOK MEMNUNUNM.:nazar:

ben sesu ılık ağda kullanıyorum ve çok memnunum herkese tavsiye ederim genital bölge de bile kullanıyorum:KK9: soğuk ağda kullanan var mı nasıl yapılıyor anlatır mı

X