Asker Eşleri

tabi canım kıskançlık hat safhada sırf buyüzden lojmanda kalmak istemiyodum dedikodu çok oluyo öyleki 2 tanesi mahkemelikti düşün artık :KK1:
gün yaparsın beraber suyunu çıkarırlar amaaan kimsenin etlisine sütlüsüne karışmamak en iyisi ben işime gider gelirim işyerindeki hemşire arkadaşlarımla görüşürüm onlarlada merhaba merhaba ..farklı bişey alırsın üzerine bakarlar,takı bilezik alırsın eline koluna bakarlar,senden çirkinler güzelsin diye haset ederler kocalarıyla aynı ortama sokmak istemezler ki benim eşim arkadaşlarının huyunu bildiğinden başımı kaldırtmaz çok kızar kıskanır dediğim gibi uğraşmamak lazım eşinle işinle ilgilen gerisini at kenara

ben de asker eşiyim lojmandayım. inan sırf bu yüzden 3-5 tane arkadaşım var evden dışarı çıkmıyorum.
arada bi katılıyorum aralarına aaannnnnaaaaammmmmm kimin hırsızlığı kimin uğursuzluğu onun kocası böyle şu şöyle . evde çıplak geziyor falan neler neler :) hayretler içinde kalıp eve dönüyorum :)

ben de asker eşiyim lojmandayım. inan sırf bu yüzden 3-5 tane arkadaşım var evden dışarı çıkmıyorum.
arada bi katılıyorum aralarına aaannnnnaaaaammmmmm kimin hırsızlığı kimin uğursuzluğu onun kocası böyle şu şöyle . evde çıplak geziyor falan neler neler :) hayretler içinde kalıp eve dönüyorum :)

aynen valla ne mahrem kalıyo ne ev hali herşeyi uluorta yaşıyolar dedikodu gerek yok bulaşmamak en iyisi

evet aynen öyle canım walla bu rütbe yapışıyo adamların üzerinede ben askeri hastaneye hasta getirdim birgün eşimde ordaydı askerin birisi bişiy sordu cvpladım amaan etmediğini koymamış askere (er) askerliğini yakarım demiş :KK1: ama ayrı bir grur verici asker karısı olmak :KK16:

Hahahaha ayy cokk guldummm yaa hemen saldiriya geciyorlar :KK16::KK1: yalniz cok seker oluyorlarrr :)) bende birgun erkek arkadasimin yanina gittim lojmanin arkasinda anit var oraya gidecegiz asker kapiyi acacak bana diyo sakın basini kaldirma sen sag tarafima gec falan :)) sonra eve donuyoruz lojmanda kapilarinin onunde askeri personeller oturmus kimi gitar caliyo kimisi araba yikiyo kopekle oynuyo ( lojmanlari bi mustakil ev seklinde var rus evleri diye geciyor birde apartman olanlari var ) eve yaklastik cabuk elimi sıkıca tut iceriye gecersin ben bu adamlari sevmiyorum simdi bakacaklar tip tip sinirimi bozacaklar dedi bende icimden dedim eyvaah iyi cekecegim var :) sonra lojmanin kantinine gidecem izin vermiyo ee yuruyerek parka gideyim bari diyorum kapida bir suru asker var bakacaklar falan filan :KK17::KK1::KK16::KK16: eve gidecegiz inanin yurume 3 dk sirf kapida askerler var diye taksi cagiriyo sanki yurusek bir sey olacakta iste asker esi olmak harbiden zormus yalniz olmadigima sevindim saniyordum ki tek sorun bizde :26::KK17:

Son düzenleme:
Hahahaha ayy cokk guldummm yaa hemen saldiriya geciyorlar :KK16::KK1: yalniz cok seker oluyorlarrr :)) bende birgun erkek arkadasimin yanina gittim lojmanin arkasinda anit var oraya gidecegiz asker kapiyi acacak bana diyo sakın basini kaldirma sen sag tarafima gec falan :)) sonra eve donuyoruz lojmanda kapilarinin onunde askeri personeller oturmus kimi gitar caliyo kimisi araba yikiyo kopekle oynuyo eve yaklastik cabuk elimi sıkıca tut iceriye gecersin ben bu adamlari sevmiyorum simdi bakacaklar tip tip sinirimi bozacaklar dedi bende icimden dedim eyvaah iyi cekecegim var :) ama o halleri cok tatli oluyoo :)) sonra lojmanin kantinine gidecem izin vermiyo ee yuruyerek parka gideyim bari diyorum kapida bir suru asker var bakacaklar falan filan :KK17::KK1::KK16::KK16: eve gidecegiz inanin yurume 3 dk sirf kapida askerler var diye taksi cagiriyo sanki yurusek bir sey olacakta iste asker esi olmak harbiden zormus yalniz olmadigima sevindim saniyordum ki tek sorun bizde :26::KK17:

yok canım yalnız değilsin :KK34:

arkadaslar merhaba size birsey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim :KK34:ben nişanlıyım ve nişanlım havacı astsubay. havacıların çok yer değiştirmediğini duydum gidebilecekleri pek bir yer olmuyormus galiba bu konuda düşünceleriniz nelerdir sizce çok gezer miyiz:)) :KK1::44:

Merhaba kozlar lütfen bana yardimci olun.benim sozlum dun teslim oldu.acemilik isparta eğirdir dağ komando okulu.esi dostu tanidigi buradaasker olan varsa ttecrübe ve tavsiyelerini bekliyorum.bir de dun en son teslim olmadan önce kuzeninin telefonundan konuştuk 24 saattir konusamadik normal mi arayamamasi çok mu yoğun oluyor ilk günleri?

arkadaslar merhaba size birsey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim :KK34:ben nişanlıyım ve nişanlım havacı astsubay. havacıların çok yer değiştirmediğini duydum gidebilecekleri pek bir yer olmuyormus galiba bu konuda düşünceleriniz nelerdir sizce çok gezer miyiz:)) :KK1::44:
gidebilecekleri 8 il var bildiğim, kütahya erzurum diyarbakır kalan 5ini bilmiyorum

Hahahaha ayy cokk guldummm yaa hemen saldiriya geciyorlar :KK16::KK1: yalniz cok seker oluyorlarrr :)) bende birgun erkek arkadasimin yanina gittim lojmanin arkasinda anit var oraya gidecegiz asker kapiyi acacak bana diyo sakın basini kaldirma sen sag tarafima gec falan :)) sonra eve donuyoruz lojmanda kapilarinin onunde askeri personeller oturmus kimi gitar caliyo kimisi araba yikiyo kopekle oynuyo ( lojmanlari bi mustakil ev seklinde var rus evleri diye geciyor birde apartman olanlari var ) eve yaklastik cabuk elimi sıkıca tut iceriye gecersin ben bu adamlari sevmiyorum simdi bakacaklar tip tip sinirimi bozacaklar dedi bende icimden dedim eyvaah iyi cekecegim var :) sonra lojmanin kantinine gidecem izin vermiyo ee yuruyerek parka gideyim bari diyorum kapida bir suru asker var bakacaklar falan filan :KK17::KK1::KK16::KK16: eve gidecegiz inanin yurume 3 dk sirf kapida askerler var diye taksi cagiriyo sanki yurusek bir sey olacakta iste asker esi olmak harbiden zormus yalniz olmadigima sevindim saniyordum ki tek sorun bizde :26::KK17:

selam canım, rütbelilere değil ama benim eşim de erlere o konuda çok takık ziyaretine filan gittiğimde lavaboya bile peşimden geliyo . normal yani az çok bilirsiniz adamlar nefes alsın yeter modunda olduğundan kadın görünce yiyecek gibi bakıyolar

en güzeli dışarı çıkmamak zaten, rütbecilik yapan hatunlar mı dersin uzman eşlerini küçümseyenler mi dersin yok şu uzmanın eşi ne biçim giyinmişti yok şu şöyle demişti yok onun eşi benim eşimin çömeziydi, dedikodu gırla gidiyo zaten kim eve ne zaman gelmiş kim kimle gelmiş, herkes herkesi tanıdığından eşine en ufak bi ses bile yükseltsen aa şu subayın eşi ne biçim de bağırıyodu duydunuz mu bilmem ne :) hoş şeyler değil ya gerçekten

selam canım, rütbelilere değil ama benim eşim de erlere o konuda çok takık ziyaretine filan gittiğimde lavaboya bile peşimden geliyo . normal yani az çok bilirsiniz adamlar nefes alsın yeter modunda olduğundan kadın görünce yiyecek gibi bakıyolar
Evet canim ya demek ki hepsi ayniymis :) bazen iyi guzel geliyorda fazlasida boguyor... benim sozlumde diyo ben dogudan ayrilmadan evlensekte seni buraya getirmem batiya tayin olunca gelirsin falan filan

Son düzenleme:
X