Beta-hcg sonucu???

Meltoo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
1.065
6
39
Hanımlar geçen hafta bu testi yaptırdım hamişliğimden emin olmak için bugün sonucunu aldım. BETA-HCG değeri: 2548 çıkmış. Henüz dr a gitmedim. Duyduğuma göre bu değer bir hafta sonra 2 katına çıkmalıymış. Ve bu değerin anlamı nedir bilmiyorum. Yardımcı olurmusunuz???

canım çok güzel değer bence doktora gidersen bebişinin kesesini görebilirsin hiç endişelenme vakit kaybetmeden doktora git derim.ben adetten önce yaptırmıştım testi 114 çıkmıştı ve doktor düşük diye iki günde bir tekrarladı binlere gelince normal dedi bıraktı.seninki çok normal bence 4,5-5 haftalık hamişsin canım tebrik ederim....

4 ya da 5 haftalık hamilesin canım hayırlı olsun benimki de aynısıydı

hayırlı olsun son adet tarihin neydi?son adet tarihinden 10 gün sonra kese görülüyor şu an arkadaşlarında dediği gibi 4 -5 haftalık falan ben bhcg tekrar baktırmadım zaten rahim içinde kesenin görülmesi ve haftasıyla uyumlu olması yeterli

yanlışlık oldu adet olman gereken tarihten 10 gün sonra kese görülüyor

tebrik ederim canım ALlah tamamına erdirsin bu değer hamile olduğunu gösteriyor tabii iki katına katlanarak devam edecektir stres yapma ok gözünaydın

Duygu valla topik topik peşinde geziyorum:))) Evet bence hamilesin!! Hayırlı olsun inşallah, yarında bi kan testi yaptır da daha çok sevinelim:))

ayy tatlım ben de görünce inanamadım silik die 3 test yaptım hepside çift çıkıyo. Ama bi kan testide yaptır derim. Bu arada dr a gittim...MELİKE DOĞANAY...zekai tahir burak dr.larından. 1 ay 3 günlükmüş,henüz kalp atışı yok ama gelişme başlamış.13 mm. ama hiçbişey hissetmedim. garip bi duygu:bbo:

merhaba Arkadaslar,

Ben adetimi 5 gün gecirmistim ki doktora gittim. Vajinal Ultrasonla baktiginda hemen göremese de bebegi daha sonrasinda fark etti ama emin olmak istedigi icin kan testi istedi. He ayrica bu arada keseyi de göremedi. ama erken olabilecegini söyleyerek,dis gebelik oldugunu sanmiyorum rahim icinde gözüküyor sanirim dedi. neyse ben kan testi sonucunu aldiktan sonra aradigimda ise yarina randevu verdi. kan testi sonucu 4302 cikti. nette okudugum kadariyla 1000-3000 arasi kese gözüküyormus ama bir baska bilgiye görede adet tarihinden 10 gün sonra kese gözüküyormus halbuki ben gittigimde daha 5 gün gecirmistim ve sanirim onun icin 10.gün olan yarin beni cagirdi.Dünden beri nette deliye dönmüs sekilde arastırma yapiyorum. bir sürü can sikici ihtimali okuyup moral bozdum.... ama akilima bi yandan da acaba ikiz bebek ve daha erken bir olusum oldugu icin mi degeri asmis olsa da kese gözükmedi diye geldi...bana bi akil verin ne olabilir. Hic bu tarz bi olay yasadiniz mi? ya da tanidiklarinizdan buna benzer bir hikaye?

genel olarak yazar misiniz, kan testinizi kacinci hafta yaptirdiniz,sonuc kac cikti ve keseyi ne zaman gördünüz???

bana dua edin...yarina kadar kalpten gitmezsem iyi :KK43:((

X