Yumurta çatlatma

ceci

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
72
1
kızlar yumurta olusumunu sağlayan bitkileri sayenizde öğrendim klomende kullanıyorum şimdi hangi bitkiler yumurtayı çatlatır acaba bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim

yumurta oluşumunu sağlayan bitkiler neler canımm paylaşırmısınnn

bana kalırsa salt yumurta çatlatıcı olarak bir bitki önerilemez. çünkü yumurta çatlaması hormonlarla ve sinir sistemiyle ilişkili bir konu olduğu için hormonları ve üremede etkili sinirleri uyaran bitkiler vücut sistemini düzenlemekle yumurtaların çatlamasına da faydalı olur diyedüşünüyorum.

bana kalırsa salt yumurta çatlatıcı olarak bir bitki önerilemez. çünkü yumurta çatlaması hormonlarla ve sinir sistemiyle ilişkili bir konu olduğu için hormonları ve üremede etkili sinirleri uyaran bitkiler vücut sistemini düzenlemekle yumurtaların çatlamasına da faydalı olur diyedüşünüyorum.

sinirmii iştee onun önüne geçemiyorum benn gerçi normal yoldan hamile kalabiliyorum ama bebekler ölüyor benim sorunumda buusenağlama

sinirmii iştee onun önüne geçemiyorum benn gerçi normal yoldan hamile kalabiliyorum ama bebekler ölüyor benim sorunumda buusenağlama

canım olur ya üzülme.allah büyük.elbet biriside yaşayacak.benim halamında bebekleri sakat doğuyordu sonrada ölüyolardı tabi.ama allah onlara bi tane daha verdi gayet sağlıklı.herşeyde bi hayır vardır canım.benimde olmuyor ama her zaman hayırlısı olsun diyorum.adet olunca çok üzülüyorum ama sonra allah bi şeyi vermiyosa ondada bi hayır vardır diyorum hep.öyle teselli buluyorum.allah tez zamanda nasip etsin cümlemize.

arkadasım adaçayı tarçın bal ve çöreotu rabbim yardıcımız olsun

cöre otu diye yazdiginiz sey cörek otu herhalde su susamin siyahi olan.....acaba ben yanlislikla yanlis seyi mi kullanidim dedim ama internette arastirdim cöre otu diye bisey hic yok

adacayi, bal -tarcin-cörekotunu bu ay bende uyguladim ve herzaman adetimin 13 günü ovulasyonum olurdu bu ay 10 günden akintimin rengi degisti.ovulasyonum erken oldu...faydasi oldugunu düsünüyorum..simdi sabirsizlikla adet günümü bekliorum insallah gelmez diye:Saruboceq:

bide incir kürünü yaptim belki onunda etkisi olmustur

arkadaşlar geçen ibrahim saraçoğlu dediki önce soğan kürü uygulansın rahmin temizlenip adeti iltihaplanmayı sökmek için, sonrasında incir kürü bu da yumurtalık geliştirici tabi son günlerinde ise incir kürüne havuçta eklenecekmiş. havuç yumurtalık çatlatıcıymış.. incir kürünü biliyorsunuzdur son hafta içine havuçta eklenecek dedi.

Herkese selam arkadaşlar. Ben yeni üye oldum. Klomeni araştırrıken keşfettim buarayı. benim 10 yaşında bir oğlum var ve ikinci bebeği istiyoruz. Ama yumurtlama bozukluğu varmış bende. :1no2: Klomen kullandım bugün de çatlatma iğnesi vuruldum. Hayırlısı. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa bana yazarsa sevinirim.

Herkese selam arkadaşlar. Ben yeni üye oldum. Klomeni araştırrıken keşfettim buarayı. benim 10 yaşında bir oğlum var ve ikinci bebeği istiyoruz. Ama yumurtlama bozukluğu varmış bende. :1no2: Klomen kullandım bugün de çatlatma iğnesi vuruldum. Hayırlısı. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa bana yazarsa sevinirim.

selam.bende edirneliyim.11 yaşında kızım var.benimde sorunum aynı.bu arada senin nasıl sonuçlandı. epey olmuş bu yorumu yazalı sen.:ecrin_bebek:

arkadaslar klomen kullanmayi tavsiye etmiyorum. hormon dengeniz normalse bozuyor o dengeyi. ve yerli yersiz sacma sapan yumurtalik agrisi yapiyor. bende 2 ay kullandim ama öyle agrilar cektim ki iliski yasayacak gücüm yoktu. bosa gitti yani. onun yerine dogal olan incir kürünü tavsiye ediyorum. bu ay ilk defa uyguladim. sogan kürüyle beraber uygulandigini okudum saracoglunun sitesinde. gerci akinti sorunum yoktu ama olsun... artik yasim 30 olacak, bir an önce bebegimi kucagima almak istiyorum.

bu ikinci bebek isteyen arkadaslar, birincisi oluyor da ikincisi neden olmuyor? yani olduysa bi kere ikinci de olabilir ama tuhaf bi durum???????????

Rabbim herkesin gönlüne göre versin ins.

arkadaslar incir kurunu nasil yapiyorsunuz onu merak ettim benimde sizler gibi bebisim olmuyor

Merhaba arkadaşlar bende plokistikover hastalığı var benimde bebişim olmuyo yumurtam çatlamıyormuş bununla ilgili bir bitki karışımı bilen varsa benimle peylaşırmı?

arkadaslar aranizda incir kurunu bilen varmi benimde sizler gibi bebisim olmuyo:çok üzgünüm::1no2::1no2:

arkadaslar aranizda incir kurunu bilen varmi benimde sizler gibi bebisim olmuyo:çok üzgünüm::1no2::1no2:

İNCİR KÜRÜ
Kaliteli yumurta oluşumu ve yumurtlama sorunu gidermek için

8-9 adet kuru inciri soğuk suda yikiyoruz.
Yarim litre kaynayan suya 8-9 tane kuru incir atiyoruz ve 8-9 dk kaynatiyoruz.
Daha sonra bu suyu sabah ve öğle yemeğinden önce yani günde 2 kez içiyoruz.
Bu uygulama 20-25 gün devam ediyor.

KEÇİBOYNUZU KÜRÜ
Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı

Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz.
Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz.
Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız

arkadaşlar ben klomen ve yumurta çatlatma iğnesiyle hamileyim artık. tedaviye başladığım ilk ay hamile kaldım. ekim annesi olacağım inşallah..

kızlar ben bu kürlerin hepsini yaptım soğan kürü bir kere, incir kürü iki kere hiçde bi faydasını görmedim valla artık bande nayapcamı şaşırdım.....olmuyo olmuyo olmuyo.......şimdi ise klomen ve çatlatma iğnesi ile tedaviye başladık bakalım ne olcak.....

X