Yumurtaları çatlatan bitki

ceci

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
72
1
arkadaslar ben hamile kalabilmek için tedavi görüyorum yumurta oluşumunu saglayan bıtkıleri biliyorum ama hangileri çatlatmayı sağlıyor acaba bilen varmı

arkadaslar ben hamile kalabilmek için tedavi görüyorum yumurta oluşumunu saglayan bıtkıleri biliyorum ama hangileri çatlatmayı sağlıyor acaba bilen varmı

yumurta oluşumunu sağlayan bitkiler neler bizimlede paylaşırsan sevinirim...

dün internette bi siteye rastladım şifalı bitkilerle ilgili pko hastalarına sperm yetersizliği vs gebe kalmayı engelleyici tüm rahatsızlıklara çözüm bulan bir merkez varmıs hamile kalanların hikayelerini yayınlamısşalr açıkçası bana samimi geldi :sm_confused: ismin vermek burda doğru olurmu bilmiyorum o yüzden yazmıyorum ama bilindik bir firma . bilgili için mail attım bakalım cevap gelicek mi :kahve:

dün internette bi siteye rastladım şifalı bitkilerle ilgili pko hastalarına sperm yetersizliği vs gebe kalmayı engelleyici tüm rahatsızlıklara çözüm bulan bir merkez varmıs hamile kalanların hikayelerini yayınlamısşalr açıkçası bana samimi geldi :sm_confused: ismin vermek burda doğru olurmu bilmiyorum o yüzden yazmıyorum ama bilindik bir firma . bilgili için mail attım bakalım cevap gelicek mi :kahve:

şekerim sitenin adresini verirsen bir çok kisiyi bizde yönlendiriz a.s

ebrucum mailin cevabı geldimi bizi bilgilendirirsen sevinirim hangi bitkileri önerdi

malesef cevap gelmedi henuz ama bitkileri söylemiyorlar sanırım satısını yapıyorlar söylemezlerki tek bir bitki değilde bi karısım olusturuluyorlar herhalde durumunu söylüyorsun olumlu yada olumsuz cevap veriliyor tedavinin ne kadar süre içerisinde etkili olabileceğini söylüyorlar duruma göre daha sonra adrese gönderiyolar :sm_confused:

mrb.ben kullandım sitelerden değil güvendiğim biryerden.allah,ın neyi sebep kıldığını bilemeyiz.şifa buldum ve ham.kaldım.

rahatsızlığını çokiyi bilmen gerekiyor.mesela çocuk olmaması yumurta yetmezliği falan+tansiyon böbrek,vesair.anlatırsan dahaiyi sonuç alırsın.nette var.tel.isteniyo kargo getiriyor.herbil şifalı bitkiler.tüpmü*?deniyeceksen.kullanımı hakkında yardımcı olurum.

canim ben dis gebelik gecirdim ve 2 gun once tupum alindi. asla umutsuzluga kapilmiyorum. pes etmek yok:) simdi sadece sag tarafimdan deneme yapacagim ama saglik olsun. once vucudumun rahmimin bir toparlanmasi lazim. benim reglim cok duzensiz. ve genelde yumurtlamalarim cok gec oluyor ve sanirim bundan dolayi adetlerim duzensiz. yumurtalari gelistirici bir sey ariyorum.

kibelecim,tabiki umudumuzu yitirmiyecez.allah var umut var.bahsettiğim herbil şifalı bitkiler,bana allahın bir mucizesiydi.tüpünü kaybetmene üzüldüm.kaybetmenenin nedemek olduğunu çok iyi biliyorum.beşyıldır yumurta bulamamıştık.tam herşey bitti derken bukürü denedim.beş yumurta elde ettik iki embriyo transfer oldu.tek embriyodan.tek yumurta ikizlerim oldu.tabi.acıson..........şimdi toparlanıp tekrar denemem lazım ancak ozaman yüreyime söz geçirebilirim.tabi.allahın ol demesi lazım.allah yardımcımız olsun.

hayıt tohumu adacayı icilecek bal tarcın ve corekotu karısımı sabah aksam 1kasık ama doktora gıtmeyıde ıhmal etmeyın ben klomen kullanıyorum

cevabın için teşekkür ederim
peki miktarlarını nasıl ayarlıyacağız
mesela ne kadar bala ne kadar çörek otu:uhm:

ben bu siteyi daha önce keşfetmiştim arkadaşlar mail de attım ama 3-4 ay oldu cevap gelmedi nedense bende pek güvenilir bulmuyorum açıkçası sömürüyorlarmış gibi geliyor

kibelecim,tabiki umudumuzu yitirmiyecez.allah var umut var.bahsettiğim herbil şifalı bitkiler,bana allahın bir mucizesiydi.tüpünü kaybetmene üzüldüm.kaybetmenenin nedemek olduğunu çok iyi biliyorum.beşyıldır yumurta bulamamıştık.tam herşey bitti derken bukürü denedim.beş yumurta elde ettik iki embriyo transfer oldu.tek embriyodan.tek yumurta ikizlerim oldu.tabi.acıson..........şimdi toparlanıp tekrar denemem lazım ancak ozaman yüreyime söz geçirebilirim.tabi.allahın ol demesi lazım.allah yardımcımız olsun.

canim herbil sifali bitkilerin icinde ne oldugunu bilmiyorsun degil mi?

hic uzulme bir kere olmus ya allah gene verir. bak bunlar teslli dgeil ama 16 kere dusuk yapip 17. de bebegini kucagina alanlar var. Allah tan hic umut kesilir mi? benim kuzenimin de yumurtasi olusmuyordu. senelerce ugrastilar olmadi. basarisiz tup bebek denemeleri. bebekler oluyor anne karninda. ama yilmadilar. simdi 7 yasinda findik gibi bir kizi var ve duydum ki gene hamile ve dogal yoldan. 15 sene sonra.

yani demek istedigim rabbimin mucizlerinden sual olunmaz ve kendi mucizeni bekle. cok zor beklemek ama emin ol gelecek.

cok opuyorum seni.a.s.

benim düşük olmadı.sağlıklı doğup iki gün yaşayıp...birgün arayla beni bırakıp gittiler.

X