Hangi hastanede doğum yapacaksınız?

xkimyagerx

Guru
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2008
614
10
40
Merhaba arkadaşlar,
hangi hastanede doğum yapmayı düşünüyorsunuz ve doğum ücretleri hakkında bilgi aldınız mı?

selam arkadaşım ben bursa medical parkta yaptım 12 şubatta doktorumda çok iyidi bayan nuray sözeri altıner ikincisinde de ona gidicem ücrete gelince anlaşmalı kurumumuz var eşim bosh ta çalıştığı için bize doğuma kadar 550 dediler doğumda hazırlıklı gittik kampanyası varmış 250 aldılar çok sevindik tabi sen nerde yapmayı düşünüyosun arkadaşım

selam arkadaşım ben bursa medical parkta yaptım 12 şubatta doktorumda çok iyidi bayan nuray sözeri altıner ikincisinde de ona gidicem ücrete gelince anlaşmalı kurumumuz var eşim bosh ta çalıştığı için bize doğuma kadar 550 dediler doğumda hazırlıklı gittik kampanyası varmış 250 aldılar çok sevindik tabi sen nerde yapmayı düşünüyosun arkadaşım

allah anali babali büyütsün bebişini güzelim.bu ücret normal dogum mu yoksa sezeryan mi merak ettim

bende kartal umut hastanesinde yapmayı düşünüyorum . şimdilik degişmezse normal dogum fiyatı 320, sezeryanında 470 ytl oldugunu söylediler.

bende kartal umut hastanesinde yapmayı düşünüyorum . şimdilik degişmezse normal dogum fiyatı 320, sezeryanında 470 ytl oldugunu söylediler.

canım bende kartal umut hastanesinde yapacağım birsen hanım doktorum benimde bildiğim kadarıyla normal doğum doktorumuzun orda olduğu saatte olursa 200ytl çalışma
saati dışında gelirse 150 ytl daha alıyor diye biliyorum

Ümraniye Hospitalium da yapmayı düşünüyorum çünkü doktorum orada ama henüz fiyatını öğrenmeye fırsatım olmadı :)

benim doktorumba bursa zübeyde hanım doğum evinde çalışıyor.ben de kısmetse orda doğumumu yapacağım.

kızlar ben bu konuda cok karasızım.biz ev aldık ve kısmetse agustos ayı gibi evimize geçecegiz.bende eve geçmeden bazı tadilatlar yapmak istiyorum baya masraflı olcak.ben sözleşmeli öğretmenim bizler ssk güvencesindeyiz ve dogum iznine ayrılınca 50 gün sonrasında iş görmezlik parası alacakmışız yani 50 gün ben maas alamayacagım....suan eşimin maası oldugu gibi krediye gidiyor.elimizde 50 gün için kullanacagımız bi miktarparamız var....
suan özel bi hastenede takibimi yapıyorum normal dogum 80 ytl.genel anestezi ile olan sezeryan 220 ytl imiş.ben epidural normal istiyorum kısmetse ve onun fiyatıda 1.100 ytl.eşim dogumu istersen özelde yaparız sorun degil diyo yalnız ben de bu zor durumumuzda ne yapacagımı bilemedim.devlet hastanesinde dogum yapan bi arkadasım var cok da memnun kalmış.hastanenin doktoruna git özeline sonrada dogumu ona yaptırırsın diyo.benim de aklıma yattı gibi ama bu kadar zaman gittigim doktoruma da alıştım ne yapacagım sasırdım.bana fikirlerinizi belirtir misiniz cok oldu basınızı agrıttım kusura bakmayın kızlar...

ben de beylikdüzünde medilife hastenesinde yapıcam kısmetse.sezaryen 950 imiş. yani emekli sandığına bağlı olarak benim ödeyeyeceğim.sizinkilerin yanın da fazla geldi bana ya.inş. bu ücretler düşer.

kızlar ben bu konuda cok karasızım.biz ev aldık ve kısmetse agustos ayı gibi evimize geçecegiz.bende eve geçmeden bazı tadilatlar yapmak istiyorum baya masraflı olcak.ben sözleşmeli öğretmenim bizler ssk güvencesindeyiz ve dogum iznine ayrılınca 50 gün sonrasında iş görmezlik parası alacakmışız yani 50 gün ben maas alamayacagım....suan eşimin maası oldugu gibi krediye gidiyor.elimizde 50 gün için kullanacagımız bi miktarparamız var....
suan özel bi hastenede takibimi yapıyorum normal dogum 80 ytl.genel anestezi ile olan sezeryan 220 ytl imiş.ben epidural normal istiyorum kısmetse ve onun fiyatıda 1.100 ytl.eşim dogumu istersen özelde yaparız sorun degil diyo yalnız ben de bu zor durumumuzda ne yapacagımı bilemedim.devlet hastanesinde dogum yapan bi arkadasım var cok da memnun kalmış.hastanenin doktoruna git özeline sonrada dogumu ona yaptırırsın diyo.benim de aklıma yattı gibi ama bu kadar zaman gittigim doktoruma da alıştım ne yapacagım sasırdım.bana fikirlerinizi belirtir misiniz cok oldu basınızı agrıttım kusura bakmayın kızlar...

kumralımm canım bende ilk başlarda iki dra gidiyordum iyiki 2 dra gidiyormuşum birine tabi az gidiyordum ama bırakmamıştım. bende devlet hastanesinde dogum yapmak istiyordum araştırma hastanesinde hastanenin drunun özeline gittim son bir ay önce gittigimizde dogumdan konu açtık benimle hiç negatif konuşmayan kişi sen kesinlikle normal dogum yapamazsın dogum şeklin nasıl olursa olsun kesinlikle hastaneye gelmem. özel anlaşmalı oldugum hastane var oraya istediginiz zaman gelirim demişti ve ben bunların üstüne şok geçirdim. eski druma geri döndüm. gerçi hiçbir dr birbirine benzemiyor.eşin nerde istersen yap demiş ama biz hep düşünceli olarak ee evi dişi kuş yapar dedikleri dogru işte canım ama sen kendin ve bebişin için ne iyi olacaksa ona karar verecek olan sensin güzelim. :1hug:

medical park göztepede yapıcam kısmetse..
net fiyatları bılmıyorum ama normal 1250 ytl cıvarı sezeryan 1750-2000 ytl gıbı sanıyorum..
ben epidural normal istiyorum ama fıyatı bılmıyorum henuz bakalım..

Ben ankarada BAYINDIR Söğütözü hastanesinde yapıcam iyişallahh
ama özel sağlık sigortalı olduğum için hiç ücret sormadım,ama merak eden olursa 26 sında gidicem kontrole sorabilirim kızlarr

Bende özel Arnavutköy Hast. yapacağım nasipse normalde 400 ama sağlık kurumumuz ssk bu nedenle yarısını ödeyeceğiz tabi normal olursa sezaryen ise yanlış bilmiyorsam 800 ssk 400 ama dr isterse daha düşükmüş

büyük bir ihtimal hizmet hastanesi olacak. zannedersem 2000 ytl drumuzda 2.700 ytl alıyor :kızgın: zannedersem doğumumuz 5000 ytl ye gelecek :teselli:

büyük bir ihtimal hizmet hastanesi olacak. zannedersem 2000 ytl drumuzda 2.700 ytl alıyor :kızgın: zannedersem doğumumuz 5000 ytl ye gelecek :teselli:

merhaba canım..dr un kim acaba ?? ne kadar çok ücret istiyor öyle :1shok:
benim dr.um da belirlediğimiz bir hastaneye gelecek.. fiyatı henüz konuşmadık ama..

merhaba canım..dr un kim acaba ?? ne kadar çok ücret istiyor öyle :1shok:
benim dr.um da belirlediğimiz bir hastaneye gelecek.. fiyatı henüz konuşmadık ama..

dr.um çapanın doktoru prof. bana da çok geliyor ama söz konusu bebiş olunca a.s
Ayrıca sen bilirsin ama bir kadın doğumcunun hastaneyi hastasına bırakması bana yanlış geliyor.Sonuçta doğum yaptıracağı hastaneyi bilmesi,anestezi ekibini tanıması gerekir.
Bir önceki dr.um da hastaneyi benim seçmemi istedi.kendisini bırakma sebeplerimden birisiydi bu konu...
Şimdiki dr.umla bu konuyu konuştum bana katıldı hemşirelerin ilgilsi alakası vs.. dr.la bağlantılı olduğunu söyledi.

selam canım normali 500 ytl demişlerdi sezaryana 550 dediler 50 ytl oynuyo yani sezaryan yaptım

Ben international hospitalde yapıcam fiyatları biraz yüklü tam olarak nedir bilemiyorum ama benim özel sağlık sigortam var %100 doğumu karşıladığı için hiçbir ücret ödemeyeceğim ayrıca bebeğimin 15 günlük sağlık giderleride sigortam tarafından karşılanacak her türlü şey allah göstermesin küvez yoğun bakım doktor masrafı gerekmez inşallah ama herşeyi sigortam ödeyecek sigortamı yeni yenilettim 3.yılımdayım 2,600 ödedim ama değer bence 1 yıl sağlık giderrlerimide karşılayacak nihayetinde

X