Hamilelikte Regl Sancısı Çekenler Buraya Ltf

ninno

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
70
6
45
Selam Arkadaşlar Ben Hamilelikten Beri Korkunç Regl Sancıları Çekiyorum..Hatta Onun Üzerinde 3 Doktora Gittim 3 de Prof Ama Tam Bir Yorum Yapamıyorlar :KK43: Kimi Gaz Diyor Kimi Rahimdeki Köprüler Gergin Diyor Günde 4-5 Posta Doğum Sancısı Çekiyorum Resmen Bu Konuda Bilgilerinizi Paylaşırsanız Sevinirim..senağlama

canım gaz olabilir gaz sancısıda doğum sancısı kadar beter birşey bende gaz sancısı çekenlerdenim çünkü

canım bende çok sancı çekiyorum kimi normal diyo.doktorda bişey diyememişti.bu hafta gene gidecem doktora sorcam tekrar accayip sancım oluyo

canim kac aylik hamilesin?ben yeni bir haftadir oyrendim hamile oldugumu ama regl agrisi gibi agri cekiyorum bazen,sanki adet olucakmisim gibi bir gece agriyla uyandim gece adet oldum sandim cok korkdum.ben de bir iki kisiye sordum hic kimse bir sey soylemedi,ben de merak editordum benim gibi olan varmi.

selam kızlar..
hamilelğin ilk üç ayında özellikle 9.haftaya kadar regl sancısının aynısı çekilir..3.aydan sonrada rahimi tutan bağların gerilmesi nedeniyle kasıklarda ağrılar olur ki bunlar normaldir..fakat sürekli bir sancı söz konusu ise bir sorun var demektir..dikkatli olun..

canım gaz olabilir gaz sancısıda doğum sancısı kadar beter birşey bende gaz sancısı çekenlerdenim çünkü

gaz sancisi olnalara aktif flora diye süper bi ilaç var. Kullanin ben kullaniyorum ve şimdi gaz sorunum kalmadi bu arada doktorum tavsiye etmişti

canım bende 18+4 günlük hamileyim ilk günden beri çekiyorum son günlerde dahada sıklaşmıştı ölüyodum sancıdan korktum acaba bebeğime bişeymi olacak diye doktor iltihap var dedi akıntımda çok oluyodu belki iltihaptan falandır Allah hepimize kolaylık versin

Kolay Hamilelik Geçirenlere Özeniyorum :KK43: Ama Eğer Cidden Bebeği Etkileyen Birşey Yoksa Razıyım 3 Ay Cekeyim Ama Her An Regl Sancısı Cekipte Acaba DüşükmüYapıyorum Korkusu Ve Aynen Gecenin Bir Köründe O Sancılarla Uyanmak Cidden Zor Arkadaşlar Kimi Gaz Diyor Kimi Bağlar Geriliyor Kimi Çocuk Rahme Tutunuyor Her Ne Oluyor Bilmiyorum Ama Perşembe İlk Kez Kalbini Dinlicez O Sesi Duymak İçin Ölüyorum. Umarım Sağlıklıdır Ve Bnm Cektiğim Ağrıyı Çekmiyordur Herkese Tşklersenağlamasenağlama

canim kac aylik hamilesin?ben yeni bir haftadir oyrendim hamile oldugumu ama regl agrisi gibi agri cekiyorum bazen,sanki adet olucakmisim gibi bir gece agriyla uyandim gece adet oldum sandim cok korkdum.ben de bir iki kisiye sordum hic kimse bir sey soylemedi,ben de merak editordum benim gibi olan varmi.

Canım Benim Biraz Karışık 19 Mayıs En Son Regl Tarihimin Başlangıcı Buna Göre 2 Aylık Görünüyorum Ama Regl Düzensizdi Benim Aslında Bebek 1 Aylık Bende Zaten Bu Ağrılar Sayesinde Öğrendim Hamile Olduğumu :)

kizlar banda yardim kac gundur agri cekiyorum haziranin 16 sinda adet oldum yirmibir gunde adet oluyordum bu ay olmadim cokda sancim var hesabima gore 8 temmuzda omam gerekiyordu ne yapayim ilacda almiyorum 28 temmuzda Drda randevum var o tarihe kadar bekleyeyimmi

ben 6-7. haftalar arası yaklaşık 10 gün şiddetli ağrı çektim, regl ağrısı gibi. sağa sola dönmek bir işkence oluyordu. Hatta uuyurken bile sancıyla uyanıyordum. ben de çok korktum, 10. günün sonunda doktora gittim, bunun normal olduğunu söyledi, kalp atışlarını dinletti içim rahatlamadı, başka bir doktora daha gittim aynı gün, o da hjerşeyin yolunda olduğunu söyledi.8. haftadan sonra rahatladım. Tesadüfmü bilmiyorum ama o ağrının olduğu hafta tam adet haftamdı ve ağrının kesildiği gün ise adetimin normal şartlarda başlayacağı gündü. Şimdi çok şükür 2 haftadır hiç ağrım yok.

kizlar banda yardim kac gundur agri cekiyorum haziranin 16 sinda adet oldum yirmibir gunde adet oluyordum bu ay olmadim cokda sancim var hesabima gore 8 temmuzda omam gerekiyordu ne yapayim ilacda almiyorum 28 temmuzda Drda randevum var o tarihe kadar bekleyeyimmi

Cnm Gebelik Testi Yaptın mı? Yapmadıysan Önce Onu Yap Bence .Yok Eger Yaptıysan Sonuca Gore Degerlendirmelisin . Sen Yinede İlaç Falan Alma Bende Regl Olcam Diye Beklerken Hamile Cıktım Sonucta..:uhm:

kizlar cok kotuyum doktordan geldim simdi gece agrim vardi ve kan geldi sabah kalktim doktora gittim bebegim dusmus,kizlar hic bir seyi ihmal etmeyin mutlaka doktora gidin,cok kotuyum

Selam Arkadaşlar Ben Hamilelikten Beri Korkunç Regl Sancıları Çekiyorum..Hatta Onun Üzerinde 3 Doktora Gittim 3 de Prof Ama Tam Bir Yorum Yapamıyorlar :KK43: Kimi Gaz Diyor Kimi Rahimdeki Köprüler Gergin Diyor Günde 4-5 Posta Doğum Sancısı Çekiyorum Resmen Bu Konuda Bilgilerinizi Paylaşırsanız Sevinirim..senağlama

bende 4 haftalık hamişim dün gittim doktorum rahmimin genişlediğini bu yüzden biraz karın ağrısı çekiceğimi söyledi,yani öle korkulucak bişey değilmiş vücut yeni duruma adapte olmaya çalışıyomuş:1hug:

kizlar cok kotuyum doktordan geldim simdi gece agrim vardi ve kan geldi sabah kalktim doktora gittim bebegim dusmus,kizlar hic bir seyi ihmal etmeyin mutlaka doktora gidin,cok kotuyum

canım geçmiş olsun,üzülme neolur allah büyüktür zamanı değilmiş demekki

fidan acını anlıyorum çok büyük şanssızlık yaşamışsın, ama yalnız değilsin, ben dahil bir sürü arkadaş yaşadı bu düşük belasını... eşşekten düşenin halini eşşekten düşen anlarmış, seni çok iyi anlıyorum, ama sağlıklı olduktan sonra, yine bebek yaparsınız, yine yaşarsın istediğin mutluluğu... çokçok geçmiş lsun...

Fidan Cnm İçim Bir Tuhaf Oldu Ama Ltf Kendini Hırpalama Şöyle Düşün Sen Doğurgan Bir Kadınsınki Hamile Kalabildin Hamileliği Tatmak İçin Yanıp Tutuşan Her Türlü Yönteme Başvuran Arkadaşlarımızda Var..Vucut Saglıksız Bebeği Vücuttan Uzaklaştırmak İçin Yapıyor Bunu.. Bak Bnmde Durumum Belli Değil Kanamam Yok Ama Yarın Kalp Atışını Dinlicez İlk Defa O Atışı Duyamam Diye Çok Korkuyorum Ama Bir Yandanda Sağlıksız Olucaksa Ve Benden Nefret Edecekse Neden Dünyaya Getirdin Diye Doğmasın Daha İyi Diye Düşünüyorum Allahtan Hayırlısını Dilemek Lazım Acını Paylaşıyorum Ama Aynı Zamanda Doğurganlığın İçin Şanslı Olduğunu Düşünüyorum Yeniden Olacaktır..

Bebeğimin Kalp Atışını Gördüm :))) İnanılmaz Bir Duygu Ve Rahatına Çok Düşkün Bir Bebek Sanırım Kesesi Kendinin 3.5 Katı Nerdeyse :p Bu Arada Asıl Söylemek İstediğim Şu Şimdilik O Sancılarım Kesildi Beni Bitiriyorlardı Neyseki 1 Haftadır Rahat Nefes Alabiliyorum Darısı Diğer Ağrı Çeken Arkadaşların Başına :KK66: :teytey::dance::dance::dance::dance::teytey:süprizzzzz:sm_cool:süprizzzzz

tum arkadaslarima tesekkurler ilgilendiyiniz icin,sag olun canlarim,5 gun oldu simdi bir azcik kendime geldim,toparlanmaga calisiyorum,bunu da atlaticam insallah.

Bebeğimin Kalp Atışını Gördüm :))) İnanılmaz Bir Duygu Ve Rahatına Çok Düşkün Bir Bebek Sanırım Kesesi Kendinin 3.5 Katı Nerdeyse :p Bu Arada Asıl Söylemek İstediğim Şu Şimdilik O Sancılarım Kesildi Beni Bitiriyorlardı Neyseki 1 Haftadır Rahat Nefes Alabiliyorum Darısı Diğer Ağrı Çeken Arkadaşların Başına :KK66: :teytey::dance::dance::dance::dance::teytey:süprizzzzz:sm_cool:süprizzzzz

tebrikler canim,insallah sag salim kucagina alirsin,rabbim her kesin bebegini bagislasin.gercekten senin adina cok sevindim

X