Psikiyatr ve Psikolog Önerileri...

arceya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
149
1
kızlar çok acil evlilik terapisti arıyorum ..,artık çıkmaza giriyoruz bana daha önce bir aile terapistine gitmiş ,deneyimi olan arkadaşlardan yardım istiyorum beni yönlendireceğiniz bir terapist varmı ..?netten araştırdım fiyatlarda baya yüksek.. 200 ytl ile 150 ytl arası değişiyior bu fiyatlar normalmi bilmiyorum ..avrupa yakasında oturuyorum yardımlarınızı bekliyorum lütfen

merhaba arkadaşlar,
evliliğim ve eşimle ilgili sorunlar yaşıyorum,1 yıl içinde üzüntü,stres derken....kolesterol,mide bulantısı,tansiyonumda dalgalanmalar,zaman zaman aşırı sinirlilik hissi,... yurmurtalık kistlerii
bu gidişle iyi bir psikiyatrist ve psikolog ile görüşmezsem iyice sağlığım bozulacak. infertilite,kalp damar hastalıkları, mide kanaması kapımda.ne olur bana yardımcı olun arkadaşlar.

hoşderede madalyon psikayatri kliniğini tavsiye ederim canım.en kısa zamanda sağlığına kavuşmanı dilerim

cinnah caddesinde madalyon psikiyatri merkezi var.
gülseren budayıcıoğlundan randevu al canım.ankarada tekdir.
15 yıldır tanırım.gidenlerde çok memnun.
ne zaman çok bunalsam mutlaka giderim.muhtemelen eşinide çağıracaktır.
evliliğini gülseren hanıma borçlu çok aile vardır ankarada.
lütfen git canım.....

İnsanın psikolojisi bozuldumu hele de artık fiziksel olarak etkilemeye basladı mı cok kotu oluyor.Kendimden biliyorum.Diledigin kadar anlat diledigin kadar insanlar yardımcı olsun ilaclara ihtiyac duyuyorsun.Ben ankara tıp fakultesinden prof.dr.hakan kumbasar ı öneririm.Hatasız tedavi istiyorsan ona gidebilirsin.

HASTANE : ANKARA UNİVERSİTESİ TIP FAKULTESI PSİKİYATRİ ANABİLİM DALI
362 30 30 /6671-6618

MUAYENEHANE: İRAN CADDESİ KUGULU PARK APT. NO:15/16 T.İŞ BANKASI USTU KUGULU PARK KAVAKLIDERE 466 91 68

Son düzenleyen: Moderatör:
canım geçmiş olsun öncelikle ankara üniversitesinde cüneyt öy çok iyi bi doktor tavsiye ederim benim gezmediğim özel doktor kalmamıştı bu dr biraz asabi gibi ama çok iyi

Arkadaşım psikolog değil psikiyatrise gitmeli..Psikolog ancak dinler hastayı ne yapması hakkında bilgi verir....Aşırı sinirden bahsetmişsin...Hakkından ancak psikiyatris gelir ilaçlı tedavi uygulamalılar..Bildiğim kadarı ile Tophane deki Devlet Hastanesinde bakan psikiyatrisler var..İyi olduğunu duymuştum...Uludağ Üniversitesi hastanesine de giderse yardımcı olabilirler...Ama bir erkeği bu tür yerlere götürmek zor..Her zaman normal olduklarını düşünürler.

teşekkür ederim dilbera bilgiler için ben eşimle konuştum bu konuyu kabul etti gidicek kendide istiyor devlet hastanesini bi araştırayım ama iyi oldu psikiyatris arayım artık sağol

selam benceee hacettepe de doc.dr başaran beye gitmeni önerim ben annem ile beraber ona gidiyorum muane ücretli 180 ytl sonuc almak istiıorsan önerimmmm...sağlıkla kal

depresyon denilen illete bende mi yakalandım acaba .. ne kadar üzgün bakıyor gözlerim .. 2 sene önce ne kadar mutluydum . sıkıldığım her an kendimi sokağa bırakasım geliyor . yazdığınız doktorların adreslerini inceledim de..

merhaba arkadaşlar ben de hemen hemen aynı durumdayım bebeğimiz olduktan sonra eşimle problemler yşamaya başladık istanbulda önerebilceğiniz psikolooglar var mı? yardımlarınızı bekliyorum

Ben de ikinci doğumdan sonra doğum sonrası depresyonuna girdim. Sebepsiz kalp çarpıntıları ile başladı şikayetlerim, sonra ağlama nöbetlerim vardı vs... Daha sonra Ankara da Rüzgarlıda Ruh ve sinir hastalıkları dispanserini önerdi bir arkadaşım. Orda Ugur Ergun isminde bi doktora gittim ve çok memnun kaldım üstelik sosyal güvenceniz varsa yada yoksada ücretsiz bakıyor.Şimdi doktorum burdan istifa edip madolyon piskiyatri kılinigine başlayacak ordan devam edecegim. Benim tedevim Ocak ayında bitecek. Allah bütün hastalara şifa versin.

evet bende ankara ünüversitesi cüneyt öye gittim hiç bir sorunum kalmadı şiddetle tavsiye edilir arkadaşlarımda gitti onlarda iyi

Benım kullandıgım bı ılacla ılgılı sorunum oldu lustral antı depresan ılac dermotolojı doktorum verdı asırı uzuntu ve stresden dolayı saclarım dokuluyordu mezoterapıye basladık ve 15 gundurde bu ılacı kullanıyorum stresım azalsın dıye verdı fakat ılac benım ozel durumumu tetıklıyor esımı ıstıyorum ama bırlıktede olamıyorum oldugunda hıc bısey anlamıyorum bu durum ıkımızıde uzde cok ıyı duzeyde bı ılıskımız vardı korkuyorum ne zaman duzelebılırım acaba ılacı bırakmalımıyım 5-6 ay kullanmamı ıstedı doktorum ama eskısınde daha ıyıyım uzuludugum sey saclarımın dokulmesıydı kafama takmıstım ama mezoterapıyle sımdı hersey normale donuyor zaten bu ılaca hıcde gerek yoktu esımle mutsusuz lutfen bılgı ve fıkırlerınızı onerılerınızı yazın cınsellık acısından bıseymı kullanmalıyım acaba ılac fılan ılk kez boyle bı durum yasıyorum cvp larınıza ıktıyacım var bayanlar yoksa bı jınekologamı gıtsem ama doktoro bu durumdan bahsetmekten nefret edıyorum......

biliyorsunsz artık kadın ve aile sağlığı merkezleri var ve ordada psikolog var ben gitmedim zaten yeni açıldı ama bende gitmeyi düşünüyorum ah ah bizkadınlara ne oluyor böyle hersıkıntı bizde yine de rabbime hamd olsun .

Benım kullandıgım bı ılacla ılgılı sorunum oldu lustral antı depresan ılac dermotolojı doktorum verdı asırı uzuntu ve stresden dolayı saclarım dokuluyordu mezoterapıye basladık ve 15 gundurde bu ılacı kullanıyorum stresım azalsın dıye verdı fakat ılac benım ozel durumumu tetıklıyor esımı ıstıyorum ama bırlıktede olamıyorum oldugunda hıc bısey anlamıyorum bu durum ıkımızıde uzde cok ıyı duzeyde bı ılıskımız vardı korkuyorum ne zaman duzelebılırım acaba ılacı bırakmalımıyım 5-6 ay kullanmamı ıstedı doktorum ama eskısınde daha ıyıyım uzuludugum sey saclarımın dokulmesıydı kafama takmıstım ama mezoterapıyle sımdı hersey normale donuyor zaten bu ılaca hıcde gerek yoktu esımle mutsusuz lutfen bılgı ve fıkırlerınızı onerılerınızı yazın cınsellık acısından bıseymı kullanmalıyım acaba ılac fılan ılk kez boyle bı durum yasıyorum cvp larınıza ıktıyacım var bayanlar yoksa bı jınekologamı gıtsem ama doktoro bu durumdan bahsetmekten nefret edıyorum......

Bende RELAXOL isimli ilacı kullanıyorum. Nerdeyse 1 yıldır.Ve tedavim bu ayın sonunda bitecek. Benimde sizin gibi cinsel hayatım bitti resmen eşimi istemiyorum. Ayda bir defa istesem bile sonuca ulaşamıyorum. Ama bu ilacın yan etkisi ilacı bıraktıktan sonra düzelecek olan bir şey bu aslında önemli olan bizim ruh sağlığımız. O düzeldikten sonra diğeride yola girer.

X