Avon incandessence edp kullanan var mı,kokusu nasıl,kalıcı mı?

CAVIDAM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
188
0
kızlar bu ayki avon katoloğunda 30 ml avon incandessence edp 13 ytl fakat kokusu nasıldır bilemiyorum perceive kullanıyorum kokusu hoş ama for away kadar kalıcı değil bu parfüm nasıl acaba? 50 ml katologta 60ytl eğer güzelse çok ucuza geliyo ama nasıl tavsiye edermisiniz:sm_confused:

kızlar bu ayki avon katoloğunda 30 ml avon incandessence edp 13 ytl fakat kokusu nasıldır bilemiyorum perceive kullanıyorum kokusu hoş ama for away kadar kalıcı değil bu parfüm nasıl acaba? 50 ml katologta 60ytl eğer güzelse çok ucuza geliyo ama nasıl tavsiye edermisiniz:sm_confused:

Tatlim.Ben incadessence kullandim(yuvarlak şişe).Çok guzel,cokta kalici.Bu ay yeni bi şişe çikti 30 ml,onu da aldim.Harika,ikisinide cok begenerek kullaniyoruma.s

Incandes bi ara kaldirilmişti çok pahaliydi çok güsel ve kalici bi kokudur.
Tavsiye ederim fiyati süpermiş bende aliim

kokusu nasıl kızlar for away kadar kalıcımı bide en çok neye kokuyo ağırlıkta vanilyanması bi koku varmı hafif ben çok severimde vanilyayı for awayide ondan seviyorum hafif vanilya varya içinde

kızlar son bi soru daha. şimdi ben 1 hafta önce avon perceive aldım,yaz için kış içinde foraway düşünüyordum ama bunun fiyatını uygun görünce nasıl diye merak ettim sizce perceive tarzı bi kokumu? yani demek istediğim yazın kullanılacak gibimi for avay kadar kadınsımı? ben for away hastasıyım kokusunu duymuştum ve kullananlar bilir 1 hafta çıkmaz kokusu ben işte öyle bişeyler arıyorum perceive aldım pek kalıcı değil en fazla 1 gün kalıyo üzerimde bu nasıl????perceive varken bunuda almaya değermi

canım ben percieve ve faraway isimli parfümleri hiç sevmem çok ağır geliyor bana ikiside midemi bulandırıyor
ama incandessence ye bayılıyorum.
hafif bir koku ferah, sanki içinde portakal çiçeği var gibi
hatta bana göre avonun en iyi kokularından biri
kadısılık derecesi de orta, çok kadınsı diyemeyeceğim
ama yaz için ideal :)

bende yeni sipariş ettim yarına gelirr:) arkadaşıma satmıştım da kendm almamıştım hiçç bu kadr ucuz olunca alim dedim:)

Ben tam bi parfüm hastasıyım evdede var bahsettiğin parfümden kullanıyorum çok süper ve kalıcı tavsiye ederim

Siparişi verdim bakalim. Perceive de kullaniyorum fakat o pek kalici değil inşallah bundan memnun kalirim

Son düzenleme:
ben bu parfümün yuvarlak şişelisini kullandım...çok güzel ve kalıcı tavsiye ederim..

ben bu parfümün yuvarlak şişelisini kullandım...çok güzel ve kalıcı tavsiye ederim..
canım aldım süpermiş perceive verdiğim paraya yanıyorum 30ml bu ay kampanyadaydı 13 ytl aldım perceive verdiğim parayla 4 şişe alırdım nerdeyse yazık oldu ama neyse

canım aldım süpermiş perceive verdiğim paraya yanıyorum 30ml bu ay kampanyadaydı 13 ytl aldım perceive verdiğim parayla 4 şişe alırdım nerdeyse yazık oldu ama neyse

aynen bu ay ki kampanyadan aldım bende 3 şişe kokusu cok kalıcı agır değil ben cok memnunum tavsıye ederım :lepi:

aynen bu ay ki kampanyadan aldım bende 3 şişe kokusu cok kalıcı agır değil ben cok memnunum tavsıye ederım :lepi:
hemşerim valla ben 1 şişe aldım kampanya bitti keşke dedim daha alsaymışım ama forawayde alıcam kampanyaya girsin

bencede kesinlikle aL..pişman olmazsın yani:KK66:
sarı,yuvarlak,sihirli küre gibi bir şişesi var :KK66:

X