Avon incandessence edp kullanan var mı,kokusu nasıl,kalıcı mı?

evet bu konuda haklısın açık parfümler avonun parfümlerinden daha kalıcı .bu kokunun benzerini açık parfüm olarak aradım ama bulamadım ne dadyada nede diğerlerinde ...kokusundan dolayı vazgeçemiyorum:)

kızlar edp kalıcı edt kalıcı değil ben böle bişi okudum öyle diye biliyorum heberiniz olsun burdan daha kolay seçim yapabilirsinizz

öle evet canım ama mesela parfmlermden biri wish of love o edt normalde daa az kalıcıdr ama sabah okula giderken sıkıorm akşam döndgmde hala kouo mesela ten uyuşması çooook daa önmliii

bu incandessence yi begenen kadar begenmeyende var. ama daha cok 40lı yaslar begenio cunku genc arkadasm hiç begnmemişler ama baska bi ark annesi bayılıo.. ten kadar yasta onemli

ben bayılıyorum...çok kulluandım.ama şuan elimde o kadar çok parfüm varki bitirmeden almak istemiyorum..ama far away hiç sevmiyorum aşiri ağır geliyor..bunulıyorum kokuyu alınca....

bence gayet kalıcı bir koku..hiç baymıyo ..4-5 ay önce almıştım hala yarısı duruyo günde bir kere sıkmak yetiyo bana bide ben arada sırada kullanıyorum zaten ..aman aman harika diyemicem ama bence hakketen iyi bi parfüm en azından insanın içini açıyo.

bu parfümü bundan 2-3 sene önce satıştan kaldırmışlardı. çok üzülmüştüm. yoğun talep üzerine tekrar satışa eklediler. çok güzel bi kokusu var. ama çok kullandığım için sanırım bıktım. bu ayda indirimdeydi ama sipariş etmedim. bende bu ay rare goldu sipariş verdim. bugün gelecek. önceden bana rare gold çok ağır gelirdi ama şimdi kışta geldi bi deneyim dedim. ilk kez kullanıcam.

incandessence çok güzel ama kalıcı mı bilmiyorum kendim kullanmadım

bende kullanıyorum bu parfümü hatta geçtiğimiz senelerde kaldırıldığında çok aramıştım bu parfümü. kalıcı bi kokusu var ben çok beğeniyorum

bende migren var kızlar far away falan kullanamıyorum am bu çok güzel müşterilerimde seviyor hem indirimli veriyorum hemde çok güzel bi parfüm

bende geçen ay indirime girmişti almıştım bu ayda indirimde harika bir parfüm eşim bayılıyor bu kokuyaopuyorumnanaktan

sonunda aldım parfümüme kavuştum..daha ötekiler bitmedi ama hasretine daha fazla dayanamadım valla..

ben ilk defa aldımm ve kokusuna bayıldım.. kaç kere arkadaslarım parfümünün ismi ne diye sordular :KK70: telafuz edemedim ama şişesinii gösterdmm :KK70::KK70: neyse bide far away kllanyrm.) süper bi kokuu.. hatta küçük şişelerinden bi kaç tane sipariş ediyrmm :):) ama çok kllndgm için cbk btyr :KK43::KK43:

X