Bebeğime akşamları neler oluyor?

hepyek-34

Hamd olsun Bugünlerimize...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2007
1.068
1.259
kızlar benim kızım yaklaşık olarak son 15-20 akşamdır saat 19 ve 22 arası çok huysuzlanıyor. karnı aç olmasına rağmen beni emmeyi reddediyor uykusu olmasına rağmen uyumuyor sürekli ağlıyor kucakta susuyor kucağımızda sürekli evi gezdiriyoruz. sokaktaysak sorun yok. deli olucağım anlamadım gitti. aynı sorundan şikayeti olan var mı en azından yalnız olmadığımı bilmek beni rahatlatıcak çözüm yolu nedir bulamadım gitti. gazımız vardı bitti şimdi bu başladı . kafamçokkarıştı

Sanırım diş çıkarıyor..
damakları kabarmasada kontrol et
Şuan aynı dertten muzdaribiz..

ama daha cok erken değilmi diş için Melis henüz 3 aylık?

Hemen cıkarmaz ki 1 ayınızı alır..
Bebekten bebege degişir bu durum canım..
benimkide 8 aylık anca iki dişin ucunu gördük..

canımm bizdede aynı dert hep aglıyor aynen dediğin saatlerde sonra emip uyuyoo tek senin yaramaz değil hepsi aaynı sanırımm a.s.

canımm bizdede aynı dert hep aglıyor aynen dediğin saatlerde sonra emip uyuyoo tek senin yaramaz değil hepsi aaynı sanırımm a.s.

çok ilginç Melis de öyle sonra hızlı bir şekilde emiyor yorgun düşüyor ve uyuyor. babamız çok şikayetci bu durumdan rahatca oynuyamıyorum beraber olamıyorum diye kızıyla e adam haklı tüm gün benle olduğu için çokda kıskanıyor. umarım normale döner bebeklerimiz. akşamlarıda en az gündüzleri kadar neşeli olurlar.a.s.

kızlar benim kızım yaklaşık olarak son 15-20 akşamdır saat 19 ve 22 arası çok huysuzlanıyor. karnı aç olmasına rağmen beni emmeyi reddediyor uykusu olmasına rağmen uyumuyor sürekli ağlıyor kucakta susuyor kucağımızda sürekli evi gezdiriyoruz. sokaktaysak sorun yok. deli olucağım anlamadım gitti. aynı sorundan şikayeti olan var mı en azından yalnız olmadığımı bilmek beni rahatlatıcak çözüm yolu nedir bulamadım gitti. gazımız vardı bitti şimdi bu başladı . kafamçokkarıştı

kardesimin kizinin disi 2,5 aylik cikmisti yani bu dis isi belli olmuyor arkadasim benim kizim 2,5 aylik 10gun sonra 3ay doluyor saat 9-10 arasi basliyor bizdede vizilti kafasi kizdimi agliyor veryansin bagiriyor kucakta susuyor emiyorsa sinirden agzinda sut biriktirip fiskirtiyor eliyle memeyi dovuyor gorsen cebellesiyor sonra artik sakinlesip emip uyuyor 10gundur oldu sanirim pek care yok sirada ates salyalanma daha huysuzluk olucak simdiden sakin olmaya calis

kızlar bebeğiniz ayaklarını yukarı çekip ne yaparsanız yapın susturamıyosanız sebepsiz ağlıyo gibi görünüyorsa kolik olma ihtimali var kolik saati hiç değişmez arada olabilir benim oğlum kolik biz yeni yeni atlatıyoruz yediklerinizi de gözden geçirin sadece gaz olmayabilir karın ağrısı yaşıyo olabilirler süt ve süt ürünleri gaz yaptığı gibi sancı da yapar ben denedim kestim bebeğim biraz olsun rahatladı kolay gelsin siz 15 gündür ben doğdu doğalı böyleyim arabaya binince pıt gidiyo ses kesiliyo hiç ağlamamış sanki böcük

Canım,sokağa çıkınca sorun kalmıyor demişsin.acaba evin içi sıcak geliyor olabilir mi..ben günde iki kere yıkadığım halde,arada da ıslak bezle siliyorum oğlumu.umarım en kısa zamanda düzelir canım..

bende bitek benim ki yapıor sanmıştım ne çok varmışsırnaşık şey ama akşam banyo yaptırmak ii geliyor.. sanırım sıcaklardan olabilir.. çnkü banyo yapınca rahatlıyor...

kızlar bebeğiniz ayaklarını yukarı çekip ne yaparsanız yapın susturamıyosanız sebepsiz ağlıyo gibi görünüyorsa kolik olma ihtimali var kolik saati hiç değişmez arada olabilir benim oğlum kolik biz yeni yeni atlatıyoruz yediklerinizi de gözden geçirin sadece gaz olmayabilir karın ağrısı yaşıyo olabilirler süt ve süt ürünleri gaz yaptığı gibi sancı da yapar ben denedim kestim bebeğim biraz olsun rahatladı kolay gelsin siz 15 gündür ben doğdu doğalı böyleyim arabaya binince pıt gidiyo ses kesiliyo hiç ağlamamış sanki böcük

sana katılıyorum canım büyük ihtimalle kolik ten kaynaklanıyordur
aynı saatlerde ağlama nöbetleri başlar ve kucağa aldığın zaman susar
benim kızkardeşimin bebeğide aynen öyle canım
4 ayından sonra düzene girerr

evet doğru arkadaşım bende har akşam banyo yaptırıyorum malum izmir çoook sıcak yanıyor yavrucak.Aynı sorun bizde var (memeyi dövmek gibi:)) )artık kucak istiyor yatağa yatırınca basıyo çığlığı:) meme ağzında uyumak istiyor...Son zamanlarda tükrük salgıları da artmaya başladı belki dişle alakalı olabilir huzursuzlukları dediğin gibi banyo iyi fikir....

Aynı sorunu doğduğundan beri yaşıyorum akşamları bir mız mız gündüzleri pek sıkıntımız yok oldukça mutlu ama akşam altıdan sonra uyuyana kadar baya yoruyor.dışarı çıkarıyorum banyo yaptırıyorum yağlayıp masaj yapıyorum.Öylece geceyi atlatıyoruz uykuya daldımı kesintisiz altı buçuk saat uyuyor sonra gündüzleride genelde uyuyor öyle böyle onbeşgün sonra dört aylık olacağız öyle böyle zaman geçiyor işte.

Cnm kolik durumlarını biz doğduktan 2 hafta sonra yaşamaya başladık ama şükür o dönem bitti gazımızı artık hareket esnasında cıkarıyoruz bu bambaşka bişey. ne emmek istiyor nede yatmak kucakda evin içinde gezdirceksin yada acık havaya cıkardınmı sesi kesiliyor 10 gibide hızla emip (e acıkıyor çünkü) uykuya dalıyor. durum böyle sebeb nedir bilemeiyorum...:bbo:

Aynı sorunu doğduğundan beri yaşıyorum akşamları bir mız mız gündüzleri pek sıkıntımız yok oldukça mutlu ama akşam altıdan sonra uyuyana kadar baya yoruyor.dışarı çıkarıyorum banyo yaptırıyorum yağlayıp masaj yapıyorum.Öylece geceyi atlatıyoruz uykuya daldımı kesintisiz altı buçuk saat uyuyor sonra gündüzleride genelde uyuyor öyle böyle onbeşgün sonra dört aylık olacağız öyle böyle zaman geçiyor işte.

evet seyhan aynen anlattığın gibi umarım 4. ayımızda tüm bunlar kesilir bizde akşamları babamızla beraber aile olmanın tadını cıkartırız inşallah

bu durumu kesilen var mı ve ne zaman kesildi bizim ki de akşam 7 de başlıo gece 12 ye kadar ağlıyor
ne memeyi kabul ediyor ne oyunu şaşırdım kaldım 2 aydır bu durum böyle akşam olmasını iatemez hale geldim
artık çok yoruldum ne zaman bitecek bu çileee

X