hamilelikte mide bulantısı

yaxgxmur80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
16
0
arkadaşlarrrrrrrrrrrrr ALLAH rızası için yardım.ben 7 haftalık hamileyim çok şiddetli olmasda mide bulantılarım vardı.hatta dün çıkarmıştım.ama bugün bulantıdan eser yok.çok korkuyorum bebeğime bişey oldu diye.ne olur bana bişeyler yazın .kendimi çok kötü hissediyorum

arkadaşlarrrrrrrrrrrrr ALLAH rızası için yardım.ben 7 haftalık hamileyim çok şiddetli olmasda mide bulantılarım vardı.hatta dün çıkarmıştım.ama bugün bulantıdan eser yok.çok korkuyorum bebeğime bişey oldu diye.ne olur bana bişeyler yazın .kendimi çok kötü hissediyorum

Canım dur bir dakika yaaa! Ben de 7 haftalık hamileyim bir gün mide bulantısından yerlerde sürünüyorum bir gün hiç bir şey yok. Bunu bebeğin gelişimine bağlama. Her gün mide bulanması mecburiyetin yok. Benim eltim doğum yaptı hamileliğinde bir kere mide bulantısı yaşamadı. Doktorlar da her belirtinin kişiye göre değiştiğini söylüyor. Sakın aklına kötü şeyler getirme. Bebişin gayet sağlıklı... :nazar:

yaaaaaaa birden kesilince çok korktum bundan önce ki bebeğimin kalbi durmuştu.kendime engel olamıyorum korkuyorum bunu da kaybedicem diye

yaaaaaaa birden kesilince çok korktum bundan önce ki bebeğimin kalbi durmuştu.kendime engel olamıyorum korkuyorum bunu da kaybedicem diye

Allah korusun. Aklına kötü şeyler getirme. Bebeğinin sağlığının mide bulanmasıyla hiç bir alakası yok. Tamamen bünyemizin oluşturduğu bir şey. Benimde iki gündür mide bulantımın şiddeti azaldı. Kendimi hafiflemiş gibi hissediyorum. 9-10. haftadan sonra bu mide bulantıları zaten haftada en fazla 1-2 gün olacakmış. Canını sıkma rahat rahat yemek yersin işte bugün :teytey:

bu arada bey-za çok teşekkür ederim sana içimi rahatlttın .

Rica ederim canım ne demek. Bu arada sen de büyük ihtimalle şubat annesi olucaksın Şubat anneleri topiğinde 2009 şubat ayı anneleri var. Orada ki arkadaşlar da bizimle aynı dönemin hamişleri. Onların paylaşımlarını da okuyabilirsin. Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.
a.s.

canı aynısı bana olmuştu hatta korkup doktora gittim ve bebeğim ulrasonda gayet sağlıklı görünüyodu.öyle hmen 1 gün bulantın olmadı diye panik yapma takip et eğer 2 yada 3 gün hiç bulantaı tiksinme yada öğürme hissetmezsen doktora git bi sorun yoktur canım merak etme.bugün bulanmaz ama yarın yine bulanır

canımm beyza gayet doğru sölemişşş ayrıca bulantı içinde çubuk kraker tuzlu bisküvi leblebi tüketebilirsinŞeniz

canım bulantıların beta hcg artışı ile ilgili vücudun bu artışa uyum sağladıkça bulantıların da azalacaktır. benim de bulantılarım başlamadı belkide hiç olmayacak.panik yapmana gerek yok aklına kötü şeyler getirme iyi düşün iyi olsun

geçen hafta bulantılardan su bile içemiyordum bu hafta eser yok bulantıdan doktora danıştığımda gayet normal dedi uzun da sürebilirdi kısada bebeğin sağlığınla bir alakası yokmuş.şükür 3 gündür düzgün yemek yiyebiliyorum

bende aynı durumdayım dun mıdem bulanırken bugun hıcbıseyım yok cok endıselıyorum.yagmur hanım bebgınız ıyımıymıs

Merhaba kızlar bende 14 haftalık hamileyim ve çok kusuyorum, serum yemeden geçmiyor.
ne zaman sona erecek ki :KK43:

annem bal yemenin bulantıyı keseceğini söyledi tv de dr söylemiş....bir deneyin arkadaşlar ben bulantım olmadığı için denemedim..belki işe yarar...

X