Ikinci aşilamada gebe kalanlar hadi bize ümit olun

canım ben 2.aşılamada hamile kaldım,şuan 6 haftalığım..inş devam eder..senin 2.aşılamamı...?? sorun nedir peki...??

canım ben 2.aşılamada hamile kaldım,şuan 6 haftalığım..inş devam eder..senin 2.aşılamamı...?? sorun nedir peki...??

hayırlı olsun.senin adına çok sevindim.allah tamamına erdirsin.benim de 2.aşılamam 7.günümdeyim.senin ne gibi belirtilerin olmuştu.benim ilkine göre ağrım hiç yok.

CANIM TEBRİK EDERİM SENİ.ALLAHIM ANALI BABALI KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN.BENİM HİPOTROİD SORUNUM VARDI ONUN TEDAVİSİNİ GÖRDÜM 1,5YILDIR.DEĞERLERİM NORMALE GELDİ AMA HALA DAHA GEBELİK GERÇEKLEŞMEDİ.2,AŞILAMAMI OLDUM BEKLİYORUM.ZATEN 7 YILDIR BEKLİYORUM HAYIRLISI BAKALIM.:teytey:

hayırlı olsun.senin adına çok sevindim.allah tamamına erdirsin.benim de 2.aşılamam 7.günümdeyim.senin ne gibi belirtilerin olmuştu.benim ilkine göre ağrım hiç yok.

canim bende 2,aşilamami oldum ilk aşilamamda geceleri uyku bile uyuyamiyordum sancidan ama bu sefer bendede hiçbir ağri yok.

,inş tutarrr kendini dinlemeee rahatt ol inşş mubarekk cumaa rabbım dualarını makbull kucağını dolu eylerrrrrrrrr

bende 2. aşılaması tutanlardanım.henüz 1 aylık hamileyim.umarım Allah sana da yaşatır bu duyguyu...

Canim inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.hamişliğin tadini çikar bol bol.kendine ve bebişine iyi bak

e-u canım tebrik ediyorum allah tamamına erdirsin.sen galiba kan testini erken yaptırmıştın.transfer günü dahil hangi günlerde beta hcg baktırdın.değerlerini söyler misin?benim için çok önemli

canım ben aşılamadan sonra 12 ve 15. günlerde baktırdım.önce 58,64 çıktı sonra 212 çıktı.pazartesi doktora gidicem.inşallah Allah tüm isteyenlere verir.sevgiler

bu arada güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum canım.benimki hiç ummadığım bir anda oldu eşim yurt dışındaydı teddaviye başladım ben 2 gün geç geldi ve aşılamam 2 gün geç yapıldı.sonra 2 kere ilişkide bulunduk.kısmetmiş işte.Allah'ım emrettimi oluyor...çok şükür

canim bende 2,aşilamami oldum ilk aşilamamda geceleri uyku bile uyuyamiyordum sancidan ama bu sefer bendede hiçbir ağri yok.

bu sefer ikimizinki de tutacak gibi geliyor bana ama inşallah doğru hissediyorumdur.hayırlısı allahtan.ben gerçi bankacıyım ve işlerim çok fazla stres çok bende.zamanıysa olur çok takmayalım kafamıza olur mu.

bu sefer ikimizinki de tutacak gibi geliyor bana ama inşallah doğru hissediyorumdur.hayırlısı allahtan.ben gerçi bankacıyım ve işlerim çok fazla stres çok bende.zamanıysa olur çok takmayalım kafamıza olur mu.

CANIM YA AĞZINDAN BAL DAMLIYOR.İNŞALLAH HAYATIM YA NE GÜZEL OLUR.BENDE MİMARIM HEM İŞİM ÇOK STRESLİ HEMDE HA BİRE MİSAFİR GELİP DURUYOR.EŞİM SAĞ OLSUN YEDİRMEYİ İÇİRMEYİ ÇOK SEVER.MİSAFİRE HİZMET ETMEKTEN HELAK OLDUM YA.ÜMÜDİM YOK AMA HADİ BAKALIM HAYIRLISI DİYORUM.fisfisfis

aşılamamın 9.günü.bu sabah idrar testi yaptım.çok silik bir çizgi çıktı.acaba dedim.hayırlısı

canım ben aşılamadan sonra 12 ve 15. günlerde baktırdım.önce 58,64 çıktı sonra 212 çıktı.pazartesi doktora gidicem.inşallah Allah tüm isteyenlere verir.sevgiler

süper valla.tebrik ederim.sağlıkla kucağına alırsın inşallah:teytey:

aşılamamın 9.günü.bu sabah idrar testi yaptım.çok silik bir çizgi çıktı.acaba dedim.hayırlısı

çok iyi... bende yapmıştım ama negatif çıkmıştı.üzülmemeiştim aslında annemde adeti 2 hafta geçmesine ragmen idrarda çıkmamaış bana hamileyken ona çekmişimdir dedim.bence hemen kanda baktır...

çok iyi... bende yapmıştım ama negatif çıkmıştı.üzülmemeiştim aslında annemde adeti 2 hafta geçmesine ragmen idrarda çıkmamaış bana hamileyken ona çekmişimdir dedim.bence hemen kanda baktır...

haftaya baktırırım kanda.tam kesinleşsin de.bu ay daha rahatım.çok ümit etmediğim için olmasada şaşırmam.

X