Ne olur okuyun çok acil ne olur yardim

elif445

anne
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
4.654
6
Kizlar ben çok kötü bir anneyim ağlamaktan helak oldum benim daha 45 günlük bir kizim var ve yatarken tam b en bir şey almak için uzuanmiştimki dirseğim kizimin kafasina çok şiddetli çarpti bingildağina geldimi anlamadim ya kafatasi zarar görüğse beyni......
Ne olur bilgili anneler hiç başiniza geldi mi...ölücem ya bebeğime bişey yaptiysam ya

canım öcelikle geçmiş olsun bebeğin nasıl şimdi? herhangi bir huzursuzluğu ağlaması varmı?

doktora git derim ben.ihmal etme.bu burda çözülecek bi problem deil.senin hemen doktora gitmen gerekti.çünkü o daha su... kemik yok.kıyamam annesi çok agladımı:KK43: sıkma canını.hiç bir anne kötü deildir.karamsar olma

ne olur üzülme bu kadar aksine sen çok iyi bir annesin.kötü bi anne olsan bu kadar endişelenmezsin üzülmezsin.eminim bişey olmamıştır onlar ALLAHA emanetler.içinde şüphe kalmasın ben senin yerine olsam dr.götürürdüm ve olanları anlatırdım.en azından için rahat eder.

Uyudu en fazla 5dk.diyebilirim ağladi tabi uykusuda vardi biraz uyudu şimidi...ama çok korkuyorum ya beynini zedelediysem nasil böylebir hata yaptim ya.çok ağladi susmadi yavrum baya.

canım ya eğer bebeğin huzursuz ve sürekli ağlıyorsa doktora götür. benim bebeğim 1 aylıken koltuğun üstünden düşmüştü. allahtan hiç birşey olmadı. inşallah senin bebişinde iyidir

korma hemen sakın ol ve hareketlerıne dıkat et ama yınede ımkanın varsa bır dr gıt derım cok gecmıs olsun allah a emanet olun

canım öncelikle çok geçmiş olsun panik yapma bu kadar hareketlerini takip et huzursuzluğu varsa kusuyorsa ve sürekli ağlıyorsa doktora götür allaha emanet olun

bebegını hemen bı dr gotur hıc bı anne ısteyerek hata yapmaz cnm bole korkucagına dr gotur ve uyutma

Arkadaşlarda aynı şeyi söylemişler canım mutlaka bir doktora götürmelisin her ihtimale karşı..

canım ya nasıl oldu bebeğin? dr gittinizmi?merak ettim umarım herşey yolundadır

uyutmamam cok önemliydi canım 5 dk uyudu demişsin umarım bişey yoktur.bilgilendirirsen seviniriz.anneler bebeğiniz düşerse kafası şiddetli çarparsa kesinlikle uyutmayın ve kusması varmı dikkat edin cok önemli!!!!!

canım doktora götürdün mü bebişini bişey yoktur inşallah ya bi daha böyle bişey olursa sakın uyutma 1 2 saat falan tamam mı bebişine iyi bak benim yerime kokla

geçmiş olsn canm . onlar bir melek ALLAH koruyor tabi ki ama ben senn yerinde olsam 1 dakka bile geçirmez dr a gtrrdm ..

Kizlar ben çok kötü bir anneyim ağlamaktan helak oldum benim daha 45 günlük bir kizim var ve yatarken tam b en bir şey almak için uzuanmiştimki dirseğim kizimin kafasina çok şiddetli çarpti bingildağina geldimi anlamadim ya kafatasi zarar görüğse beyni......
Ne olur bilgili anneler hiç başiniza geldi mi...ölücem ya bebeğime bişey yaptiysam ya

çok geçmiş olsun canım yaa bebekler çok hassastır biliyrsun umarım bir doktora götürmüşsündür ama aklına kötü şey getirme sakın allahın izni ile bebeğine bişey olmamıştır inşallah bilgilendir bizi merakta bırakma oka.s.

psst karamsarişko, naptın, götürdün mü doktora, daha iyisindir inşallah....

göütüremedim ama içimde ukte kaldı kızlar çok kötüyüm kızım eskisine oranla daha da huysuzlandı ne yapacağıı bilemiyorum sanki yolunda gitmiyor.........

canım çok geçmiş olsun olay ne zaman oldu söylersen bilgi verebilirim çünkü maalesef bu konuda tecrübeliyim oğlumun iki buçuk yaşındayken kafatası kırılmıştı şu an nasıl herhangi bi değişiklik varmı bebeğinde

X