Türkiye hastanesi hakkinda bilgiii

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
merhaba bayanlar aranızda türkiye hastanesiine giden varmı veya doğumunu orada yapan hastane nasıl doğum ücretleri vs bilgi verirmisiniz

ben gidiyorum hamiileliğimin ilk gününden beri hastaneden ve drum mehtap hn çok memnunum ssklı muayene ücreti 50 ytl idi ama bu en son gittiğimde yani bu ay ( 5 temmuz) 11,5 ytl aldılar ssk nın yeni anlaşmasından dolayı dediler bende doğumu orda yapıcam ama bu yeni ssk anlaşması yüzünden kesin doğum ücretlerini bilemiyorum 1 ay önce sorduğumda 1,500 normal 2,500 sezeryan demişlerdi geçen hafta sorduğumda ise normal 80 ytl sezeryan 250 - 550 arası dediler bende şaşırdım ama ne olursa olsun ben kesin orda doğum yapıcam

peki hastane olarak nasıl siyahhh yani doğum odaları falan gittinmii ya biraz bilgi verirmisin nolurr sende başka yazan olmadı zatennn

hastane çok temiz ama doğumhaneyi ve odalara bakmadık bi dahaki ay eşimle kontrole gittiğimizde bakıcaz bana kalsa çoktan gezerdim ama eşim acele etmemem konusunda ısrarcı ama artık zamanı geldi gezdikten sonra sana detaylı bilgi veririm

canım merhaba işini yarar belki türkiye hastanesinde bi doktorun sayfasııı ve hastanede doğum yapanların hikayeleri var. Allah bi avazda kurtarsın.Hayırlı doğumlarrr....

bende bikaç ay önce aynı konuyu açmıştım ama kimse cevap yazmamıştı ben şu an medcal parka gidiyorum muayne için doktorum orda çalışıyo ama bana uzak hastane oyüzden doğum için türkiye hastanesini düşündüm fiyatları uygun gelirse orad yapmak istiyorum hastane temiz ve çalışanlar çok ilgili arkadaşımın oğlu orda ameliyat olmuştu ordan biliyorum doğumhane hakkında fikrim yok ama

arkadaşlar hepinizin ağzına sağlık çok teşeküür ederim ama hastaneyle ilgili daha fazla bilgisi olan varsa yazsın lütfen

X