Güneş Gözlükleri güneş gözlüğü aldım hemde süper fiyata

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.606
16
kızlar ankarada olnalar kaçırmasın valla istanbul yolundaki carrefourun karşısı millenyum alışveriş merkezinde fahrikuz optikde dehşet indirim var. ossenin iki güneş gözlüğünü 125 ytleye adımmmmmmmm. hemde şu gülben ergenin moda yaptığı iriler varya hafif yuvarlak.hepsi 2008 model valla millet kağış kapış alıyodu. 125 ytl istersen birini osse diğerini başka marka al. bence kaçırmayın arkadaşlarım şok oldu.

Son düzenleme:
tatlım teşekkür ederim

yarın gidip bakıcam

başka hangi markalar vardı?????

canım excess vardı aramis vardı bi dolu vardı ama gerçekten kapış kapışdı. ben geçen hafta sordum aynısı 275 demişti başka gözlükçü. tavsiye ederim nerdeyse hepsini alcaktımcoksekeriremsu 125 ytl ye iki gözlük nerde görülmüş

ya inanmıyorum 2 tane hemde şimdi dikkat ettim yarın ilk işim oraya gitmek olcak

arkadaşım geçen osseninkine 195 ytl verdi ya

yazık kız duysa şok geçirir heral :)))

Güle güle kullan canım :)
kendi adıma konuşacak olursam ne yazıkki ankarada olmadığım için böyle bir fırsattan yararlanamıyacağım :)

ama olsun zaten mevsim geçtiği zaman kasım ayında falan güneş gözlükleri indirimde oluyor..

Güle güle kullan canım :)
kendi adıma konuşacak olursam ne yazıkki ankarada olmadığım için böyle bir fırsattan yararlanamıyacağım :)

ama olsun zaten mevsim geçtiği zaman kasım ayında falan güneş gözlükleri indirimde oluyor..

evet şurda bir iki ay sonra indirime geçer :dance: tşk ederim canım inceliğin için:içelim:

yaa suPeRmıs ben de 1 hafta onCe Ossé qozLuqe 280 ytL veRdım ya ama duyduqum ıı oLdu haftaya kuZenım ankaRadan qeLıyo ona aLdıRayım =)=) tesekkuR edeRm cnm

canım dün ben arkadaşımla öylesine bakmaya gittim...seçilmiştir die çokta ümidim yoktu açıkçası..
ama çok güzel modeller vardı..
ikimiz birer tane aldık....bir gözlük 62,5 ytl ye geldi.
hattta bugün bir arkadaşıma daha söyledim oda gidecek almaya.. çok saol canım..

bende bi ay önce aldım ama gülbenin gözlüğü dediğin için bi andan gözlükten soğudum :KK43:
kadından nefret ediorum da

kızlar ankarada olnalar kaçırmasın valla istanbul yolundaki carrefourun karşısı millenyum alışveriş merkezinde fahrikuz optikde dehşet indirim var. ossenin iki güneş gözlüğünü 125 ytleye adımmmmmmmm. hemde şu gülben ergenin moda yaptığı iriler varya hafif yuvarlak.hepsi 2008 model valla millet kağış kapış alıyodu. 125 ytl istersen birini osse diğerini başka marka al. bence kaçırmayın arkadaşlarım şok oldu.

:1shok:Neden bunu dün okumadım:1no2:dün bayagı bi para saydım da gözlüğe ama arakdasım alacaktı ona söyleyeceğim sagolşakkıdışakkıdışakkıdı

X