Rüya Yorumları Rüya da ADET olmak

ilknuray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
309
2
41
arkadaşlar rüyamda adet olmuştum.
sonrasını hiç hatırlamıyorum.
yorumları okudum hem iyi hemde kötü şeyler söylüyor, sizler ne dersiniz?

canım genelde kan görmek o rüyayı uçurur derler.. ama ben sana kendi rüyamı anlatayım geçen gece adet olmadan bi gece evvel rüyamda testin çift çizgi olduğunu gördüm rüyamda seniyorum sonra diyorum ki sitede nasıl haber versem diye :)) sabah adet oldum ..yani tersi çıkıyo bi çok arkadaş rüyasında adet olduğunu görünce hamile kalmış ama hayırlısı diyelim...

ben ne zaman rüyamda adet olduğumu görsem hemen ertesi gün adet oluyorum kızlarç.hatta geçen gün rüyamda yani geçen adetimde oramdan çilek geldiğini bile görmüştüm.ve ertesi gün de adet olmuştum.rüya işte.

çok teşekkür ederim,
21 temmuz da adet olmam gerekli.
inş. ama inş. sağlıklı, akıllı fikirli bebeklerimiz inş. gelir.:nazar:
isteyen herkese RABBİM nasip eylesin.

Bende rüyamda hep adet olduğumu gördüğüm zaman 1-2 gün sonra adet olurumm.AMA 2 AKŞAM ÖNCE RÜYAMDA İLK DEFA WC YE GİDİYORUM ÇAMAŞIRIMDA PEMBE YERLEŞME KANAMASI GELMİŞTİ.ADETİMEDE 3 GÜN KALDI AMA UMUDUM HİÇ YOK KESİN YİNE ADET OLURUM :KK43:(
laie91bsd6.gif

RABBİM bize ve biizm gibi bebek isteyen tüm arkadaşlara nasip eylesin inş.
hayırlısıyla.

anaa bende rüyamda test yapıyorum yine negatif çıkıyor adetime 4 gün var sonucunu yazarım hehe:)

.........................................................................................................................................................

bende rüyamda ne zaman adet oldugumu görsemm kesin olurumm....bazen rüyaların tersi çıkmıyo demekkiii

valla arkadaşlar bende geçen hafta adet olamadım diye bekliyodum rüyamda olduğumu gördüm baktım olucak gibi değil hastaneye gittim ve 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim yaşasın tersine rüyalar :)

canımcım benim 2 sefer başıma geldi bu rüya rüyamda adet oluyordum ve hamile oldugumu ögrendim. ama malesef düşük olmuştu. inşallah hamilesindir sağlıklı sıhatli bebişlerin olur. allah söyletdi herhalde bebişler dedim belki ikiz olur ilerde :)

canımcım benim 2 sefer başıma geldi bu rüya rüyamda adet oluyordum ve hamile oldugumu ögrendim. ama malesef düşük olmuştu. inşallah hamilesindir sağlıklı sıhatli bebişlerin olur. allah söyletdi herhalde bebişler dedim belki ikiz olur ilerde :)

canım o rüyamın üzerinden 6 ay geçti ama bebek hala gelmedi.
:)
dileğin için teşekkür ederim,çok isterim ikizlerim olsun.

ruyani yazali uzun zaman olmus fakat ben yinede yorumlayayim, ruyanda fazla detay yok, fakat kadinlik, alt duzeyde kadinlik kimligini red ediyor olabilirsin, bunu yapmaman yonunde bir mesaj. sevgiler

ben de dün gece gördüm, hatta dedim tüh ramazanın ilk günleri boşa gitti diye, tabirleri okudum ama birşey anlamadım

:KK12:canım cok önce yazmışsın ama bende rüyamda görüyorum genelde sizin yaşadığınız gördüyünüz şeyleri galiba pskolojik artık öle düşünüyorummm :KK43:

Bende dün gece gördüm inşallah bu ay içinde hamile kalırım

X