Hamilelikte Karın Ağrısı Çeken Var mı?

Merhaba ben 14 haftalık gebeyim karnım o kadar ağrıyor ki hareket edemiyorum birde 3 gün devam eden ishalim de var bebişin iyi OLDUĞUNU söylediler bağırsaklarımda da sorun olabilir dediler ilaç yazmadılar yarın tekrar çağırdılar gece boyunca hiç uyumadım karın ağrısından basına gelen varmı lütfen paylaşsın .
canım çocukta sorun yoksa kafana takma..21 haftalık hamileyim ve çekmediğim sancı kalmadı..bağırsak mide sancıları,belime kalçalarıma giren kramplar,kasık ağrıları ,bıçak saplanır gibi sancılar,şimdilerde ise yan ağrılarım ki bunlar böbrekten kaynaklanıyormuş..tabii çektiklerimden bebeğimin haberi yok .o kendi halinde çok mutlu çok şükür..ishale muz iyi geliyor...şu anda bile karnım ağrıyor ters tarafa yatıp geçmesini bekleyeceğim

1 aylik hamileyim karnimin ust bolgesi cok agriyor arada sag tarafima agri giriyor :KK43: ilk bebisim dustu ama onda hic agrim olmamisti kan yoluyla idi . Benim gibi olan varmi arkadaslar lutfen birsey yazin

1 aylik hamileyim karnimin ust bolgesi cok agriyor arada sag tarafima agri giriyor :KK43: ilk bebisim dustu ama onda hic agrim olmamisti kan yoluyla idi . Benim gibi olan varmi arkadaslar lutfen birsey yazin
Kan gelmiyorsa düşük değildir yediğine içtiğinede dikkat et ishalin varsa, eğer çok şiddetli Ağrı varsa sağ tarafta apandiste var herşeyi göz önünde bulundur bi doktora git. Inşallah Mühim birşey yoktur geçmiş olsun ...

Kan gelmiyorsa düşük değildir yediğine içtiğinede dikkat et ishalin varsa, eğer çok şiddetli Ağrı varsa sağ tarafta apandiste var herşeyi göz önünde bulundur bi doktora git. Inşallah Mühim birşey yoktur geçmiş olsun ...

InsAllah canim ya ay ne olursa olsun bebise bisey olmasinda Allah imin izniyle ..

Arkadşlar bende 11.5 hamileyim karnm ve kasıklsrım agrıyor batmalar oluyor geçen ay düşük tehlikesi atlattım kanamam oldu pregstan yazdı dpktor kontrolüm 7 snde karnmda cok agrıyolar batmalar falan oluyor ayaklarımda kramplar oluyo sizce normalmidir cok korkuorm bebegimi kaybetmekten allah yardımcımız olsun bi bilginiz varsa yazarmısnz lütfen:KK43:

Acil lütfen çok korkuyorum. 14 haftalık hamileyim. Yatakta genleşirken karnım be pöçüğüm ağrıyor. Karnımda balon boşluğa düşer gibi sağ sola gider gibi oluyor. Karnım bir tarafa yığılıyor gibi. Sabah oldu çok korkuyorum doktorada gitmedim.

Acil lütfen çok korkuyorum. 14 haftalık hamileyim. Yatakta genleşirken karnım be pöçüğüm ağrıyor. Karnımda balon boşluğa düşer gibi sağ sola gider gibi oluyor. Karnım bir tarafa yığılıyor gibi. Sabah oldu çok korkuyorum doktorada gitmedim.
bi hastanenin aciline gidip bebeğinin duruma baktır bence..

Karın degilde kasik agrim var sadece sol tarafta , zaten adet olacagim zamanda hep sol taraf agrirdi , sabah doktora gidicem insallah iyidir bebegimm :KK17::KK43:

Aradan zaman gecmis, konuyu takip eden vardir inslh arkadaslar. Burada agrisi oldugunu soyleyenler sonradan bir sorun cikti mi, yeni ogrendim hamile oldugumu ve cok agriyo karnimin alt kismi, normaldir degil mii doktor olabilir dedi ama adet olcakmisim gibi agriyo, kimyasal gebelikte yasadigim icin gene agriyla kanamam baslayacak diye korkuyorum. Yardimci olabirseniz cok sevinirim

Kizlar bende 11 haftalik hamileyim karnimin yan taraflari agriyor böle asahidan yukariya goğüslerimin altina kadar hafif hafif bole. Doktora sordum normal dedi acaba normal mi gercekten deneyimli anneler bi cevap verse cok sevirinim..

Ben de 5 haftalik hamileyim. Karnimin agrisindan uyandim gece ve gun icinde de cok agrim oluyor. Doktor normal dedi. Ama daha bismillah ilk haftalarda boyleyse ileriki safhalari dusunemiyorum. Psikolojim bozuldu valla :KK43:

Ben de 5 haftalik hamileyim. Karnimin agrisindan uyandim gece ve gun icinde de cok agrim oluyor. Doktor normal dedi. Ama daha bismillah ilk haftalarda boyleyse ileriki safhalari dusunemiyorum. Psikolojim bozuldu valla :KK43:
Benimde Karnım çok ağrıyor bazen çok korkuyorum nezaman gececek bu ağrılar bende 7 haftaligim

Canım bende 6haftalık hamileyim özellikle geceleri çok ağrım oluyor.merak ettim şuan nasılsın ?

arkadaşlar merhaba
bende 5 haftalık hamileyim çok ağrım oluyor karnımda sizler nasılsınız merak ettim konuyu açalı baya olmuş.Herhangi bir sıkıntı oldumu?çok korkuyorum bana lütfen yardımcı olun.

arkadaşlar merhaba
bende 5 haftalık hamileyim çok ağrım oluyor karnımda sizler nasılsınız merak ettim konuyu açalı baya olmuş.Herhangi bir sıkıntı oldumu?çok korkuyorum bana lütfen yardımcı olun.
Canim ben 23 haftalik oldum hala ağrıyor doktor normal diyor hamilelikten dolayiymis bence sende gene bi doktoruna danis allahın izniyle bişey olmaz korkutma kendini

hamilelkte oluyor böyle şyler kızlar korkmayın bebek yerini alıyor artık alışıyor büyüyor oyuzden agrıyor

mrb bende 5+5 günlük hamileyim ama bende ağrı yanma şeklinde oluyor. Önceki gebelıgım kalp atışı duyamadan sonlandı şimdi bu gebelıgımden çok korkuyorum normalmidir bu. Yine bebeğimi kaybetmek istemiyorum:KK43:

X