Çatlatma iğnesinden hemen sonra havuza girilirmi?

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
799
11
Arkadaşlar 3 gün önce çatlatma iğnesi oldum,döllenme oldumu olmadımı allah bilir tabide..Benim sorum şu bu günlerde havuza veya denize girmenin bir sakıncası varmıdır?
Cevaplarsanız sevinirim..

valla canım 3 ay yumurta takibi ve 2 aşılama geçiren biri olarak hepsinde diken üstünde oturdum herşeyime dikkat ettim olmadı geçen ay hiçbirşeye dikkat etmedim hatta aşılamanın ertesi günü kına gecesinde göbek bile attım :) ama yine olmadı bu konuda bir bilgim yok ama olacağı varsa da oluyor yani

valla canım 3 ay yumurta takibi ve 2 aşılama geçiren biri olarak hepsinde diken üstünde oturdum herşeyime dikkat ettim olmadı geçen ay hiçbirşeye dikkat etmedim hatta aşılamanın ertesi günü kına gecesinde göbek bile attım :) ama yine olmadı bu konuda bir bilgim yok ama olacağı varsa da oluyor yani

Haklısın olacağı varsa her şekilde oluyor ama ne biliyim işte insan herşeyden tedirgin oluyor,o ay olmayınca ah işte bundan olmadı şundan olmadı diye binbir tane bahane buluyorum..:çok üzgünüm:

Arkadaşlar 3 gün önce çatlatma iğnesi oldum,döllenme oldumu olmadımı allah bilir tabide..Benim sorum şu bu günlerde havuza veya denize girmenin bir sakıncası varmıdır?
Cevaplarsanız sevinirim..

YA HAVUZDA KLOR OLDUGUNDAN YANI HAVUZU TEMIZLEMEK ICIN KULLANILAN ILACLAR, hamile olanlar icin tehlikeli dusun yapmaya neden olurmus ayni zamanda denizin tuzlu suyu, olmus bebegi bile dusurdugune gore yumurtayida etkiler bence............

Bende persembe sabahı çatlatma iğnesi oldum cuma 36 saat sonra birliktelik. Acaba denize gitsem bi sorun olurmu bilgisi olan varmı

X