Afrodizyak içeren parfümler

adı infinitylust site İNFİNİTY LUST TEN UYUMLU AFRODİZYAK PARFÜM sizde bi inceleyin sizinkide alırsa ama dışarı giderken sıkmasın:) kızlar üzerine falan atlar maazallah:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 719958

İNFİNİTY LUST Parfümü mucizesiyle, aşkı yeniden keşfedin. Hayatınız boyunca hayalini kurduğunuz ilgiyi çok kısa sürede yakalayabilirsiniz. İnfinity Lust parfümü, hormonları harekete geçirerek, sizi onun için çekici hale getirir. Bunun sonunda, çok hoşlandığınız bir kadının sizin yanınızda olmaması için, hiçbir sebep yok. Şu an size olanaksız gibi görünebilir. Ancak Bu İNFİNİTY LUST İle Mümkün Olabilir !

Bir kadının erkekte yüz ve vücut hatlarından önce aradığı çok ince ve önemli bir ayrıntı daha vardır ki; bu da KOKU'dur. Erkeği özgür ve özgüven sahibi yapan en büyük faktörlerden birisidir koku… Erkek; kullandığı kokunun duyu organlarına etkisi ile hareketleri, bakışları, düşünceleri, yürüyüşü, konuşması değişir ki koku aslında kişinin karakterinin bir sembolüdür.

Bir kadını etkilemek için onun 5 duyusunu birden aynı anda harekete geçirebilmek gerekir. İşte tam da aradığınız bu sihirli dokunuş "İNFİNİTY LUST Parfümü" ile çok yakınınızda.

Ben feromon kullandim arkadaslar.
gecen gun baska bi baslikta yazmistim ayrintiyla. Şu an direk tavsiye edebilirim. Adı Shoot. malum sitelerden degil bu marka. ürünü açsanız da iade hakkı veriyorlar.
ama ben önce numune aldım 1ml.
saçma sapan vaatleri de yok:)
Hiçbir madde 200kglik erkeğe yaklastiramaz beni :)

başlığı yanlış okumuşum yaaaaaa
afrodizyak ve feromon aynı şeyler değil. yani o parfümler afrodizyak etkili vs olabilir aynı istiridye havyar çikolata gibi.
ama feromon farklı.
en güzel olduğum ya da en çok iltifat aldığım günlerin ovulasyon günleri olduğunu farkettiğimde ve bugünlerde de feromon salgımın maksimumda olduğunu okuduğumda bayrakları indirdim ve feromon aldım.
italyada almıştım ilkini. truepheromones diye bir markaydı ve tamamen kokusuz.
sonra burda baktım hepsi kokulu ürünler. bence koku varsa sahtedir.
benim sütyen dolguları gibi :)))
sonra tek kadın ben miyim feromon kullanan??
ve ne bulsam iyi
Jenifer Lopez ve Cher de feromon kullanıyormuş :)

feromon içeren (afrodizyak değil) bulabildiğim tek parfüm de CD Chanel serilerinden bir tanesi. fiyat epey pahalı
epey derken 300 usd felan
durum budur

X