Hamile kalmak icin......

Ay Canim Valla Herkes Baska Biseyler Diyo Pozisyonlar Hakkinda:bbo:
Ben Neler Ettim Neler Ama Basaramadima.s
En Sonunda Herifi Yataktan aTacam Belki Olar tatlicadiarzu

Doktorun Dedigi iLiskiden Sonra Kesinlikle aYaga Kalkmicaksin.aYaklarini yUkari Kaldir Uzan tUvalete Gitme ,,Gerekirse Sabaha Kadar Yat Hadi Kolay Gelsin Canum:1hug:Ben Bole Biliyom Canim Ama Ne Kadar Ise yaRiyo Bilmiom a.s.

Doktorun Dedigi iLiskiden Sonra Kesinlikle aYaga Kalkmicaksin.aYaklarini yUkari Kaldir Uzan tUvalete Gitme ,,Gerekirse Sabaha Kadar Yat Hadi Kolay Gelsin Canum:1hug:Ben Bole Biliyom Canim Ama Ne Kadar Ise yaRiyo Bilmiom a.s.
canim aynen bende oyle biliyorum n=birsey daha biliyorum vucut isin yuksek olcak onun icin sicak si torbasi koyacaksin diyorlar onu bile denedim olmuyo bir soz var kismetse gelir yemenden kismet degilse ne gelir eldennnnnnnn

canim aynen bende oyle biliyorum n=birsey daha biliyorum vucut isin yuksek olcak onun icin sicak si torbasi koyacaksin diyorlar onu bile denedim olmuyo bir soz var kismetse gelir yemenden kismet degilse ne gelir eldennnnnnnn

aynen ole canim yapmadigim kalamdi valla
Herif en sonunda keciboynuzu olcak :roflol:

INSALLAH BIZDE BEBISLERIMIZE KAVUSURUZ
RABBIM EMEKLERIMIZI BOSA CIKARMAZ INSALLAH a.s.

aynen ole canim yapmadigim kalamdi valla
Herif en sonunda keciboynuzu olcak :roflol:

INSALLAH BIZDE BEBISLERIMIZE KAVUSURUZ
RABBIM EMEKLERIMIZI BOSA CIKARMAZ INSALLAH a.s.
Ay koptum ya doğrusun valla heriflerinde tak etcek canına artık.Sana gelince arkadaşım google da arattır gebe kalmak için uygun pozisyonlar diye şekil-a' da görürsün.Biz ne desek boş olucağı varsa her türlü pozisyonda olur.tatlicadiarzu

Ay koptum ya doğrusun valla heriflerinde tak etcek canına artık.Sana gelince arkadaşım google da arattır gebe kalmak için uygun pozisyonlar diye şekil-a' da görürsün.Biz ne desek boş olucağı varsa her türlü pozisyonda olur.tatlicadiarzu

Benimki artik birakti herseyi valla ne getirsem yemiyo artik ev dolu keciboynuzu kuru
keciboynuzu pekmezi keciboynuzu dukkani accam
kiziyo artik ya yeter diyo :roflol:

ya biz de iki günde bir denemekten 2 ayda beğğğg geldi ödev gibi... iki günde bir çok yaa daha az birlikte olsan olmaz mı yumurtayı mı kaçırırız acaba...valla sıkıldım bennnn

kız allah müsteakını versin.gülmekten şiştim..............dur bi ben de deneyeyim bunu.

dunya tatlisi ve beyzanur kizlar cok komiksiniz yazilariniza cok guldum!sakaya vurmaniz cok guzel cunku buraya yazan herkes dertli,ben de tedavi goruyorum ama bir turlu hayirli haberi alamadik sizin dediginiz pozisyonu bende denedim ama bi ise yaramadi olucak olduktan sonra pozisyonlarin bi onemi yok bence cunku kimisi dogum kontrol hapini bigun unutmayla hamile kaliyor!Neyse ALLAH hepimizin umutlarini bosa cikarmasin hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin!...

hayir bu bilgi yanlis canim. vucut isin her zaman kucuk derece duser yada yukselir ayin ortasinda yumurtanin rahme indigi gun vucud isin dusuk olur o gun hamile kala bilirsin aslinda. denedim biliyorum :eek:

Çocuk Sahibi Olmak İsteyenler İçin El Macid Çocuk sahibi olmak isteyen eşler bir suya Cuma günü zühre saati olan sabah 08.00 de 48 defa sağlam bir niyetle “YA MACİD C.C” okuyup içmeye ve okumaya devam ederlerse,Allah evlat ihsan eder.İnşallah. Kaynak: Dr.Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları) *** EL-MACİD; Sonsuz şan-şeref ve yücelik sahibi ve ihsanı,cömertliği bol olan. Ebced değeri ve Zikir saati:EL-MACİD isminin zikri (48)) adettir.saati Zühre,günü Cuma’dır. Özellikleri ve Bazı faydaları: EL-MACİD isminin tertibi ile yani günü ve saatine uygun olarak zikri ile meşgul olan kimseler edebi mutluluga ererler. Çocuk yapmak isteyen için hazır suya okuyup o su ile sağlam bir niyetle içilirse yüce Allah evlat ihsan eder. Boş ve tenha bir yerde hissi kayboluncaya kadar zikretse uykusunda istediğini görür. her gün beş vakit namaz ardından belirtilen miktarda zikreden kimsenin malı ve kazancı bol,sözü geçerli olur. Ayrica ilaveten; Evladı olmayan kimse dört cuma üst üste “YA EVVEL” diye samimiyetle zikretse,Allah yanında duası kabul olur ve eğer tıbbi bir engel yoksa,Allah’ın izniyle ve kudretiyle çocuk sahibi olur. (EL-EVVEL;Bütün eşyadan önce var olan demektir. Ebced değeri ve zikir saati:EL-EVVEL isminin zikri (37) adettir.Zikir saati Güneş, günü Pazar’dır.Büyük ebcede göre hesaplanıp (37×37=1359) olarak okunması da tavsiye edilmektedir.)

X