Saç Rengi ve Saç Boyama röfle + sarı saç boyası

B&M

FB & M & YE
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
8.556
25
36
kızlar ben saçımın tamamına röfle setini vurdum ve rengini açtım bal rengi gibi bişi oldu ben saımın tamamını cok açık sarı istiyorum bunun içinde koleston çok açık doğal sarı aldım benim merak ettiğim sormak istediğim bişi var röfleyi bu gün yaptım boyayıda bu gün yapsam bişi olurmu ...röfle saçımı yıpratmadı.acil yanıt verirseniz seviniri,m eşime süpriz yapmak istiyorum :eek: :sm_cool:

ikisini aynı gün yapmak saçı çok yıpratıyor tecrübeyle sabittir
zaten saçının yıprandığını bir hafta içinde daha iyi anlayacaksın
en ideali 2 yada 3 hafta
saçının asıl rengi nedir

lille koyu kumral kendi saçımın rengi ...kuaförler aynı anda acıp sonra boyamıyorlarmı ? bi kaç hafta sonramı yapıyorlar?

boya üzerine yapılan röflelerde en mantıklı olarak 15 gün ara veriyorlar..
ben kendi saçım üzerine yaptırıyorum röfleyi;yıpranır mı saçın bilemiyorum ama sen biraz beklesen iyi olur..

peki yapsam nolur kızlar???saçlarım yanarmı koparmı ;?

aynı günde röfle üstüne boya yapan yokmu?

aynı günde röfle üstüne boya yapan yokmu?

var tatlım .olmaz mı?
ama saçını yıpratır.
ben aynı gün saçımı palette ile açıp sonra da kahve köpüğü diye bir sarı tonuna boyamıştım.
saçlarım kopmamıştı ve de yanmamıştı.
ama haliyle biraz yıprandı.
ben de bakım aypmıştım 2. boyaya kadar.
benim tecrübelerim böyle canım.
ama yine sen için nasıl rahat edecekse öyle yap olur mu?a.s.

var var boyatan olmazmı arkadaslarımda bende yaptık o olayı yapmaz olaydık.. sacımı palette ile actım hemde siyah boya varken üzerine ertesi gün boya ve sonraki günlerde boya.. sacım arkadasımınki kadar olmadı ama yıpranma var hakkaten.. ve arkadasımınki yoluk yoluk cektimi büzüserek geri toplanıyo. oyuncak bebeklerin sacları gibi düğüm oluyo banyodan sonrada odun gibi.. benimkide az yıpranmadı yani...

alex saol canım benimde saçımda kopma veya yanma olacağını sanmıyorum çünkü maşallah çok dayanıklı saçım var çok boyalar yaptım halde bişi olmadı bi yapım ozxzman cok saol

alex saol canım benimde saçımda kopma veya yanma olacağını sanmıyorum çünkü maşallah çok dayanıklı saçım var çok boyalar yaptım halde bişi olmadı bi yapım ozxzman cok saol

arkadaşım saçın ne kadar dayanaklı olsada yıprandığı ilk zamanlar belli olmaz. 2 hafta sonra saçının halıne sende saşıracaksın. kuaforler açıp boyuyorlar ama kuaforlerın çoğu saçın saglığına önem vermıyor.parasını alıp bırakıyor. ayrıca saçının turuncumsu olmasından şikayetçiysen çok açık kullu sarı sarısını kullan kolestonun. yoksa yumurta sarısı gibi çiğ bir sarıyla karşılaşırsın

arkadaşım saçın ne kadar dayanaklı olsada yıprandığı ilk zamanlar belli olmaz. 2 hafta sonra saçının halıne sende saşıracaksın. kuaforler açıp boyuyorlar ama kuaforlerın çoğu saçın saglığına önem vermıyor.parasını alıp bırakıyor. ayrıca saçının turuncumsu olmasından şikayetçiysen çok açık kullu sarı sarısını kullan kolestonun. yoksa yumurta sarısı gibi çiğ bir sarıyla karşılaşırsın

gerçekten saçının yandığını o an farketmiyorsun ben geçen sene koyu kahve saçımı açtırdım bir yerde o gün gayet iyi durumda idi saçlarım(hoş istedğim renk olmamıştı) ama biriki hafta içinde saçımı şampuanlayamaz oldum mısır püskülü gibiuçları yolunuyordu
kestirerek ve bakımla bu sene ancakendine geldi ayrıca saçlarım eskisi gibi uzamıyorlar
sana tavsiyem saçına iyibir bakım yap birikihafta hem saçın yıpranmaz hem de boyadığında daha iyi sonuçalırsın

canım kopadabilir yanadabilir çok riske atma saçlarını.
ama ben bir seferden bir şey olacağını sanmıyorum.

bız annemın sacını yaptırdık kuaförde 2 defa açıcı yaptılar 2defa da boya, kadının kafası kazan gıbı oldu coık da bası agrıdı bosuna aynı gun yapma cnm sabret bı kaç gun gecsın öle boya aynı gun ezıyet oluyor

Kızlar bu konuda en acı tecrübeyi ben yaşamışım galiba. Sçlar siyah boyalıydı. Tutturdüm ben platin saç isterim diye. Gittim kuaföre. Açtı-yıkadı-açtı-yıkadı-açtı-yıkarken fenalaştım artık çünkü kafa derim yanıyordu. Neyse kendime geldim boyadı. Çünkü açılmıyordu daha fazla. Ben unutmuşum siyah boyanın altında siyah hint kınası vardı ve en fazla turuncuya kadar açılıyordu!!! neyse boing boing diye sünen saçıma mı yanayım, kestir kestir bitmeyen hint kınalı kısma mı yanayım,yoksa yarısı platin yarısı başka bir acayip sarımsı renkle dolaşmak zorunda kaldığıma mı yanayım? Bu üç yıl önce oldu. Hala tam toparlanmadı. Neyse ki uzadı biraz artık sırtımın yarısını kaplıyor. Eyvahlar olsun yine açtırdım ama yok artık öyle. Açtırdım alttan kahve mi çıktı? Kahve kalacak saç iyice dinlenene kadar. Küt diye sararmak yok artık öyle. Aman diyim aman!

:dance:
var var boyatan olmazmı arkadaslarımda bende yaptık o olayı yapmaz olaydık.. sacımı palette ile actım hemde siyah boya varken üzerine ertesi gün boya ve sonraki günlerde boya.. sacım arkadasımınki kadar olmadı ama yıpranma var hakkaten.. ve arkadasımınki yoluk yoluk cektimi büzüserek geri toplanıyo. oyuncak bebeklerin sacları gibi düğüm oluyo banyodan sonrada odun gibi.. benimkide az yıpranmadı yani...

ayda saçını 6-7 kere boyatan bir kuaför olarak söylüyorum benim saçıma bişey olmuo saç kalın telli ve saglıklıysa no problemkaydirigubbakcemile5:dance::dance::dance::dance::dance:

kesinlikle kolestonun sarılarını tavsiye etmiyorum.. ben kullandım ama saçım naylona döndü.. bence en iyisi loreal in sarıları... saçı daha doğal renkte açıyor ve sanki hiç açtırmamışsın gibi de sağlıklı oluyor...ben loreal le açtıktan sonra ,banyoda bazen saç kremi bile kullanmama gerek kalmıyor...

Ben şimdi röfleli saçın üstüne küllü kumral 7.1 e baydım ama dip boaya yaptım.sonra uçlarına doğru yedirdim.sonra dipleri biraz koyu uçlarında biraz sarılar var.ben şimdi bu saçın üstüne hangi sarıya boyarsam güzel ve hoş bir sarı elde ederim.tam platinde istemiyorum ama platine yakın bir renkle saçımın hepsini boyamak istiyorum.hem doğal hemde hoş dursun istiyorum.nasıl ,hangi marka ve hangi numaraya boyamam gerekli.Normal küllü sarılar dışında boyarsam saçımda kızıllık olur mu mesela açık sarıya yada platin sarısına boyarsan vitalin platin sarısını görmüştüm.yoksa küllü sarı renkler mi kullanmam gerekli.Normal sarılar kutudaki sarılar gibi oluyor mu acaba.benim kendi rengim aslında üstler koyu kahve,uçalrı açık kahveydi.şimdi de küllü kumralla röfleler karışık bişey oldu.Deneyen birisi varsa acil yazsın lütfen birde foto ile gösterilirse çok memnun olurum.ACİLLLLLLLLLLL LÜTFENNNNNNNNN:Saruboceq:

kızlar ben saçımın tamamına röfle setini vurdum ve rengini açtım bal rengi gibi bişi oldu ben saımın tamamını cok açık sarı istiyorum bunun içinde koleston çok açık doğal sarı aldım benim merak ettiğim sormak istediğim bişi var röfleyi bu gün yaptım boyayıda bu gün yapsam bişi olurmu ...röfle saçımı yıpratmadı.acil yanıt verirseniz seviniri,m eşime süpriz yapmak istiyorum :eek: :sm_cool:

bence şimdi yapma hemen ilk önce badem yağı falan sür beslensin istersen sonra 1 hafta sonra mesela boyayabilirsin.benimde röflelerim vardı saçımda sonra açık sarı rengine boyattım üstüne o röfleler platin sarı oldular baya açık ve o kadar güzel duruyor ki saçta.:) love love :)

kızlar konunun üstünden epey geçmiş ama
bişi sorucaktım benimde boyalarım var kafamda balyaj yada röfle düşünüyorum
ama önce zemini kendi saç rengime yakın bi renk boyatmam lazım
daha sonra sarı olucak tüm saça yada uçlara
peki bu da mı aynı gün olmaz sizce :26:
o kadarda hindistancevizi yağı vs sürücektim ama :KK31:
önceden mi boyayıp gitmeliyim sizce

X