Hamile olabilirmiyim?

delaleminsin2013

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
60
1
iyi gunler birsey sormak istiyorum arkadaslar ben dogum kontrol hapi kullaniyorum Mignogynon 30 ama son haftamda hapimi 3 kere unuttum, adetime 1 hafta kala 2 gun koyu kanamam geldi ve kesildi ama daha hapima vardi, 7 gunluk ara verdim ama adet olmadim sadece hafif pembe leke geldi ve koyu kahverengi (kusura bakmayin) ama 1 haftadir adet sancisi gibi agrim var ustelik 2 ci gun test yaptim negatief?boyle birsey yasayan varmi?:uhm:

cnm merhaba.bence bu durum hamilelik belirtisi olabilir.benim teyzemin kızıda hap kullanırken kalmıstı.bebek istemiyorsunuz sanırım?bence hemen bugün yine bir test yap.hamilelik yeniyse negatif cıkmıştır.10 günden önce cıkmıyormuş öyle biliyorum.ama tabi bu benim görüşüm.1 hafta olmadıysan haptan sonra kalma ihtimalin var.çünkü haptan 1 tane bile unutmamak gerekiyor unutunca da mesela dün unuttun diyelim bugününkiyle birlikte alman gerek.bne kullanırken seninki gibi arada kanama falan hiç olmamıstı.bi doktoruna sor derim.belki de başka bir sebebi vardır.moralini bozma.

Merhaba Deasy kafam cok karisti cunku ilk defa boyle oldu soylemesi ayip iliski tam yasamadim vaginanin biraz disindaydi cook afedersin yine hamile kalinabilinirmi? ozaman tekrar bir test almam lagzim.. Okadar agrim var ki zanki adet olacam uff hayirlisi olsun

Merhaba Deasy kafam cok karisti cunku ilk defa boyle oldu soylemesi ayip iliski tam yasamadim vaginanin biraz disindaydi cook afedersin yine hamile kalinabilinirmi? ozaman tekrar bir test almam lagzim.. Okadar agrim var ki zanki adet olacam uff hayirlisi olsun
cnm biraz geride de kalsa içine gitme olasılıgı yüksek.afedersin vajinada bil kalsa içine gider.onun ufacık bir damlası bile hamilelik için yeterli.ama dedigim gibi yinede doktora da görün.sancın varsa belki de adet olacaksın belli mi olur.unuttugun hapları içtin mi peki daha sonra?

Hayir unuttugum haplari icmedim, doktoru aradim onemli degildir dedi, haptan olabilir dedi, ama zaten buranin doktorlari hep boyle, zaten Allah izin verirse insallah sali gunu Turkiyeye gidecegiz orda gorunmek istiyorum bir Jinecologa cunku burda hemen yonlendirmiyorlar jinecologa, Turkiyedeki doktorlar daha bilincli bana gore hemen arastiriyorlar, burda diyorlar hemen gebelik testi yap cok agrin yada cok kotu olmadigin surece yonlendirmiyorlar ,ama test negatief cikti erken oldugu icinde olabilir, kafam cok karisik, Rabbim hersyin hayirlisini versin..

Hayir unuttugum haplari icmedim, doktoru aradim onemli degildir dedi, haptan olabilir dedi, ama zaten buranin doktorlari hep boyle, zaten Allah izin verirse insallah sali gunu Turkiyeye gidecegiz orda gorunmek istiyorum bir Jinecologa cunku burda hemen yonlendirmiyorlar jinecologa, Turkiyedeki doktorlar daha bilincli bana gore hemen arastiriyorlar, burda diyorlar hemen gebelik testi yap cok agrin yada cok kotu olmadigin surece yonlendirmiyorlar ,ama test negatief cikti erken oldugu icinde olabilir, kafam cok karisik, Rabbim hersyin hayirlisini versin..

evet bencede türkiyedeki doktorlara güven cnm.baksana içmedim demişsin önemli dgl demişler önemli olmaz olur mu birini bile unutan korumaz seni.ama bebiş de varsa ne mutlu san.bu sitede bebek isteyen okadar çok arkadas var ki eger böyle bişy varsa çok sanslısın...kafanı hiç karıştırma ama ben senin yerinde olsam ki dayanamam süpheli durumlarda hemen yaparım bugün bir test yapardım.ama canını da sıkma kötü bişy oldugunu sanmıyorum cnm.:1hug:

Tabikide hayirlisi olsun, Rabbim herkezin butun arkadaslarin gonlune gore verir insallah, birde zaten tip cok ilerledi insallah herkezin bebisi olur, burasi nekadar guzel bir site insanlar okadar cana yakin ki anlatamam bugun ilk defa bu siteye yazi yazdim ve hemen cevap geldi insanin ici rahatliyor vallahi cok sagol yardimin fikrin icin, ben yarin test alacagim insallahyerimseniben

Tabikide hayirlisi olsun, Rabbim herkezin butun arkadaslarin gonlune gore verir insallah, birde zaten tip cok ilerledi insallah herkezin bebisi olur, burasi nekadar guzel bir site insanlar okadar cana yakin ki anlatamam bugun ilk defa bu siteye yazi yazdim ve hemen cevap geldi insanin ici rahatliyor vallahi cok sagol yardimin fikrin icin, ben yarin test alacagim insallahyerimseniben

sende sagol cnm.azıcık rahatlayabildiysen ne mutlu.bende az önce girdim yine bi bakayım dedim kızlar ne yapıyor.senin yazını gördüm şimdi.hayırlısı cnm.yarın bende doktora gidecegim bakalım neler olcak.sende test yap yarın bana söylersin merak ettim şimdi.sevgiler:dance::1hug:

senemgül cnm.test yaptın mı cok merak ettim.bi an önce yaz bana.sevgiler:dance:

Merhaba Deasy, cnm yok daha yapmadim testi internette okudumda 10 gun sonra test yaptirmak daha iyi sonuc veriyormus, ve Turkiyeden alacagim test cunku burda Euro 10 ve 12 arasi simdi biraz para SIKINTIMDA var o yuzden eniyisi orda yaptirim dedim hem ucuzmusta, ustelik bugun yine leke geldi af edersin anlamadim gitti adetim su an tam 8 ci gun gecikti??? cok heycanliyim biryandan da ,Allahim hayirlis olsun ayyy

Merhaba Deasy, cnm yok daha yapmadim testi internette okudumda 10 gun sonra test yaptirmak daha iyi sonuc veriyormus, ve Turkiyeden alacagim test cunku burda Euro 10 ve 12 arasi simdi biraz para SIKINTIMDA var o yuzden eniyisi orda yaptirim dedim hem ucuzmusta, ustelik bugun yine leke geldi af edersin anlamadim gitti adetim su an tam 8 ci gun gecikti??? cok heycanliyim biryandan da ,Allahim hayirlis olsun ayyy

cnm ALLAH bilir ama bana öyle geliyor ki bebiş var gibi büyük ihtimalle.yada hormonlardan kaynaklı gecikmedir.ok ozaman.dedigin gibi türkiyede testler 2 ytl den başlıyor ucuz yani.hadi hayırlı haberler inşallah cnm.öpüyorum seniyerimseniben

slma deasy test yaptım burda Turkiyede ama negatıef cıktı anlayamadım karnım sıs halen mıde bulantısı cekıyorum buarada cocuk ıcın aslında erken ama anne olmayı cok ıstıyorum zamanı gelınce slm

slma deasy test yaptım burda Turkiyede ama negatıef cıktı anlayamadım karnım sıs halen mıde bulantısı cekıyorum buarada cocuk ıcın aslında erken ama anne olmayı cok ıstıyorum zamanı gelınce slm

hmm.anladım canım.belki erkendir test için yine yaparsın gelmezse.öptüm haberlerini bekliyorum by by

X