Nisa ve Meltem hastanesi bilgisi olanlar

nebism

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
14
0
38
Merhaba Arkadaşlar ben 5 haftalık hamileyim Hayrunnisa hastanesinde Opr.Dr.Mürvet Hakyemez kontrollerimi yaptırmak istiyorum hastane ve dr hakkında bilgisi olan varsa lütfen beni bilgilendirsin

Aynı şekilde Meltem hastanesinde de Nuray hanım var onun hakkındada bilgisi olan varsa beni bilgilendirmenizi istiyorum şimdiden çok teşekkürler

hayrunnisa hastanesinin tüp bebek merkezinde tedavi oldum ben..sibel hanımdı doktorum,hem doktordan,hem ekipten,hem hastaneden çok memnun kaldım...şimdi onların vesilesiyle hamileyim..meltem hastanesini bilmiyorum ama bi kez kan testi için gitmiştim çok aşırı kalabalıktı,çok rahatsız bi ortamı vardı,pek hoşuma gitmedi ama bilmiyorum yinede...

merhaba nisa hastanesi asiye hanıma gidiyorum fakat mürvet hanımın da çok iyi olduğunu söylüyorlar..her gidişimde bekleme bölümü çok kalabalık oluyor çok hastası var..benim doktorum da çok iyi ..orada tedavi gördüm ..bu sayede hamileyim..ve tabiki kontrollerimde orada yapılıyor..doğuma da orada gireceğim..ben çok memnunum ..şiddetle tavsiye ederim..

merhaba nisa hastanesi asiye hanıma gidiyorum fakat mürvet hanımın da çok iyi olduğunu söylüyorlar..her gidişimde bekleme bölümü çok kalabalık oluyor çok hastası var..benim doktorum da çok iyi ..orada tedavi gördüm ..bu sayede hamileyim..ve tabiki kontrollerimde orada yapılıyor..doğuma da orada gireceğim..ben çok memnunum ..şiddetle tavsiye ederim..

asiye hanıma bnm kuzenim gidiyo banada tavsiye ediyo nasıl bi bayan güler yüzlü ilgilimi hastane çok kalabalık dimi çok bekliyomusun

merhaba bende mürvet hanımı istiyordum ama çok yoğun o yüzden fazla ilgilenemez diye nuray hanımı seçtim o nasıl bilgisi olanlar lütfen beni bilgilendirsin

bu arada hastane seçimin hayrunnisa ama dr hangi çok kararsızım ben çok pimpirikli biriyim ona göre iyi bir dr seçmem lazım bir arkadaş nuray hanım çok ilgili dedi bende onu seçmeyi düşünüyorum ama şimdi asiye hanımda eklendi off çok kararsızım

asiye hanıma bnm kuzenim gidiyo banada tavsiye ediyo nasıl bi bayan güler yüzlü ilgilimi hastane çok kalabalık dimi çok bekliyomusun
asiye hanım ile arkadaş gibiyiz ..genç ve çok sempatik..ne sorarsan yılmadan cevap verir..çooookkk memnunum ..evet biraz kalabalık oluyor doğru ..hatta şimdi fiyatlara gelen düzenlemeden sonra daha yoğun oluyo ama herşeye değer..ben çatalcadan yenibosnaya gidiyorum 50 km yol düşünün artık ne kadar memnun olduğumu..

ayrıca bir püf noktası ..sabah 9 da gidin tek tük kişi oluyor,hemen kaydınızı yaptırın ,randevu almaya gerek yok, ilk gittiğinizde alın sonra zaten dr size şu tarihte gel diyor ve o tarih dr da kayıtlı oluyor..
asistanı sorarsa randevu varmı var deyin..randevuya pek uyulmuyor ..önce kaydı kim yaptırırsa onu alıyorlar..

canım ben meltem hastanesine 4 boyutlu ultrason için gittim ve beğenmedim nedeni ise
zemin katta 4 boyutlu ultrason odasının yanına nükleer odayı koymuşlar
yani hiç akıllarına gelmedimi !!!! hamileler önünden geçiyor ne kadar zararlı ....
birde bina çok kötü basık kafan tavana çarpıcak nerdeyse üst katlara çıkmadım gerçi birde eşim inşaat mühendisi olduğu için hemen anladı orda kolonu kesmişlerr:eek:klava::eek:klava:

Son düzenleme:
hımm zaten gittim biliyorum ama kararsızdım şimdi kararımı verdim hayrunnisada nuray hanıma gidicem inşallah

canim bende asiye uzuna gidiyorum nisa hastanesinde.5.ayima girdim.ilk aydan beri tavsiye üzerine gidiyrom.acayip güler yüzlü bir doktor.ve hic yilmadan cevap veriyor.evet gercekden kalabalik ama oda doktorun nekadar iyi oldugunu gösteriyor.mürvette iyi diye duydum.ama asiyeden vazgecmem :)

merhaba bende mürvet hanımı istiyordum ama çok yoğun o yüzden fazla ilgilenemez diye nuray hanımı seçtim o nasıl bilgisi olanlar lütfen beni bilgilendirsin

bende nisa hastanesinde nuray hanıma gidiyorum 2 kere gittim ilgili bi dr ama kararsızım tam olarak karar vermi,ş değilim

Son düzenleme:
merhaba arkadaşım bende muhayenelerimi nisa hastanesinde yaptırıyorum yaklaşık 4 seneden beri asiye hanıma gidiyorum çok tatlı dilli bir dr. konuşmalarıyla ve davranışlarıyla insana güven veriyo mürvet hanımıda duydum ama hiç gitmedim zaten asiye hanıma alışan bir daha başka bi dr. a gidemez bence ben çok memnunum 1 tane kızım var kızımıda aiye hanım doğurttu tavsiye edebilirim yani çok uzun oldu kusura bakmayın

arkadaşlar ben z.burnunda oturuyorum..bakırköyde oturuyorum..bildiğiniz güvenilir bir hastane varmı? yani önerebileceğiniz?bilgilendirirseniz sevinirim

arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim bugün mürvet hanıma gidicem inşallah herşey yolundadır

a.s
arkadaşlar ben z.burnunda oturuyorum..bakırköyde oturuyorum..bildiğiniz güvenilir bir hastane varmı? yani önerebileceğiniz?bilgilendirirseniz sevinirim

merhaba, zeytinburnunda oturanla için Avrasya Hospitali önerririm. Tanıdıgımbirçok kişi Avrasya host. da Dr Kemale Gülen e gıttiler. cok memnunlar. istersen araştır hastaneyi ve doktoru.cok hastası var yalnız. ama genede hafızası iyi dr un.a.s

a.s

merhaba, zeytinburnunda oturanla için Avrasya Hospitali önerririm. Tanıdıgımbirçok kişi Avrasya host. da Dr Kemale Gülen e gıttiler. cok memnunlar. istersen araştır hastaneyi ve doktoru.cok hastası var yalnız. ama genede hafızası iyi dr un.a.s

sağol canım bu arada z.burnunda oturuyorum.bakırköyde çalışıyorum.yanlış yazmışım 2 semtete yakın bi hastane olabilir.kemale bayan ı erkek mi :):1rolleyes:avrasya belki olabilir bi arkadaşımda ethica yı tavsiye etti... bilgilerin için teşekkür derim

arkadaşlar çok teşekkür ediyorum dün mürvet hanım'a muayeneye gittim çok memnun kaldım umarım hepsinde öyle devam eder .. paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim

Selam bende asiye hanima gidiyorum çok olmadi gerçi daha tanişali 8 hafta oldu şimdilik iyi gidiyo bakalim

sağol canım bu arada z.burnunda oturuyorum.bakırköyde çalışıyorum.yanlış yazmışım 2 semtete yakın bi hastane olabilir.kemale bayan ı erkek mi :):1rolleyes:avrasya belki olabilir bi arkadaşımda ethica yı tavsiye etti... bilgilerin için teşekkür derim

selam canım dr kemale bayan doktor. bende ethica yı merak edıyordum fiyatları hakkında arkadaşının yada senın bılgın var mı? ben tel aradım sordum söylemediler. bakırköyde dogum hastanele çok sanırım. benım annem şimid ethica eksi incirli hatanesinde bir süre çalışmıştı. çok temiz bir hastane oldugunu biliyorum.d hakkınd bılgım yok malesef.

X