Milupa Papatya Çayı

Paspal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
241
2
42
kızlar kızım çok gazlı ne yapsam geçmedi humananın kimyonlu rezene çayı işe yaramadı rezene kaynattım işe yaramadı en sonun da milupa papatya çayı yapıyorum ama kafam karışık bir yerden duymuştum bebeğe 6. aya kadar su verilmemeli anne sütü gayet sulu olduğundan su verildiğin de anne sütü kalitesi düşermiş...bende kızıma günde 3 kere az az papatya çayı veriyorum acaba bir zararı varmıdır kullanan anneler bilgi verin lütfen sadece anne sütü ile besleniyor kızım 50 günlük...

ben tecrubeli bir anne olarak sana derim bebeyıne rezene çayı ver .ben çocuklarıma hep ondan verdım zararı yok faydası var canım .

kızlar kızım çok gazlı ne yapsam geçmedi humananın kimyonlu rezene çayı işe yaramadı rezene kaynattım işe yaramadı en sonun da milupa papatya çayı yapıyorum ama kafam karışık bir yerden duymuştum bebeğe 6. aya kadar su verilmemeli anne sütü gayet sulu olduğundan su verildiğin de anne sütü kalitesi düşermiş...bende kızıma günde 3 kere az az papatya çayı veriyorum acaba bir zararı varmıdır kullanan anneler bilgi verin lütfen sadece anne sütü ile besleniyor kızım 50 günlük...

canım hiç çekinmeden ver bişey olmaz zaten onlar su yerine geçmiyormuş üzerinde sıvı kaybında kullanılmaz yazıyor.rezene ver.benim kızımda çok gazlıydı.biz nurse harvys diye bi bitki özlü şurup kullandık çok memnun kaldık.tavsiye ederim.

canım merhaba.benimde oğlum çok gazlıydı.bende daha 15 günlükken papatya çayı ve rezene çeyi kulladım ve faydasını gördük.inan hiçbir zararı yok.1-2 yudum olarak ver çok fazla verme ki karnı doyup emmeyi bırakmasın.benim oğlum emiyordu 15-20 dakika sonra gaz sancıları başlıyordu.biberonla 1-2 yudum veriyordum çaydan.gazı rahat çıkartıyordu böylece

ben once bebegımın metsıl damlasını verıyordum 125 dk sonrada rezene cayı yapıp ıcırıyordum bı zararını degıl faydasını gordum cnm

benim arkadas acı elma yagının bebişinin ayak altlarına sürüp masaj yapıyordu gaz için cok da memnundu bi dene istersen.

canım benim bebeğimde çok gazlıydı ve bende bitki çayı kullandım hemöde doktorumuz ömnerdi milüpanın rezene çayı çopk işe yaradı halada kullanıyorum bende bebeğime anne sütü veriyorum....doğumundan bu yana kullandım şimdi 8,5 aylık

X