duvardaki küf lekeleri için kesin çözüm.bakın neymiş...

sagol canim benim banyomun tavan bolgesi simsiyah kuf olmustu herseyi denedim ama leke birakiyordu camasir suyu ile simdi tertemiz yapali iki ay oldu hala bir leke bile yok

benim ewimde hem kuzey hem en üst kat..geçen gün duwarın köşesinde tawanla birleştiği yerde minik siyah noktalar gördüm..uzanamadığım için bakamadım da yakından..küf dediğiniz o mu ki?? ben de oraya sıkıym iyisimi :)

hım iyi fikir fisfisfis banyo buhar olduğu için fayans araları hep kötü görünüyor..normal şişesiyle çamaşırsuyunu döktüğümde yarısı boşa gidiyor.. deneyeceğim a.s

mrb ark aranıza yeni katıldım bgn çamaşır suyuyla tavanımı temizledim süper oldu önceden birçok şey denedim ama hiçbiri bugünki sonucu vermedi eğer küf sorunu yaşıyorsanız hemen deneyin ama bir şeyi merak ettim sonradan küf oluşurmu silinen yerde?

arkadaşlar çamaşır suyu sıktığım yerlerde daha küf oluşmadı zamanla ne olur bilmem tavanıma sıkarken duvardanda akmış çamaşır suyu leke bıraktı daha çıkmadı boya tutarmı bilmem ama küften kurtulmak isterseniz mutlaka deneyin siz bile sonuca şaşırıcaksınız unutmayın sprey gibi sıkıyosunuz silmek yok hadi kolay gelsindelikafadulden

bende çok güzel sonuç aldım biraz göz yaşartıyo ama sabretmek lazım

bencede denemeye deger güzel bir fikir tşklerrr paylasım için Şeniz

bnmde abimin odasında oluor bende deniim bi ara şu çamaşır suyu olayını.tawsiyen için teşekkrler =)

benim işimede yarayacak olan çok güzel bir bilgi ama aklımı karıştıran çamaşır suyu sıktıktan sonra boya tutmazmı ???Bunu çok merak ediyorum.bilenler paylaşabilirmi lütfen

ben geçen sene denedim kızlar harika olmuştu ama kaç gün pencereyi acık bırakmak zorunda kalmıştım oda felaket çamaşır suyu kokmuştu..ama bu yıl yine küf oldu şimdi aynı şeyi yapmayı düşünüyorum yine ama soğukta zor olur baharda yapın

benimde banyomda oluyor esimin eline veriyorum fifisi o sikip siliyor ama bir kac gün sonra yine ortaya cikiyor demekki silmemek lazimmis bunu ögrendigim iyi oldu

ben zaten her işimde çamaşır suyu kullanırım kokusuda beni hiç rahatsız etmio çamaşır suyu demek temizlik demektir her işinizde bir damla çamaşır suyu iii gelir..

arkadaşlar anlayamadığım bir nokta var??? küf olana yere 1 kere sıkınca birdaha çıkmıyormu??? yoksa her küf olduğunda silmemek için bu yöntemi mi yapacağız? :uhm:

çok tşk.. fikir çok güzel denedik sonuç süper...ama koku çok kötü...:))gülü seven dikenine katlanır misali...tekrar tşkkkk

arkadaşlar benim bu son yağmurlardan sonra çıkmaya başladı yarın yine fısfıslıycam

biz geçen sene küf boyası denen plastik boyadan badana yaptık duvarlarda pek kalmadı ama pamuklular küf oluyor ne yapabilirim ayrıcada kokudan çok rahatsız oluyorum

bende dün okudum bugün denedim sonuç harika bimin çamaşır suyu var onunla yaptım bütün evi koku kapladı ama değer bnymda vardı ama şimdi küf müf kalmadı paylaşan arkadaşa çook tşk ihtiyacım vardı

ya benim durum çok kötü çekyatların ve bazanın altı tamamen küf ben çamaşır suyunu direk püskürtüyorum ama yine oluşuyor ,acaba kesin çözüm nedir

ya benim durum çok kötü çekyatların ve bazanın altı tamamen küf ben çamaşır suyunu direk püskürtüyorum ama yine oluşuyor ,acaba kesin çözüm nedir

canım küfleri temizledikten sonra çekyatı ve bazayı yan yatır camları aç evin ceyran yapsın ve iice kurusun hava alsın (e tabi sen evde durma )
birde bunu sık sık yap benimde yatak odamda komidinimin arkası oluyodu bu çamaşır suyu olayındna sonra olmasına fırsat vermeden hallederim artıkk :lepi:

X