bebeklerin saçları kesilebilirmi??

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
1.170
6
kızlar oğlum 4,5 aylık olmak üzere ve saçlarının bir kısmı döküldü bir kısmı duruyor. saçlarına bakıldığında kimileri çok uzun kimleri kısacık ve çok tuhaf duruyor. saçlarını kestirsem olurmuki?

boşver onlar öylede tatlı oluyo benim kızımında öyle ama ben düşünmüyorum zaten dökülüyo kessem bile az bişiy keserim oda ilk saçı saklamak için.bence gerek yokk ama sen bilirsin

tabiki kesilir,benim kızımın dogdugundan beri çok saçı var ve uzun.hatta dogdugundada kafada fışkırmış resmen.sonra dahada uzamıştı eşim kesti,ama artık kestirmiycem.

canım eğer dökülmesi bittiyse bencede kestirebilirsin...malum çok saç döktükleri için kafaları çok komik oluyor:))))

canım ben doktorumuza sorduğumda bıngıldağı kapanana kadar saç kesilmesinin sakıncalı olduğunu söyledi kesinlikle kestirmemiz gerektiğini üstüne basa basa vurguladı bence 1 yaşına kadar bekle onlar gerçekten böyle daha şekerler

kestırebılırsın tabıkıde cnm benım oglum 5,5 aylık ve ben bu onumuzdekı ay saclarını kazıtmayı dusunuyorum hem sacları gurlesır dıye
bıde benım oglanın saları cok gurdu sonra dokuldu daha yenı yenı cıkıyor

canım benim kızım acayip saçlı doğdu.okadar çoktu ki anlatamam.tabiki uzadıkça rahatsız etmeye başladı.bende dayanamadım kendim kestim.kuaföre güvenemedim.çok abuk bişey oldu ama sonuçta rahatladı.

Benimde bir kızım olacak inşallah arkadaşlar bende sadee saklamak için ilk sacından biraz uzayınca keserim ama sonra kesmeyeceğim uzayabildiği kadar uzatacağım, cünkü cok seviyorum uzun saçı,

kızlar çok acil bir sorum var lütfen acil cevap yazın.3 aylık kızık saçlarını çekiyor sonra acıdan ağlıyor ellerini tutuyorum ama fırsatını bulunca yeniden yapıyor.normalmidir tecrübeli annelerden yardım bekliyorum.

çok sıkıntı varsa o zaman kendiniz dikkatle MAKAS ile azcik uçları alabilirsınız:kahve:,makine ile dr önermıyor:eek:lmaz:,çünkü metal başlık ÇOK ciddi alerji sorunlara yol açabilirsengözlerimebaksanab,ve makine de titreşimli haraketler bebeğinizin beyın hasarı oluşturabilir(allah korusun):nazar::nazar:

X