Piercing, Hızma Kulak Kıkırdağını deldiren var mı?

Kızlar gümüşçüde falan deldirmeyin, sonu iyi olur olmaz orasını bilemem ama, hastanelerde KBB doktorları deliyor, dezenfektesini de onlar yapıyor. :KK17:

Sakin tabancayla deldirmeyin aylarca cekersiniz acisini. Ben yaptim o hatayi aylarca kulagimin üzerine yatamadim. :KK50: En temizi parasini verip adam gibi bir piercingcide igneyle deldirmek. Dudagimdan cekmedigim aciyi kulagimdan cektim. En iyisi igne. Tabanca kikirdagi parcaladigi icin iyilesmesi zor oluyormus, ayrica kikirdagin seklinin bozulma ihtimali de var. Benden tavsiye piercingcide deldirin ve takacaginiz taki kaliteli olsun.

arkadaslar tabancayla deldirmeyin ve öyle her küpeyi sürekli tak çıkar yapmayın
kıkırdak hassas yapıdır, herşeyi kaldırmaz öyle, titanyum takıyorum ben
5 liraya tabancayla deldiren de var kıkırdağını, veya iğneyle deldirip küpe parasından kaçıp sahte şeyler takanlar
inanılmaz sağlam bi bünyeniz yoksa bunun sonu hüsran demedi demeyin
benim göbeğimde var yıllardır, kulak kıkırdagımda 3 tane, burnumda ve dudağımda da vardı ama çıkarttım göbeğimdekiyle kulağımdakilerin teki hariç
hepsini aynı kişi yaptı
göbeğimi deldirdiğim gece bi uyandım, yüzüstü yatıyorum nasıl korkarak kalktım bişe olcak diye, hiiiç bişey olmuyo, bir gün bile acımadı hiç birisi

Benimde kıkırdağımda 2 delik vaar tabancayla deldirmiştim vee hiiç acımadı bişy de olmadı.. herkeste farklı oluyo heralde :KK34:

Benim canım biraz kıymetlidir :) 2 hafta arayla aynı yeri deldirdim ama hiç acı falan hissetmedim tabi deldireli 3 yıl oldu kızılayda pasajların birinde deldirmiştim.5 aydır takmıyodum dün takıyım dedim direk girdi kapanmamış bile

Deldirirken acımadı ama ilk 1 yıl üstüne yatamadım :KK43: Şuan ki aklım olsa deldirmem çok gereksiz bişi :KK70:

bende 3 hafta once deldirdim kıkırdağımı sol kulagımda ve sağ kulağımda 3 delik var. bu konuda tek tavsiyem sakın tabancayla deldirme . ben tabancayla deldirmiştim gaza gelip çekmediğim şey kalmadı 3 hafta gecti hala çekiyorum acısını kulağımın üstüne yatamıyorum, şişti ve delerken taktıkları küpe normal küpe oldugu için sürekli saçıma takılıp kayıyordu . şimdi burnumu deldirdiğim piercingciden titanyum piercing aldım onunla rahatladım . sana tavsiyem hijyenik bi yerde iğneyle deldir :-)

benim daha 4 gün oldu tabancayla deldirdim bir arkadaşta görüp çok korkuyodum sınırler falan var diye :KK53: arkadaşımla delen adam benı baya motive etti 2 gün önce küpeyi çıkardım ama şımdı kulağımda :) Galıba bende hafif kepçelik yaptı :S Benimki fazla acımadı delerken ama spreyın etkısı geçınde anam ağladı :KK1: Şuanda halka küpe arıyorum ama bulamıyorum :KK59: Bence korkmayın derdirmek ıstıyorsanız deldirin ama iyi bakım şart :)

7.8 ay oldu sureklı yara halınde!allahın cezası ılac kllanıom gecıo snra 1 hafta takıom cıkarıom tekrar taknca yara oluyo gene

Sen sen ol tabancayla deldirme,piercing delimiyle yalnızda 2sn yanıyor.Daha sonra ne ağrı ne acı..Tedavi sürecinde krem sürüyorsun.Benim 1-2 haftada iyileşmişti.

bn 1 ay önce deldirdim hiç acımadı sinek ısırığı gibi bşyy korkulck bşy yok:82:

istanbulda nerede kıkırdağımı deldirebilirim acaba... eczaneler delmiyo başka kim yapar ki bu işi:85:

konu açılalı baya olmş ama kadıköyde boğaya doğru giden yolda bi pasaj var adını unuttum şimdi. kuyumcular falan var hatta önünde takı toka satan biyer var. oradaki kişiye deldirdim kıkırdağımı, 2 sağ bide solda 1tne deldirdim kulağımda:KK70: kıkırdak o kdrda acıtmıo emin ol ve hiç iltihap kapmadı. ben sadece yatarken battığı için rahatsız olp çıkardım. içiniz rahat etsin deldircek oln arkadaşlar varsa:KK68:

Son düzenleme:
konu açılalı baya olmş ama kadıköyde boğaya doğru giden yolda bi pasaj var adını unuttum şimdi. kuyumcular falan var hatta önünde takı toka satan biyer var. oradaki kişiye deldirdim kıkırdağımı, 2 sağ bide solda 1tne deldirdim kulağımda:KK70: kıkırdak o kdrda acıtmıo emin ol ve hiç iltihap kapmadı. ben sadece yatarken battığı için rahatsız olp çıkardım. içiniz rahat etsin deldircek oln arkadaşlar varsa:KK68:

adı ne ki bu pasajın hemen bulmalıyım:KK6: çok tşkler :KK66:

adı ne ki bu pasajın hemen bulmalıyım:KK6: çok tşkler :KK66:

kızlar bende daha önce kıkırdağımı deldirmiştim bir sorun yaşamamıştım geçen gün diğer kulağımda 2 yeri deldirdim 3 4 gün kadar bişey yoktu sonra şişmeye başladı kulağım davul gibi oldu ve kıpkırmızı oldu mecburen çıkarmak zorunda kaldım bende ama izi çok belli umarım oda zamanla geçer bu arada tabancayla deldirdim bende neden böyle oldu acaba 2 yerden birden deldirdiğim içinmi ki:26:

ben kulak kıkırdagımı deldiirmek ıstıyorum fakat bazı yerlerde acısı cok oluyo die duydum lutfen bişi yazın bn acıdan cok korkarım gercekten o kadr cok acıyomuuu..deldrenlerden bilgi almak ıstıyorumlaelaelaelaelae

ben deldireli neredeyse 10 sene olacak. sağ kulağımın en üst noktasına yakın bi yerde kıkırdağımda.
ok acımıyor değil ama sadece 2-3 gün üzerine yatamıyorsunuz zonkluyor sızlıyor yanıyor. ama
sonraki 1 haftayı da atlattınız mı hiç bir sorun kalmıyor. ben piercing olarak değil bildiğiniz kulak deldirme makişnası
ile eczanede deldirmiştim. kısa süreli bi ağrı ve özel bakıma katlanacaksınız hiç durmayın. gözükmesi önemli değil
onun orada olduğunu bilmek bile güzel. normal küpeden daha özel bence kızlar öneriyorum ama dediklerimi unutmayın :)

bende çok kararsızım...napsam bilemedim.çok istiyorum ama bi yandanda öyle arkası şişerde kalır diye çok korkuyorum...

tatlım şişse bile zamanla geçer şişkinliği kulak mememiz bile şişiyo ilk başta deldirince ama geçiyo sonra... kıkırdak bu dersin belki ama şiş kalmaz... ben çok kararlıyım deldirmek için ama ist da yer bulamadım kadıköy de bi şansımı denicem ama iyi bi yer olmalı tabiii

X