Piercing, Hızma Kulak Kıkırdağını deldiren var mı?

bernaca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
175
2
30
ben kulak kıkırdagımı deldiirmek ıstıyorum fakat bazı yerlerde acısı cok oluyo die duydum lutfen bişi yazın bn acıdan cok korkarım gercekten o kadr cok acıyomuuu..deldrenlerden bilgi almak ıstıyorumlaelaelaelaelae

kuzenim gecen yil deldirdi kulak kikirdagini ve 10 gün denize dahi giremedi..

geceleri uyanip agladigini bilirim acisindan..cok zorlandi nedense..hallbuki

enfeksiyon kapma gibi bisiydi yoktu ama caninin cok yandigini söylemisti..

benım kıkırdakta ıkı tane war deldırırken hıc acımıyo ama sonrasında ıyı bakman lazım enfeksıyon fln kapmasın dıye, cok farketmıyo yanı kulak memesıyle kıkırdak..

benim gördüklerim yani kıkırdagı deldirenlerin kulagın arkasında delilinen yerde et gibi bişi şişti ve kaldı.. cok iğrenç görünüyo.. sanki orada et ben varmısta onun üstünden delinmiş gibi..

ama herkeste farklı olablir bn grdum bazılrnda daha bgn bı kızda grdum cok guzldii..kararsız kaldımm ya

ben kulak kıkırdagımı deldiirmek ıstıyorum fakat bazı yerlerde acısı cok oluyo die duydum lutfen bişi yazın bn acıdan cok korkarım gercekten o kadr cok acıyomuuu..deldrenlerden bilgi almak ıstıyorumlaelaelaelaelae

Ben de lisedeyken deldirmiştim kıkırdağımı;en yakın arkadaşımla gitmiştik şakkıdı
Deldirirken bi-iki saniye tabancanın tetiğin bastıkları an :roflol: çok acımıştı senağlama ama sonra geçti hemen..O gece biraz sızladı;küpe takıp çıkarırken de alışana kadar biraz acı hissedebiliyorsunuz :kahve: Ama abartılacak kadar değil..Ayrıca ACI kavramı izafidir;size göre ACIMAK ne demek bilmiyorum ki fisfisfis mesela ben dayanıklıyım ona göre alın mesajımı..
-Hı bir de delenin tecrübesine bağlısengözlerimebaksanab Mlimlik bir hataylaçok can yanabiliyor ama güzel duruyor ya cool :lepi:

bende deldirdim. benimki sorunlu oldu antibiyotik kullandım 1 ay iyilesmedi kulagim ama arkadaslarıma bise olmadı

cnm ben 1.5 ay önce deldirdim benimkisini ilk krem sürdüler onun için sanırım hiç acımadı sonra hafif bi yanma hissi oldu 10-15 dakika sonra sonraki 2-3 hafta boyunca üstüne yatamıyorsun acıyor ama benim okadar fazla acımıyordu geceleri filan uyandırmadı yani normal hayattada hiç hissetmedim acısını şuanda üstüne yatabiliyorum zaten 1 ay geçtikten sonra sadece gündüzleri taktım hiç tıkanma filanda olmadı

hepiniz sagolun off ya kimi cok acıyo haytım mafoldu dio kımı ıyı dioo.vala cok kararsızım dgr arkdsın kı gıbı aylarca acı cekmek ıstemıyorum

ben de yıllar önce deldirmiştim.tabancayla deldirme sakın,kıkırdak çatlayabilir.bu kısmın mutlaka iğneyle delinmesi lazım.acı konusuna gelince ; eğer uyuşturulmazsa gerçekten çok beter bir acısı var ama 5-10 saniye sonra geçiyor.bir de kulak memesi delindiğinde eğer ilk zamanlar sürekli küpe takılmazsa delik kapanır ama kıkırdak hiçbir zaman kapanmıyor.ben piercing'i çıkaralı yıllar oldu.ama sadece yukarıya tek takıldığında çok şeker duruyor.benimki minicik bir halkaydı top vardı üstünde.bak heveslendim yine şimdi..

Ben de lisedeyken deldirmiştim kıkırdağımı;en yakın arkadaşımla gitmiştik şakkıdı
Deldirirken bi-iki saniye tabancanın tetiğin bastıkları an :roflol: çok acımıştı senağlama ama sonra geçti hemen..O gece biraz sızladı;küpe takıp çıkarırken de alışana kadar biraz acı hissedebiliyorsunuz :kahve: Ama abartılacak kadar değil..Ayrıca ACI kavramı izafidir;size göre ACIMAK ne demek bilmiyorum ki fisfisfis mesela ben dayanıklıyım ona göre alın mesajımı..
-Hı bir de delenin tecrübesine bağlısengözlerimebaksanab Mlimlik bir hataylaçok can yanabiliyor ama güzel duruyor ya cool :lepi:

aynen cnm!!!!:lepi::lepi:

gerçekten zor oluyo nerdeyse 1 sene o kulağının üstüne :çok üzgünüm:yatamıyosun...

ama bence bunların hepsine değer...şakkıdı

benim kulak kıkırdağımda 4 delik var, size tavsiyem krem yerine alkol sürün deldirdikten sonra, o yarayı kurutuyor, daha çabuk iyileşiyor.

ben de ortaokuldayken deldirmiştim. deldirirken hiç acımıyor,yani kulağın diğer bölgelerine göre. ama sonrası feci. epey bi süre iltihap akıyo. benim acısı 1 sene sürdü. oturup ağladığımı hatırlıyorum. üstüne yatamıyodum zaten. ama çok tehlikeli bişey. akupuntur bölgelerine gelebiliyor bilinçsiz yapıldığında. mutlaka iyi bir yere ve bilen birine yaptırmak gerekir.
ama bence boşver.sonrasında çok saçma geliyor çünkü. benim 6 yıl geçti üstünden, şimdi bakıyorum amacım neymiş acaba niye çektim o kadar acıyı diyorum. ve şu an o delikten kulağımın arkası görünüyo sırnaşık şey

kisiden kisiye degisiyo galiba enfeksiyon kapması.. sanırım benim bunyem cok hassas igne falan vuruldum ben:)) ama 1 ay sora geçti. arkadaslarıma hiçbise olmadı dana gibiler masallah :)

Benimde kıkırdağım delik ne delinirken acıdı ne sonrasında.

Gece ağrısından uyananların belki cildi hassas belki alerjik bir durum vardır.

Şayet bende olmadı kişiden kişiye değişiyor demekki.

1 senemiii oha ya cok uzun muşş 1yıl onun acısnı bn nasıl cekcemm..vazgeceyım en ıyısı deldrmktenn..vrdgnız bılgıler ıcın hepnıze tsekkur edıyorum

Benimde kıkırdağım delik ne delinirken acıdı ne sonrasında.

Gece ağrısından uyananların belki cildi hassas belki alerjik bir durum vardır.

Şayet bende olmadı kişiden kişiye değişiyor demekki.

bu kıkırdak delınırken sert yer delınıyo dımı kulagn yannda yumusak yerler var yoksa ordanmıı

X