En Hayırlı Evlat Hangi Burçtan Çıkar ?

J

Juliet

Ziyaretçi
naniknanik:dance:en hayırlı evlat hangi burçtan çıkar sizce????

Son düzenleyen: Moderatör:
ben akrep burcuyum ve ailem için hayırlı bir evladım. tanıdığım pek çok akrep burcu genç ve çocuk var aileleri oldukça memnun.. bir genelleme yapamam ama çocuğum olursa akrep burcu olsun isterim gamyoncuiremsu

evladın hayırlısı burçla belli olacaksa oturup şimdiden plan yapsak iyi olur galiba...
kusura bakmayın ama ben bu soruyu çok saçma buldum bi insanın hayırlı olması günle yılla ayla belli olsaydı insanlar nasıl çocuk sahibi olacaklarının deil hangi gün çocuk sahibi olacaklarının tasasına düşerlerdi...
Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah aslan balık başak olması hiç önemli deil...

evladın hayırlısı burçla belli olacaksa oturup şimdiden plan yapsak iyi olur galiba...
kusura bakmayın ama ben bu soruyu çok saçma buldum bi insanın hayırlı olması günle yılla ayla belli olsaydı insanlar nasıl çocuk sahibi olacaklarının deil hangi gün çocuk sahibi olacaklarının tasasına düşerlerdi...
Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah aslan balık başak olması hiç önemli deil...

ben sadece genelleme yapmak istedim canım bu da bi konudur :tomato:

konu olmasına konudur ona lafım yokta ben böyle bir genelleme yapılacağına inanmıyorum...
yani ne bileyim ben terazi burcuyum annemi babamı hiç utandırmadım bu güne kadar başarılarımla başlarını hep dik tuttum ablam aslan burcudur oda benim gibidir bu örneklerden yola çıkınca yaptığınız genellemeye bi mantık uyduramadım o yüzden öyle bir cevap verdim.. Ama herşeye rağmen saygı duyuyorum fikrinize..
Sevgiler....

konu olmasına konudur ona lafım yokta ben böyle bir genelleme yapılacağına inanmıyorum...
yani ne bileyim ben terazi burcuyum annemi babamı hiç utandırmadım bu güne kadar başarılarımla başlarını hep dik tuttum ablam aslan burcudur oda benim gibidir bu örneklerden yola çıkınca yaptığınız genellemeye bi mantık uyduramadım o yüzden öyle bir cevap verdim.. Ama herşeye rağmen saygı duyuyorum fikrinize..
Sevgiler....[/QU
ewet ben kimsenin burçuna bişey demiyorum şu yada bu şekilde herkes fikrini söylesin bunu biz arkadaslar arasında konuşuyoruz msn de hangi burç daha hayırlıdır fln die ölesine ayrım falan yok ölesine bi konudur:roflol:

akrep tabiki şekil a = nix :tatlicadiarzu:

:lepi:aysesedacigim cok guzel bir konuya degindin ben aslanlar,akrepler,baliklar,ve yaylar diyorum.en cok yardim seven burclardir ,ve dolayisiyla ailesine cok hayirlari dokunur.a.s

bence burçlarla alakası yok.

katılıyorum bencede burçlarla alakası hiç yok evet burçlar hayatımızı etkiliyor ama daha çok fiziksel yapımızı filan diye düşünüyorum yada bazı özelliklerimizi hayırlı evlat kavramıyla bi alaka kuramadım..:uhm:

benim annem aslan, kardeşim terazi..aslanların çok mükemmeliyetçiliğinden ve terazilerin dengesizliğinden bıktım.şimdi kimse üstüne alınmasın lütfen..fıtrat çok farklı bişey..burçlar ne % kaç etkili bilemiyorum.eşim de babam da ikizler burcu..ama çoooooooook farklılar..ben de ikizlerim ve ikizlerin mantıklı duygusalzeki ve şefkatli yönünü çok seviyorum.çocuğum bahar çocuğu olsun isterdim..aslanla teraziden uzak bi ayda doğsun diye geçiyo bazen içimden ..ama şunu biliyorumki hepsi boş..herşeyin başı sağlık...Allah RUH ve BEDEN sağlığı yerinde evvat versin hepimize 10 tane aslan doğurmaya razıyım...
gerçekten önemli olan sağlık bence..Rabbim hepimize iyi huylu salih evlatlar versin...

bilmemki acep ne desem şimcik pek burçlara inanmam çünkü
12 tip insan var diemiyorum bi türlü bence hayırlısı Allahtan dielim :lepi:

Son düzenleme:
ben bu işin burçlarla olacağına inanmıyorum,böyle bir genellemeye de inanmam :1closedeyes:
hayırlı olup olmamak,aileye,yetiştirilme tarzına,eğitime,arkadaş çevresine,en önemlisi çocuga bağlıdır şutarafagitti

Burçla alakası olmadıgını dusunuyorum ama arkadsım madem açmış konuyu bır yorum getireyim a.s.
Ben kovayım ama Yengeç lerin hayırlı evlat olduklarını dusunuyorum..İstisnalar kaideyi bozmaz..sevgilera.s.

terazyim ve herkez çok sağdık akıllı hoşgörüşü olarak bilir ve öyle

bence bu konu ortalığı çok sarsar konunun sahibi alınmasın ama çok mantıksız geldi bana işimiz burçlara kalsaydı eyvah yandık o zaman.Diyelimki bu sorunun cevabı ortaya çıktı.Cevap olarak herhangi bir burç oldu ya peki diğer burçtakiler hayırsız evlatlar statüsünemi sahip???:tomato::1closedeyes:

X