Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

5-6 saat oldu bu konuyu okuyorum ilk sayfadan son sayfaya kadar okudum. çok ümitlendim, ben de kesinlikle deneyecem ilk fırsatta,dolunayı bekleyemicem walla bi sonraki dolunay 2 kasımda. umarım işe yarar yaramasa bile kaybedecek birşey yok nasıl olsa. ama hayal kırıklığı yaşamak da istemiyorum n'olur işe yarasın... tecrübelerini paylaşan tüm kızlara çoookkkkk teşekkür ederm. opuyorumnanaktan

Eğer tüylerden kurtulya tamamen çözümse kesinle yapılabilir. Kullandığımız ürünlerin çoğunda ne olduğunu bilmiyoruz. Ama işe yarayacağını pek sanmıyorum, yine de cesaret edip deneyen ve çözüm alan olursa paylaşsın, biz de kurtulalım.:)

bunun sebebi çişle olan temas değildir,el ayası ve ayak tabanı birde bu yukarda bahsettiğiniz bölgelerde kıl üretimi olmazda ondan kılsız tüysüzdür o bölgeler..
yani çişle kesinlikle ilgisi yok....

aman kızlar kızmayın:)
şaka yaptığınızı biliyordum,olurya inanlar olur diye bildiğimi paylaşmak istedim .
valla kıllardan kurtulma isteğiyle uğraşa uğraşa bilgilendim yoksa ne işim olurdu kılla tüyle:))
çok şey bildiğimide söyleyemem ,ufak tefek şeyler işte...
ben genelde bilgiye kaynağından ulaşmaya çalışıyorum ,böyle hüsrana uğrama olasılığı daha az çünki...

bu bilgiyle ilgili kaynak yazı(biçok yerde bulabilirsiniz bu bilgiyi..)
"Kıllar el ayası, ayak tabanı, distal phalanxların dorsal yüzleri, göbeğin içi, glans penis, preputium’un iç yüzü, clotoris, labium minor ve labium majör’ünde iç yüzü ve kadınlarda anüs hariç vücudun her tarafında bulunur."(alıntıdır)
Espiri kız espiriiiikaydirigubbakcemile3
eğer idrar kıl çıkmasına engel olsaydı idrar çıkan kısımda kıllar olmazdı!!! tartışmaya gerek yok bence.ha ama eğer büyü varsa işn ucunda yok dolunay hali vs... karışık konular onlar..
idrarımızı yaptıktan sonra taharet alıyoruz,sadece tuvalet kağıdına silmekle yetinmiyoruz...kaydirigubbakcemile3
Ama burada arkadaşların bahsettikleri ağda yaptıktan sonra idrar sürüp bekletmek....
Üstelik idrarımızı yaptığımız zaman bütün genital bölge idrar olmuyor..:kedi:kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
epaq sanırım koltukaltı tüylerinden tamamen kurtulmuşsun darısı başıma ama benimki baş edilecek gibi değil. senin tüylerin önceden de seyrek miydi?bana da etki eder mi acaba. bu yöntemi uygulamaya bi türlü cesaret edemedim, gaza gelmem lazım:eek:

benim yüzümde sivilce izleri var onlarıda yok edermi
acaba yok etsebile
ben bunu deneyebilirmiyim kiiikaydirigubbakcemile

bu konuyu ilk okuduğum zaman bende yapmıştım, hatta etkisinide görmüştüm ama sonra sürekli devam edemediğim için benim tüyler yine aynı şekilde çıkmaya başladı. tekrar başlamayı düşünüyorum

X