Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

AysenuR_R

Diş hekimi
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2008
40
0
Milliyet'te bir köşe yazarı kaleme almış dün.Baya enteresan geldi.:icecream:Uygulayan ya da uygulayıp paylaşmak isteyen varsa buyursunsengözlerimebaksanab

İşte Yazı.......

Geçenlerde annem ile yeni çıkan ve tüy azaltıcı özelliğinden bahsedilen bir üründen bahsediyorduk. Yanımızda oturan hanım kulak misafiri olmuş olmalı ki lafımızı bölüp “Tüylerden kurtulmanın en kesin yolu nedir biliyor musunuz” dedi. Kadının kaymak gibi kol ve bacaklarını fark edip heyecanla “Nedir?” diye sordum. “Bana da anneannem söylemişti. Dolunaylı bir gecede tüm bacak ve kollarına ağda yapacaksın. Sonra da kendi idrarını alıp ağda yaptığın yerlerine süreceksin” dedi. Farkında olmadan “Iğğy” şeklinde bir tepki vermişim. “Sen yüzünü buruşturuyorsun ama benim ikinci seferden sonra bir daha tüyüm filan çıkmadı” dedi gerçekten de tüysüz kollarını göstererek.Ama unutmayın bu anlattıklarımın hiçbiri kanıtlanmış uzman tavsiyeleri değil. Hatta bildiğiniz kocakarı masalı demek daha doğru olur. Belki etrafta kadınların en hassas noktalarından birinden yararlanıp her dolunayda hain kahkahalar atan bir deli bile olabilir. Bilmiyorum. Ben sadece duyduklarımı anlatıyorum. Her ne kadar tiksindirici olsa da ömür boyu kıldan tüyden konularla ilgilenmemenin cazip bir hayal olduğunu düşünüyorum...

:1shok::1shok::1shok:
aboo bence etkili olabilir hee
bu idrarda ne cok seye yariyomus yaffkafamçokkarıştı
bende bir komsudan seyi duymustum Sivilcelerin gecmesi icin pamuk yardimiyla idrarini yuzunuze uygulayin demisti tabiki ben yapmadim ama yapan biriyle akrsilastim kadin yemin etti geciyo diye iki kere uygulamis sadece :lepi:

arkadaşlar idrar meselesi uydurma ama bu dolunay olayı doğru diye biliyorum. takvime göre o güne denk getirip ağda yapan insanlarda tüy çıkmıyomuş

ne zamn oluo gelio bu dolunay.gelince konu başlığı atın dolunay geldi diede bizde yapalım a.s

Sivilcelerin gecmesi icin pamuk yardimiyla idrarini yuzunuze uygulayin demisti tabiki ben yapmadim ama yapan biriyle akrsilastim kadin yemin etti geciyo diye iki kere uygulamis sadece :lepi:

Evet bunu benim lisede biyoloji öğretmenim söylemişti bi arkadaşım yaptı ve baya düzelmişti cildi :uhm:

çiş mucizesi diye bi kitap var.. yanılmıyosam pakize suda kaleme almıştı içinde enteresan bilgiler var bi okuyun derim.. ht

Son düzenleyen: Moderatör:
çiş mucizesi diye bi kitap var.. yanılmıyosam pakize suda kaleme almıştı içinde enteresan bilgiler var bi okuyun derim.. http://3 ç

bakin ne yaziyor yazidaa
Çeyrek saat, kendi idrarımla ıslatılmış, burun için delik açılmış bir bezi yüzümde tutmak harika bir etki yapıyor. Cilt dinleniyor, siyah noktacıklar yok olup temizleniyor.

ben inaniyorum idralin gercekten faydali olduguna cunku deneyenleri gozlerimle gorduma.s

Son düzenleyen: Moderatör:
ya şimdi sorulmazsa olurmu bu çiş sabah çişiylemi yoksa aksamdan kalma dinlenmiş mi olacak diye.. yada ne ölçüde sürülecek..şakkıdı:roflol: valla çiş hikayeleri cok ama uygulamak biraz zor.. benim midem almaz.. ama kendi çişini içen birini tanıyorum hastalıktan kurtulmak için tatlicadiarzu

ya şimdi sorulmazsa olurmu bu çiş sabah çişiylemi yoksa aksamdan kalma dinlenmiş mi olacak diye.. yada ne ölçüde sürülecek..şakkıdı:roflol: valla çiş hikayeleri cok ama uygulamak biraz zor.. benim midem almaz.. ama kendi çişini içen birini tanıyorum hastalıktan kurtulmak için tatlicadiarzu

aboo kis icilirmi hecc surmek neysede bide icilmesimi kafamçokkarıştı

ben de annemlerde çok eski bi kitapta eşek sidiği sürünce tüylerin gittiğini okumuştum yalnız ne kadar doğru bilmiyorum,hadi sürdük diğelim bi eşeğin altına kova koyup işemesini beklemek nasil karşılanır bilemiyorum yani:uhm::uhm:kafamçokkarıştı

:1shok::1shok::1shok:
aboo bence etkili olabilir hee
bu idrarda ne cok seye yariyomus yaffkafamçokkarıştı
bende bir komsudan seyi duymustum Sivilcelerin gecmesi icin pamuk yardimiyla idrarini yuzunuze uygulayin demisti tabiki ben yapmadim ama yapan biriyle akrsilastim kadin yemin etti geciyo diye iki kere uygulamis sadece :lepi:
banada bi rus bayan söylemişti. ergenlikte çok sivilcelerim vardı. kurtulmak istermisin dedi. oooooo evet dedim. ozaman kendi idrarını pamuğa dök yüzüne sür dedi böğğğğ tabiki yapmadımkafamçokkarıştı

banada bi rus bayan söylemişti. ergenlikte çok sivilcelerim vardı. kurtulmak istermisin dedi. oooooo evet dedim. ozaman kendi idrarını pamuğa dök yüzüne sür dedi böğğğğ tabiki yapmadımkafamçokkarıştı

:roflol::roflol::roflol:
bende yapmadim valals aten yok sivilcem ama yapan arkadaslarim var suanda piril piril ciltleri var:icecream:

aboo kis icilirmi hecc surmek neysede bide icilmesimi kafamçokkarıştı

tabi canım.. hatta teyzemde kuzenime içirmişti cocukken.. zavallıyı kandırmıştı.. valla böyle bi kanı var idrar asitli bişey sonucta gönderdiğim linktede yazmılmıs gazetede.. :smiley-cool: eger deneyen ve sonuc alan olursa yazsın lütfen bakalım gercekten işe yarıyormu...:emir_bebek::smiley-cool:a.s.

tabi canım.. hatta teyzemde kuzenime içirmişti cocukken.. zavallıyı kandırmıştı.. valla böyle bi kanı var idrar asitli bişey sonucta gönderdiğim linktede yazmılmıs gazetede.. :smiley-cool: eger deneyen ve sonuc alan olursa yazsın lütfen bakalım gercekten işe yarıyormu...:emir_bebek::smiley-cool:a.s.

yapsakmi acep tatlicadiarzu

ya düşünüyorumda alt tarafı bi idrar degilmi sürelim gitsin dayanamazsak direk gireriz duşalaelaelaelaelae yada yapmasakmı.. ben evin içinde cıglık cıglıga olurum heralde alıp sürersem..:1rolleyes::tomato::tomato:

X