tüp bebekle hamile kalanlar....

selamm canımm seni çokk iyi anlıyorumm garçektenn saatleerr insana asır gibi gelırr iplee çekersinn adetaa inşş herşeyy gönlüncee olurr canımm kendini rahatltmaya calışş zor ama başka türlüü günlerr geçmezzz

Merhabalar,
bugün transferimin 11.günü ve inanılma derecede yaklaşık 4 günden beri inanılmaz derecede karın ve kas agrım var bıseyler saplanıyor sankii.bu bir belirtımı bılmıyorum ve 3 gun sonra test yapıcam ...benımle aynı seylerı yasayan arkadaşlarım varsa lütfen bana yazsın...10. Gunu ıdrar testi yaptım bu arada negatıf cıktı cok moralım bozuldu...

arkadaslar ben tranferimin 15.günündeyim ve hala ağrılarım sürüyor doktorum bu ağrıların normal olduğunu söylüyor ben transferin 13.gününde kan testi yaptım ve hamileyim 12.gününde kendim idrar testi yaptım ozamnda pozitif çıktı inşallah bundan sonrasıda daha iyi gider çok sık idrara çıkıyorum sürekli soğuk soğuk terliyorum ve geceleri 2-3 defa geceliğimi değiştiriorum sırılsıklam oluyor

canım bende tam tersine millet sıcaktan bunalıyo fakat üşüyorum ve sürekli bir uyku hali var üzerimde gözlerimi açamıyorum snki herkesde demekki farklı oluyo belirtiler

Arkadaşlar, illa belirti olacak diye birşey yok, ben de tüp bebek ile hamile kaldım, transferden sonra 10. günümde idrar testi alıp yaptım, çift çizgi vardı,ertesi gün kan testi yaptım değerim 302 çıktı, şuanda 9 haftalık hamileyim ama inanın hala bi belirtim yok, ne midem bulanıyor ne aşeriyorum ne tiksiniyorum, eskiden nasılsam yaşantımda hiç bir değişiklik olmadı, yani belirti yaşayıp korkanlara yada yaşamayıp koranlara söylüyorum içinizi rahat bırakın ve rabbimize dua edin o kadar.

kızlar bende allaha sükür hamileyim tüp bebekle bir gün bende hamile olursam belirtileri yazacagım demistim belirtilere gelince transferden 2gün sonra adet agrıları basladı bacaklarda agrı kasık agrısı yine olmadı diye sıkıntı yapmıstım 10.gün idrarda cıktı inanamadım 12.gün kan tahlili yaptırdım 400cıktı allaha sükür hamileymisim o yüzden benim gibi adet agrılarım basladı diye üzülmeyin ok allah herkese nasip etsin ins

kızlar bende allaha sükür hamileyim tüp bebekle bir gün bende hamile olursam belirtileri yazacagım demistim belirtilere gelince transferden 2gün sonra adet agrıları basladı bacaklarda agrı kasık agrısı yine olmadı diye sıkıntı yapmıstım 10.gün idrarda cıktı inanamadım 12.gün kan tahlili yaptırdım 400cıktı allaha sükür hamileymisim o yüzden benim gibi adet agrılarım basladı diye üzülmeyin ok allah herkese nasip etsin ins
Öncelikle tebrikler delimm,
Ben de adet agrısı seklinde olmustu belirtiler. Hatta karamsarlıga kapılmıstım degilim diye. Ama 12.güne kadar bekledim test için de. Sonuç hamileydim:)
Galiba en belirgin özelliği adet agrısı gibi olması.

Transferimin 12.günü kan testim 286 çıktı. :nazar:10 gün sonra ultrasona gideceğim keseyi görmek için. Adet olacakmışım gibi sancılarım oldu. Halen de kasıklarımda ve karnımda ağrı var. Karnımda şişkinlik var . Göğüslerim şişti ve ağrıyor. Bendeki belirtiler böyle arkadaşlar. Bakalım bu karın ağrısı ne zaman geçecek ....

kızlar benim tüp bebekte ilk denemem menegon kullanıyorum pazartesi kontrolüm var yumurta toplamaya çagıracaklar kolay oluyormu....

kızlar benim tüp bebekte ilk denemem menegon kullanıyorum pazartesi kontrolüm var yumurta toplamaya çagıracaklar kolay oluyormu....

yumurta toplama anestezi altında yapıldığı için çok kolay oluyor valla, uyuyup uyanıyorsun :) ama sonrasında anestezi ağrısı oluyor.3-4 saat sürebilir. hakkında hayırlısı olsun ve minik bebiş gelsin inş.

Kizlar merhaba, bende tup bebekle hamile kaldim nihayet. Ama 4 denemeden sonra! Simdi 5 aylik hamileyim ve oglusum olacakmis:))) darisi insallah isteyen herkesin basina. Ne kadar zor oldugunu bizlerden baska kimse anlayamaz. Ama sonrasinda inanin o zorluklari hic yasamamis gibi hissediyosunuz:)) hepinize dua ediyorum.ha bu arada ben hamile kaldigimi hic anlayamadim yani ne kasik agrisi nede baska bisey, sanirim onlar birazda psikolojiktir.normal hamile kalan kimsede ilk haftalarda hissetmiyormus zaten. Sorulariniz olursa seve seve cevaplarim:))

arkadaşlar allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah.benim transferimin 19 günü ve hamileyim çok şükür.herkeste belirtiler farklı olsada bende tırım tırım aramıştım belirtileri.ben de sık idrara çıkma oldu sık ve saatlerdir gitmemişim gibi şiddetliydi.ani bir şekilde tatlı yiyemedim(ben tam bir çikolata ve tatlı manyağı idim.dolaba dondurma depolamıştım ki 12 gün beklerken keyif yapıcam diye ama yiyemedim.)sanki bi kilo baklava yemişim gibi hissedip ekşi bi şeyler aradım.ama bende ikiz olma ihtimali var belki ondan erken belirti vermiş olabilir..kasık ağrısı hissetmemiştim.o ağrılar yeni yeni başladı.yani anlayacağınız öyle çok belirti olmadı bende. biliyorum beklemek çok sıkıcı inşallah sizinde güzel haberlerinizi alırız
Ne mutlu size Allah hayırlısı ile doğurmayı daha sonrada doya doya sevap kodlamayı nasıl etsin inşallah. Benim ilk denememde basarı alamadık oysaki sorun yok gıbıydı sadece yumurta fazla yapamadım ama sıkıntı yoktu fakat tutmadı.tarnsfer sonrasi işede gitmedim güya ama evde olmama ragmen pek dinlenemedim ve ilk 4 gun kendımı fazla yordum. Çok üzüldüm ama yapacak bişey yok.ıkıncıyı deneyeceğiz kısmette Ağustos sonu gribi başlarız dedi doktorum bakalım hayırlısı. Allah herkeslere hepimize nasip etsin inşallah bu güzelliği. Âmin

Elmasnur iki tup tedavisi arasında ne kadar sure olmaliymias biz haz 22sinde transfer oldu idraesa negatif cikiyor..buyuk ihtimal le olmadi bidaha nezaman baslayabiliriz.temmuzda dursak ağustos da baslarmiyiz tekrarki..Üzgünümhemde cok

X