tüp bebekle hamile kalanlar....

galatea79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
730
2
kızlar transferimin 7. günündeyim bugün, sanki kasıklarım biraz agrıyor gibi....hamile kalan arkadaslar sizdede böyle olmusmuydu veya herhangi bir erken belirti farketmiş miydiniz??? perşembe test günüm ve sabrım azalmaya basladı günler azaldıkça...

Kasık ağrısı genelde iyi haber oluyo canım, özellikle kasıklarında çekilmeler batmalar hissediyosan damarların çekiliyomuş gibi çok çok iyi, bişey kalmamış perşembeye inşallah güzel haberler verirsin

kızlar transferimin 7. günündeyim bugün, sanki kasıklarım biraz agrıyor gibi....hamile kalan arkadaslar sizdede böyle olmusmuydu veya herhangi bir erken belirti farketmiş miydiniz??? perşembe test günüm ve sabrım azalmaya basladı günler azaldıkça...

hadi hayırlısı canım ,ALLAH içinden geçeni versin,sabret muradına ericeksin hayırlısıyla perşembeye haberlerini bekliyoruz,bol bol dinlen ve dua et tatlım..:1hug:

kızlar transferimin 7. günündeyim bugün, sanki kasıklarım biraz agrıyor gibi....hamile kalan arkadaslar sizdede böyle olmusmuydu veya herhangi bir erken belirti farketmiş miydiniz??? perşembe test günüm ve sabrım azalmaya basladı günler azaldıkça...[/QUOT Slm. kasık ağrısı genelde oluyo bendede olmuştu endişelenmene hiç gerek yok bence

Kasık ağrısı genelde iyi haber oluyo canım, özellikle kasıklarında çekilmeler batmalar hissediyosan damarların çekiliyomuş gibi çok çok iyi, bişey kalmamış perşembeye inşallah güzel haberler verirsin

canım doğrumu dediklerin allahım inşallah inşallah, benimde transferimin 5. günü ve ara ara kasıklarıma ağrı giriyor, bacaklarımın kanı çekiliyor sanki. Bende senin dediğin gibi yorumluyordum bu durumu şimdi sen söyleyince daha bi sevindim. Allah isteyen herkese versin.

canım benimde 5. günüm 26 sında test yapılacak. Aynı durumlar bende de oluyor kasıklarım sızlıyor sanki, inşallah bu bebeklerimizin tutnurken bize hissettirdiğidir. Haftaya müjdeli haberleri almak dileğiyle inş.

inşallah kızlar yaaa.... sürekli tuvalete gidip kontrol etmekten paranoyak oldum valla...herşeyin hayırlısı olsun diye dua ediyorum...

inşallah kızlar yaaa.... sürekli tuvalete gidip kontrol etmekten paranoyak oldum valla...herşeyin hayırlısı olsun diye dua ediyorum...

canım benım iğnşallah güzel haberlerin göstergesidir kasık agrıların geneldede olması iyidir bende yarın başlıycam ılk lucrinim yapılcak polikistik over yüzünden bu ay tüp bebek denıycez

canım benım iğnşallah güzel haberlerin göstergesidir kasık agrıların geneldede olması iyidir bende yarın başlıycam ılk lucrinim yapılcak polikistik over yüzünden bu ay tüp bebek denıycez

hayırlısı olsun canım inşallah allahım senin ve benim gibi tüm bebek isteyenlere tez zamanda isteğini verir...

arkadaşlar allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah.benim transferimin 19 günü ve hamileyim çok şükür.herkeste belirtiler farklı olsada bende tırım tırım aramıştım belirtileri.ben de sık idrara çıkma oldu sık ve saatlerdir gitmemişim gibi şiddetliydi.ani bir şekilde tatlı yiyemedim(ben tam bir çikolata ve tatlı manyağı idim.dolaba dondurma depolamıştım ki 12 gün beklerken keyif yapıcam diye ama yiyemedim.)sanki bi kilo baklava yemişim gibi hissedip ekşi bi şeyler aradım.ama bende ikiz olma ihtimali var belki ondan erken belirti vermiş olabilir..kasık ağrısı hissetmemiştim.o ağrılar yeni yeni başladı.yani anlayacağınız öyle çok belirti olmadı bende. biliyorum beklemek çok sıkıcı inşallah sizinde güzel haberlerinizi alırız.

Cigtanesi demek hamissin ... :teytey: :teytey: Cnm cooookkk kocaman sevindim . :sm_cool:

MEVLAM saglikli , hayirli bir sekildee dogurmayi nasip etsin Sana ve bütün hamisleree .. Bizlere umut oldun cnm .. coksekeriremsu Insallah bizler de bu mutlulugu tadariz ...

Kendine dikkat et .. :1hug: Sen ve :emir_bebek: ALLAh ' a emanet olun . Şeniz öptümm .

canım doğrumu dediklerin allahım inşallah inşallah, benimde transferimin 5. günü ve ara ara kasıklarıma ağrı giriyor, bacaklarımın kanı çekiliyor sanki. Bende senin dediğin gibi yorumluyordum bu durumu şimdi sen söyleyince daha bi sevindim. Allah isteyen herkese versin.

İnşallah tutmuştur bebişlerin canım, benim belirtilerim böyledi, adete yakında kasık ağrısı olur ama bunun daha farklı olduğunu anlıyo insan, inşallah mutlulukla sonuçlanır hayırlısıyla:1hug:

bizim seninle test günümüz aynı. Ben de kasık ağrısı ve ara ara sancılar oluyor. hayırlısı inşallah aynı gün birbirimize mutlu haberi verelim....

Ben hiç bir belirti yaşamadan hamile kaldım canım evham yapma hiç bir şeyi allas seninde yüzünü güldürecektir.

Ben hiç bir belirti yaşamadan hamile kaldım canım evham yapma hiç bir şeyi allas seninde yüzünü güldürecektir.

inşallah canım yaaa.... bugün 9. günüm,kaldı 3 gün.... bende buradan ii haberlerimi vermek istiyorum...bu arada allah bebeğini kucagına almayı nasip eder inşallah...

MUCİZELERE İNANMAK LAZIM kızlar mrhb size anlatacaklarımı mutlaka okuyun ve allahın var olan nimetlerine inanmamız lazım allahıma şükürler olsun bakın size hikayemi anlatayım biz 1 ay önce dr gittik ve eşimin sperm sayısı çok düşüktü ve bize ancak mikroenjekte yöntemi ile çocugumuzun olabilicegini söylediler yıkıldık çok moralimiz bozuldu konduramadık kendimize tek tesellimiz yaşımızın daha çok genç olmasıydı ve 1 ay araştırdık napalım nası başlayalım diye bu arada eşimde bende psikolojik çöküntü yaşadık kararımızı verdik ve dr gittik artık işlemlere başlayacaktık bu arada benim günüm 3 gün geçmişti ve çok fazla sancım vardı yinede bi ümit test yaptım ama sonuç negatifti artık bendede bi hastalık olduguna inanmıştık ve dr gittik tedavi olup trasfere karar vermiştik ve işlemler başladı dr kan tahlili istedi benden yaptırdık ve 2 saat sonra sonucu aldıgımızda şok geçirdik o an ayaklarımın yerden kesildigini hissettim ve şöyle dedi hemşireler tebrik ederiz 5 haftalık HAMİLESİNİZ allahım bu bi mucizeydi nasıl olurdu olamazdı inanamadık defalarca sorduk ama sonuç belli bebeğim içimdeydi o sıkıntıları o gözyaşlarını dökerken bile çaresizce varlıgından haberdar olmadıgım bebeğim benimleymiş nasıl bir mutluluk nasıl bi sevinç anlatamam drlar milyonda bir olan durumla karşıkarşıyayız ALLAHIN SEVGİLİ KULUYMUŞUNUZ DEDİLER diyeceğim oki dostlar YÜREKTEN İNANIN VE HER ZAMAN DUA EDİN DİLEGİM ALLAHIMDAN BÜTÜN İSTEYENLERE BENİM GİBİ MUCİZE YARATMASI KALBİM SİZLERLE ARKADAŞLAR ÜMİDİNİZİ HİÇ KAYBETMEMENİZ DİLEĞİYLE...

inşallah canım yaaa.... bugün 9. günüm,kaldı 3 gün.... bende buradan ii haberlerimi vermek istiyorum...bu arada allah bebeğini kucagına almayı nasip eder inşallah...

Gün saymalar hiç bitmiyor inşallah hamilelik haberlerini alıcaz sonrasında kese görünmesini bekliyceksin sonra bi kalp atışını duysam başlıyor sonra 12. haftayı bir atlatsam test sonuçları iyi gelse yok hareketlerini hissetsem .............. bitmiyor bitmiyor bu gün sayarak endişeli günleri bitirmek allahta bitirmesin inşallah bunlar hep bizim umudumuz yaşama bağlanmamız.

X