Bebek Beslenmesi kızlar pirinç ununnun içine devam maması katmak zorundamıyız

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

selcanefe

herşey güzel olsun
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
493
32
ben katmadan hero babynin gogly sütlü pirinç ununu pişirdim içirdim gece ağlayarak gaz sancısıyla uyandı oğlum sizce yanlış bişey mi yapmışım gazımız zaten çok kolik benim oğlum meyve püresi de mahvetti hiç bişey veremiyorum ama yavaş yavaş vermem lazım yardım edin nolur heryere not bıraktım kimse bişey yazmıyor

ben katmadan hero babynin gogly sütlü pirinç ununu pişirdim içirdim gece ağlayarak gaz sancısıyla uyandı oğlum sizce yanlış bişey mi yapmışım gazımız zaten çok kolik benim oğlum meyve püresi de mahvetti hiç bişey veremiyorum ama yavaş yavaş vermem lazım yardım edin nolur heryere not bıraktım kimse bişey yazmıyor

allah yardımcın olsun bebeğine ve sana sağlıklar versin. pirinç ununu aynı miktarda mısır nişastasıyla karıştırarak kullanırsan hem daha besleyici ve faydalıolur hem gaz sorununuda daha az yaşarsın. bir dene istersen belki faydasını görürsün.

merhaba nergiscimhero baby goglyde zaten devam maması var.daha katmana gerek yok.gazını her emmede gece bile olsa cıkar alttanda üsttende cıkar.metsil damla kullan 8 saatte bir 4damla ama 8 damlaya kadar yolu var benim kızımda cok gazlı ama bu damlayı düzenli kullanınca azaldı.bide ayaklarını üşütme yaz günü deme patik giy.bebğin ayaklarınıda sıcak tut o da cok gaz yapıyor.allah yardımcın olsun şimdilik aklıma gelen bunlar

.canım bebişinin kaç aylık oldugunu yazmamışsın.benim oglum 6 aylık pirinç unu verdigim zaman kapız oluyo.bende vermiyorumm.o golleyy içinde zaten devam maması var.bide bebekler yeni yedikleri yiyeceklere bi tepkileri oluyo sancı babında.takma alışır annesii:içelim:

X