pirinç unu nasıl yapıyosunuz

selcanefe

herşey güzel olsun
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
493
32
ben yapılışını aynen yaptım ama bikaç yerd devamn mması katılır yazılıyodu siz nasıl yapıyorsunuz gaz yapar mı pirinç unu geceleri yatmadan versek tok tutsun diye olur mu ben verdim rahatsız oldu gaz yaptı ama belkide meyve püresinden oldu bilmiyoırum yardım edermisiniz çok yere yazı bıraktım 1 cevap bile gelmedi hala

pirinç ununa muhallebi gece verilirse tok tutar sindirimi kolaydır gaz yapmaz yedirince zaten gazını çıkarırsan (yuttuğu havayı) rahat olur.
100 ml kaynamış soğumuş su.
soğuk suya 1 tatlı kaşığı pirinç unu koy pişir pişince içine 3 ölçek devam maması koy karıştır muhallebin hazır severek yesin beba.s.eğin

ben yapılışını aynen yaptım ama bikaç yerd devamn mması katılır yazılıyodu siz nasıl yapıyorsunuz gaz yapar mı pirinç unu geceleri yatmadan versek tok tutsun diye olur mu ben verdim rahatsız oldu gaz yaptı ama belkide meyve püresinden oldu bilmiyoırum yardım edermisiniz çok yere yazı bıraktım 1 cevap bile gelmedi hala

özeline bakarsan mesaj yazdım

pirinç ununa muhallebi gece verilirse tok tutar sindirimi kolaydır gaz yapmaz yedirince zaten gazını çıkarırsan (yuttuğu havayı) rahat olur.
100 ml kaynamış soğumuş su.
soğuk suya 1 tatlı kaşığı pirinç unu koy pişir pişince içine 3 ölçek devam maması koy karıştır muhallebin hazır severek yesin beba.s.eğin

devam maması şart mı yaaaaaaa almadım ben evde yok sadece pekmezli bi mama aldım 4 aydan itibaren diye sabah yazıyo üztünde ülker heronun o olmaz mı acaba

ya bide benim sütüm yetiyo versemmi vermesemmi kararsız kaldım vermezsem ya sonra yemezse hicbişey?

devam maması şart mı yaaaaaaa almadım ben evde yok sadece pekmezli bi mama aldım 4 aydan itibaren diye sabah yazıyo üztünde ülker heronun o olmaz mı acaba

onunla bi dene istersen bu gece pirinç unuda sade olandan kullan

tamam canım saol umarım gaz yapmıyodur eminsin inşaallah eşim beni boğacak valla oğlan çok fena oldu eminim meyve püresinden oldu

bide ben pirinç ununu fazla koymuşum sen 1 tatlı kaığı yazmışsın ama ben 3 koymuştum ağır mı geldi de sancılandı mı acaba oğlum

kimi bebeklerde hiç bişey yemese bile oluyor. eşinde sakin olsun senin yapacağın bişey yok. müzik belki işe yarar. bu şekilde bi dene canım sen.

olabilir 3 tatlı kaşığı cidden fazla olmuş su içirseydin üstüne bari 100 ml 1 tatlı kaşığı bu oranda istediğin kadar artırabilirsin

X