Çocuk Hastalıkları bebeğim altını ıslatmıyor yardıııııııııııımmmmmmmmmmmm

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

selcanefe

herşey güzel olsun
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
493
32
kaç gündür doğru düzgün ıslatmıyor bezini nerdeyse kupkuru doktorlar altı ıslanan bebek doyuyodur diyo benim oğlum doymuyor artık yardım edin nolur daha 3buçuk aylık pirinç unu falan ağır geldi ne yedirecem ben doktor mama tavsiye eder mi

pirinç unu için çok erken kilo alımı iyi ise sütün yetiyordur ve eğer bebek altına yapmadığı için huzursuz değilse sorun yok demektir ama gaz ağrısı kabızlık çekiyorsa ve kilo almıyorsa dediğin gibi doymuyordur ve mama kullanmalısın çünki pirinç ununa göre daha faydalıdır.birde altını ıslatmıyor derken çişinden bahsediyorsan doktor kontrolünüzde bunu doktorunuza söylemelisin bence.

bnece dra sor canım ya bebğin idrarını 6-8 efa yapması gerkiyomuş yapıyodurdaçok ağıralaşmadan sen değiştiriyosunda olabilir
bencede pirinçunu erken veriyosan bari mama ver ek godaya erken ama en iyisini dr bil,r

Bebeğin idrarını yapması yiyor olduğunu gösterir,en kısa sürede dr sormalısın canım bence..pirinc unu için bencede erken..anneler biraz erken davranabiliyor

X