Saç Rengi ve Saç Boyama geçici saç boyaları

dygflute91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
23
1
32
selam kızlar nasılsınız :):)
geçici boyalar hakkında bilgisi olan veya daha önce kullanan var mı ??
şu sprey olanlar değil biraz daha işe yarayan bir şeyden bahsediyorum mesela dipler gelmiş ama vaktin yok onunla kapatıver azcık gibi bir şey :KK70::KK70:
yeryüzünde var mı öyle bir şey ! :KK70:
a.s.:enbuyukkk::nazar:

canım bunlar bıldığın saç maskarası yanı göz maskarası varya sıyah hanı onun renklileri. diplere rötuş yapıyorsun o kadar. ama belkide istediğim bole bışeydır ogunu kotarmak için. umarım bulabılrsın kozmatıkçılerde saç renginde olanı.çünkü genelde mavı kırmızı pembe yeşil gibi renkleri var

Son düzenleyen: Moderatör:
geçenlerde bir kaç parfümeride gördüm. loreal getirmiş,geçici saç boyası,28 yıkamaya kadar dayanıklı diye. boyalı saça da uygulanıyormuş.
bir bak istersen.

geçenlerde bir kaç parfümeride gördüm. loreal getirmiş,geçici saç boyası,28 yıkamaya kadar dayanıklı diye. boyalı saça da uygulanıyormuş.
bir bak istersen.a.s.

bir bak istersen.a.s.

canım kabı turuncu muydu bu görduğun gecici boyaların. daha onceden de vardı ama yıllardırı turkıyeye getirtmiyorlar çünkü.

ya eskiden olanlarda da 28 yıkamay kadar dayanır diyordu geçici boyalarda (ben carrefour da gördüm ) ama tezgahtarlar falan tam bi cevap vermediler
inşallah geçici boyadır benim gibi kararını çok sık değiştirenler için iyi olur
amonyak içermiyo ve bitkisel yazyor üstünde ayrıca

canım kabı turuncu muydu bu görduğun gecici boyaların. daha onceden de vardı ama yıllardırı turkıyeye getirtmiyorlar çünkü.

yok canım kabı turuncu değil
lorealin kendi kutusuna benziyor ama daha ince uzun bir şey
yeni getirmeye başlamışlar.her rengi var mı bakmadım ama üzerinde geçici boya ,28 yıkamaya kadar dayanıklı yazıyordu.
:1rolleyes:

yok canım kabı turuncu değil
lorealin kendi kutusuna benziyor ama daha ince uzun bir şey
yeni getirmeye başlamışlar.her rengi var mı bakmadım ama üzerinde geçici boya ,28 yıkamaya kadar dayanıklı yazıyordu.
:1rolleyes:

canım o kadar merak ettım ki inan. bır daha eğer görursen ustunde yazanları tam olarak benım için okur musun?

X