Bandrmada y br kadn dogumcu aryorum

kızlar bende bandırmada gürsel bey e gidiyorum,7 aylık hamileyim yeni başladım gürsel kurt a gitmeye..doğumu epidural normal yapmak istiyorum,ağrısız doğum yani..bandırma özel hastanesinde bu yöntemle doğum yapmış olan varmı..ya da bir duyumu olan..nasıldır acaba..gürsel bey çok yaptıklarını söyledi ama..yinede insan tedirgin oluyor nasıldır diye..noolur biri bana bilgi versinn :S

mrb benim yengem ercan beyde epidural doğum yaptı çok rahat ve memnun kaldı,bende şuan 12 haftalık hamileyim ve ercan beye gidiyorum ben hangi doğumu isterim bilmiyorum ama duyduğum herkes epiduralden çok memnun...

Devlet hastanesinden daha vahim muamele gormek istemiyorsanız gürsel kurt'a asla gitmeyin! 30 saniyelik bir ultrason muayenesi, isminizi, mesleğinizi, kaçıncı doğumunuz olduğunu, önceki doğumları nasıl yaptığınızı vs.vs. 9 ay sonunda dahi bilmez, doğuma giderken hala sorabilir! Hastane zaten inanılır gibi değil, özel hastane olduğunu anlamanız uzunca bir zamanınızı alabilir, allah kimseleri buralara bu doktorlara düşürmesin. Hakkettiğiniz yerlerde hakettiğiniz şekilde güzel doğumlar diliyorum...

X