Bandrmada y br kadn dogumcu aryorum

paylaxsxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
154
0
ıyı gunler arkadaslar sızden herzaman kı gıbı bısey ögrenmek istiyorum bandırmada gıdebılecegım ıyı bır kadın dogumcu var mı yardımınıza ıhtıyacım var

canım ben bandırmada oturuyorum bandırma da en iyi kadın doğumcu ercan sevinç ve gürsel kurt ikisinide tavsiye edebilirim

saolun kızlar ben de tam karar veremedım ama sanırım ercan beye gıdıcem ben o sun an bandırma özel hastanede onun hakkında ıyı dıye duyumlar aldım ama sızden de fıkır almak ıstedım gürsel bey kadın hastalıklarında ıyıymıs ercan bey ıse dogum tüp bebek fılan sanırım

saolun kızlar ben de tam karar veremedım ama sanırım ercan beye gıdıcem ben o sun an bandırma özel hastanede onun hakkında ıyı dıye duyumlar aldım ama sızden de fıkır almak ıstedım gürsel bey kadın hastalıklarında ıyıymıs ercan bey ıse dogum tüp bebek fılan sanırım

evt canım şimdi hepsi özel hastanede birleşti devlette değil her ikiside özel hastane dışında muayeneleride var tabi senin doktor arayışın ne için benim gibi bebek sahibi olmak için mi yoksa hamilelik kontrollerimi

evt canım şimdi hepsi özel hastanede birleşti devlette değil her ikiside özel hastane dışında muayeneleride var tabi senin doktor arayışın ne için benim gibi bebek sahibi olmak için mi yoksa hamilelik kontrollerimi

canım sende tedavi oluyorsun sanırım. sorun ne , neler yaşadın paylaşmak istersen konuşabiliriz a.s.

canım ben hamılelık kontrollerı ıcın gıdıcem ve karar veremedım özel hastaneye gıtmek ıstıyorum ama bakalım ne olucak orada ercan beye gıtmek ıstiyorum oraya gıtmem yeterlı degıl mı bıde ayrıca özelıne mı gıtmem gerek bu nasıl iş anlamadım

canım ben hamılelık kontrollerı ıcın gıdıcem ve karar veremedım özel hastaneye gıtmek ıstıyorum ama bakalım ne olucak orada ercan beye gıtmek ıstiyorum oraya gıtmem yeterlı degıl mı bıde ayrıca özelıne mı gıtmem gerek bu nasıl iş anlamadım

merhaba canım.Ben Bandırmalıyım ben Halil Şen'i tavsiye ediyorumj ondan çok memnun kaldım ve doğum yaptım çocuğum büyüyene kadar da eşine götürdüm çok ilgililer gerçekten.
a.s

canım maddi durumun iyiyse özeline git bence hastanede pek ilgilenmiyorlar diye duydum ama yineden sen bilirsin.allah kucağına almayı nasip etsina.s.

bizim hiç bi problemimiz yok. bütün herşey normal ama henüz olumlu bi sonuç elde edemedik. ilk gürsel beye gittik. 7 ay boyunca klomen+çatlatma derken zaman geçiverdi. herhangi bi soruma cevap vermedi. yumurtanın çatlayıp çatlamadığını bile bilmiyoruz kontrole çağırmadı. sonra bursa fakültede osman hocayı bulduk. süper bi insan her yönüyle en azından kesinlikle maddiyatçı deil. cepten her zaman ulaşabiliyoruz. ona gelene kadar ki tedavi mi anlattığımda bana tek dediği şey yumurtan çatladımı dedi. bilmiyorum dediğimde kontrol edilmedimi dedi.neyse rahim filmi falan derken 3 aşılama da geçirdik. sonra tüp raporumuzu aldık paşalar gibi. yumurta takibini osman hoca yaptı ve onun doğrultusunda bursa tüp bebek merkezinde ilk denememizi yaptık ve geçen hafta negatif sonucu aldık .3 ay bi ara verdik şuan beklemedeyiz.hayrlısı artık. :nazar::nazar:

anladım osman develioğlu öle bişeydi onu çok duydum bi komşum bahsetmişti tüp bebek ne kadara maal oldu acaba size

anladım osman develioğlu öle bişeydi onu çok duydum bi komşum bahsetmişti tüp bebek ne kadara maal oldu acaba size

evet canım prof.dr. osman haldun develioğlu ismi.400 lira falan ilaçlarım tuttu. 2000 lirada merkez aldı. sana tek tavsiyem nacizane yaptırmayı düşünürsen buralarda düşünme bence.allah kısmet ederse hamilelik olursa bile burda yaptırmam kontrolerimi.:kahve:

ya kızlar ben sımdı kararsız kalıdm ya pekı kıme gıdeyım ben üffffffff
acıl cevap yazın bugun gıtmeyı düşünüyordum

slm arkadaşlar bende ercan beye ilk defa gittim ilac tedavisi verdi şu anda memnunum ama ilerde ne olur bilmem aslında hepsi aynı pracı daha öncede kızılaya başlamıştım ordada her konturole gittigimde para vermeye bıktım herşeyde para sonra vazgectim 7 8 ay hiç doktora gitmedim sonra adetim gecikince doktora gitmeye karar verdim devlet hastanesine gittim erkan bey varmış ona çıktım oda kafasın kaldırıp bakmadı yazdı ilaç kullan gel dedi ben usg istiyorum dedim ondada sıra almak gerekiyomuş kızdım çıktım sonra özel hastaneye gittim ercan bey var dediler ona girdim usg çektirdim temiz çıktı hormonlar yüksek

bizde gürsel beye gidiyoruz iki aydır. bi şikayetimiz olmadı ama anne sağlığı ile hiç ilgilenmiyor rutin bebek kontrollerini yapıyor sadece özel muayenehanesine gitmedik hastanede de düz bi muayene yapıyor sadece.

Arkadaşlar Merhaba,

Avcılar hospiltal Nil hN.A gidenler varmı nasıl bir doktor...Bana gidenler bilgi verebilirmi...Ben 14.haftalık hamiyelik avcılar hospital lale hn.a gidiyordum ama memnun kalmadım...Hiç ilgilenmiyor...bebeğimle ve benimle ilgili birşey söylemiyor...bende Nil hn. a gitmee karar vedim ama nasıl bir doktor bebkle ilgileniyormu bilmiyor...Genelde iyi diyorlar...

Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum ve yorumlarınızı bekliyorum...[/I][/I][/I]

bencede doğru karar vermissin ercan bey bencede daha iyi aldığım duyumlarda bu yönde ama ben gürsel beye gittim ercan bey doluydu gittiğimde 3 aylık hamileydim bana okadar kesin konustuki erkek diye bacak arasında pipisini bile gösterdi tabi bende erkeğe hazırladım kendimi simdi boludayım 5 aylık hamileyim burdaki doktorumda 3aylık bebeğin cinsiyeti belli olurmu çok erken daha dedi ve %90kız dedi

X