meraktan çatlatan bi temel fıkrası....

E

EU1

Ziyaretçi
temel japonyadaymış.bir restoranda otururken garson temele bi mektup getirmiş.temel açmış bakmış mektup japonca.bizimkide japonca bilmiyor.... garsondan ingilizce rica etmiş.kardeşim bana bunu bi tercüme et ne diyo diye.. garson almış mektubu bi göz gezdirmiş bıçaklamış kendini öldürmüş.temel anlamamış ne oluyo.. yolda geçen bi turiste sormuş oku diye turistte kendini arabanın altına atmış öldürmüş... temelde türkiyeye dönmüş japonca bilen tek kişide en yakın arkadaşı dursun.demiş dursun bak bu mektup bana geldi ama kim okusa kendini öldürüyor.dursun demiş ben öldürmem ver.yok demiş bizimki bi çölün ortasına gidicez kendini öldürecek bişii bulamayasın.giderler.hadi ver der dursun.olmaz der bizimki gidip soyunacaz ki giysilerinle kendini boğmayasın...soyunurlar..hadi ver artık der dursun.olmazzzz..... giysileri yakıcas sen onları bulur gene kendini öldrürsünnn... gidip giysileri yakarlar.... hadi ver artık der dursun.... veremem ... yine ne oldu... giysilerle birlikte mektupta yandııı:1no2::1no2::1no2::1no2::1no2:

süperdi ellerine sağlıksırnaşık şey:lepi:

X