bebekleriniz için hangi mamayı kullanıyorsunuz

Mrb arkadaşlar bende oğluşuma sma gold veriyorum ve çok severik içiyor ama beni emmedi gerçi sütüm azdi doyurmadi doymayinca başladik bu seferde emmedi hayirlisi olsun ne yapayim yeterki sagliği shati yerinde olsun

bilmiyorumdum hiç o mamayı olmazsa bende olmazsa onu alayım.dr. mu dedi sana...:uhm:
valla ben 3 kere veriyorum sabah saat 9 yada 10 da akşam 6 da gece 2 de 60 cc 30 cc 60 cc şeklinde canım bnde bebelac bitsin sma gold alcam anne sütüne en yakın mama oymuş ama bugün verdiğimi kustu biraz sanırım fazla geldi 60 cc ....

pediasure 1 yaşın üstündeki çocuklarda dr tavsiyesi ile kullanılır ve bazı özel durumlarda verilir.
fantomalt 1 yaşın altındaki çocuklarda verilir ve hiç kilo alamayan bebeklerde kullanılır.
ikiside kilo aldırır. tek başına verilmez mamasına yemeğine katılarak verilir. sadece eczanelerden dr tavsiyesi ile alınız ve hekiminize sormadan kesinlikle kullanmayınız çünkü sadece karbonhidrat vermiş olursunuz.
kilo aldırmak istiyorsanız pirinç unu ilk etapta daha kabul edilebilir içine devam maması da katarsanız vitamin mineralide eklemiş olursunuz. bebeklerimiz sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil çok fazla

canım bizi bilgilendirdiğin için çok sağol...........
pediasure 1 yaşın üstündeki çocuklarda dr tavsiyesi ile kullanılır ve bazı özel durumlarda verilir.
fantomalt 1 yaşın altındaki çocuklarda verilir ve hiç kilo alamayan bebeklerde kullanılır.
ikiside kilo aldırır. tek başına verilmez mamasına yemeğine katılarak verilir. sadece eczanelerden dr tavsiyesi ile alınız ve hekiminize sormadan kesinlikle kullanmayınız çünkü sadece karbonhidrat vermiş olursunuz.
kilo aldırmak istiyorsanız pirinç unu ilk etapta daha kabul edilebilir içine devam maması da katarsanız vitamin mineralide eklemiş olursunuz. bebeklerimiz sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil çok fazla

Kizlar mamamizi değiştirdik sma gold aldik bugün yenice bakalim ne olacak.tadi milupaya göra çok güzel......

mamayı duydum adını bilmiyodum Fantomalt mış çok teşekkürler doktorumuza soralım bakalım a.s.

ben 4 aylıktan 1 yaşına kadar aptamil verdim tabi 6. ayda başlanılan ek gıdaların haricinde süt olarak 1 yaşında süte başladık. milumil kabız yaptı 1 kere kullandık. onun haricinde 4. aydan sonra hero babynin kaşık mamalarınada başlamıştık. milupanın kaşık mamalarını yemedi ama haklı da yani çok iğrenç bide milupanın fruta puraları var meyve püreleri suyala karıştınca meyvesuyu oluyo ona bayılıyodu.. :)

kızlar milupa conformil1 cok iyi geldi ogluma kusma ve gaz sorununa çözün oldu sanki
ve daha cok doyuyor

Biz sma nın 2 nosu promil gold kullanıyoruz kızımın en severek içtiği mama bu. ama heryerde bulamıyorum bazen bulamadığımda bebelac alıyorum.

Biz sma nın 2 nosu promil gold kullanıyoruz kızımın en severek içtiği mama bu. ama heryerde bulamıyorum bazen bulamadığımda bebelac alıyorum.

onun tadı demir damlasını andırıyor ya :KK43:
ama içeriği çok zengin tabi.
biz aptamile döndük.meğer sorun biberon emziğindeymiş,bir büyük boya geçtik.

kızlar benim kızıkm çok iştahsızdı bu yüzden hep mama değiştiedik tek yarayan hem kilo aldıran sma plus oldu ama onunda 2 yoktu dr.bebelacı önemrdi bebeğim içti ama kilo aldırmadı depğiştirdik milupa aptamilde çok tadı çok kötü içmedi milumulide tadı çok şekerli diye içmedi şindilerde de biberonu bıraktı ama kaşıklada arada veriyorum milupa aptamil conformil veriyorum tadı acımsı ama iyi geldi bebeğime ...

X