kızlar test yaptım hemde 2tane.ıkısıde sılık cızgı cıktı

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
254
2
testlerın ıkısındede sılık cızgı cıktı eczane gebelık var dedı dogrumu.cokta ılac ıcmıstım of of ya bısey olursa

hayatim bi kac tane ayni konuyu actigin icin kapaniyordur
hepsine yorum yaptim bende
hamilesin bence canim ama sen bir doktora git canim icin rahatlasin
hayirli haberlerini beklioys canim

büyük ihtimalle hamilesin.aslında biri belirgin diğeri silik çıkmalı.ama yinede iki çizgi varsa hamilesin hayırlı olsun canım.

arkadaslar hamılemıyım acaba nıye yardım etmıyo ustelık konularım kapatılıyo

arkadaşım aynı konudan bir sürü açmışın o yüzden belki kapamışlardır evet gebelik tabiki var ne olursa olsun gebelik olmadan öbür çizgi belirmez buradan cvp bekleme bence tatlım tam bilgi veremez kimse bence bi an önce doktora gitt hiç durmaaa...:teselli:

evet bırı belırgın dıgerı sılık eczane oyle olması gerkıyo dedı ınsallah dorudur

bende ılk test yaptıgımda ole cıkmıstı hamılesın canım tebrık ederım ama yınede bı doktora gorunmenı tavsıye ederım

tesekkur edrım yarın gıdıcem randevumu aldım.heyecandan duramıyorum elım ayagım tıtrıyo ben bebegım olmaz derken bı anda oldu.rabbım butun dertlılere deva hastalara sıfa versın.....

tebrıkler canım evet işte hamılesın bencde yarın inşllh hayrlı haberlenı beklıyoruz mujdelı haberlerını beklıyorz cnım kib

tebrik edrim arkadaşım allah tamamına erdirsin rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirmeni dilerim

zelalcim agrilarin ne durumda? hemen bir kan testi yaptirsaydin bugun. yarin d ao sonucla doktora giderdin.

ama yarin mutlaka agrilarindan bahset. ozellikle kol ve bacak agrinin oldugunu, 2 sn de bir boyle elektrik soku gibi kasiginda rahme inen agrin oldugunu mutlaka soyle.

ihmal etme. belki onemsizdir, belki onemlidir kucukken halledilir.

canim insallah hamilesindir ve saglicakla bebisini kucagina alirsin.

haklısın soylıycem
evet kollarım ve bacaklarımda agrı cok umarım sorun olmaz.zaten cok ılac kullandım onuda soylıycem belkı bebegı alırlar

bıde bı sorun dha var psıkolojım bozuldu ve hala ınanmıyorum hamıle olduguma.morelım sıfır nıye bılmıyorummmmmmm

canim ne ilaci kullandin? ve ne zaman kullandin? bebegin alinmasi gerekir vs demissin ya insallah oyle bir sey olmaz. tek doktorla yetinme oyle bir sey derse.

cunku soyle bir kural var. eger ilaclar bebekte soruna neden olsaydi, vucut o bebegi dusurmek suretiyle yok ederdi. gebelik. net'te okumustum.

insallah sorun cikmaz

canim agzinin tadiyla sevinemedin de ondan psikolojin bozuk. benim de oyle olmustu. hemileyim ama lekelenme vardi. dis gebelikmis. sevinemedim bir turlu.

yani aklinda simdi kolunun bacaklarinin agrisi kullandigin ilaclar vs geliyor. o sebeple moralin bozuk. ama soyle dusun. bak gordun mu hamile kalabiliyorsun:)

merhaba arkadaslar benımde testle ılgılı bır sorunum var en son subat 25 de adetım bıttı ve o gunden sonra adet olmadım ve ıkıtane test yaptım hep tek cızgı cıkmıstı ve ahala adet olmadım bugun 13mayıs ve ben yıne test yaptım bırı net bırı sılık cıktı bılgısı olan varsa bana cvp verebılırmı. tsk

merhaba arkadaslar benımde testle ılgılı bır sorunum var en son subat 25 de adetım bıttı ve o gunden sonra adet olmadım ve ıkıtane test yaptım hep tek cızgı cıkmıstı ve ahala adet olmadım bugun 13mayıs ve ben yıne test yaptım bırı net bırı sılık cıktı bılgısı olan varsa bana cvp verebılırmı. tsk

canım öncelikle inş. hamilesindir ki öyle gözüküyo benim arkadaşımda en son ocak 18 de adet görmüştü şuabt ayında adet olmadı ve test yaptı malesef negatif çıktı kan testi yaptırdı negatif çıktı oda adetini beklemeye başladı ama olmadı sonra mart 21 e tekrar test yaptı ve pzoitif çıktı şuan 13 haftalık hamile yani adet görmesi gereken zamanda hamile kalmış buna geç döllenme diyolar yani seninde böyle olabilir bence hemen bi kan testi yaptır ve bizede bildir olurmu opuyorumnanaktan

X