Medical park bahçelievlere giden varmı?

bi arkadasim hamileligi boyunca hizmet hastanesine gitti
8inci ayda erken dogum yapmak zorunda kaldi cunku bebek anne karninda kan kaybetmisti
o gun druna gitti hemen druda ona bebegini dogumdan sonra bebek yogun bakimina almalari gerekecegini
ve hizmet hastanesinde geceligi 1000 tl oldugunu soyledi
bunu karsilayamazsaniz medical parka gidin orda tamamini devlet
karsiliyor dedi bebekleri 12gun yogun bakimda kaldi ve eger medical parkta
dogum yapmasaydi 12000tl odemek zorunda kalacaklardi
dogum yapacagimiz hastanede bebek yogun bakimi olup olmadigini ve
masrflarini ogrenmek lazim boyle seyler bi anda oluyor nede olsa

ecrincim senle daha öncede konuşmuştuk sen hala mürüvet hanımamı gidiyosun?
değiştircektin hani ben çamlık hastanesini tavsiye etmiştim sana oraya gidiyodum hatırlarsan,şimdi medical park bahçelievlere geçiş yaptım
ilk kez ayşe pınar yanmaza gittim çok güleryüzlü ilgili konuşkan bir doktor
kesinlikle tavsiye ederim soru sorduğunda anında cevaplıyor
ona devam edicem doğumumuda orda yapıcam inşallah

evet canım hatırladım senı canım yok murvet hn bıraktım artıkk ben sormadan bana cvp vermıyor gitmiyecem hem cok kalabalık bi hastane saatlerce doktorun amelıyattan cıkmasını beklıyorsun biraz ilgisizler zaten yumurta takıbınıde başka b dktorun yapması cok sacma geldı başta hata yaptım oraya gitmkle ama para verdiğim için devam ettım ama şimdi bıraktım 2-3aydır gitmiyorum zaten eşimdede sorun cıktı amelıyat olmaını beklıyorum bakalım hayırlsı .şimdide medıkal parka gitcez inş..hem kenndım için hemde eşimin amelıyatı için deniz erseve gitcezz.senın nasıl gidiyorr hamılelıgın umarım hersey yolundadır canım

Medical park suat süphan bey ile hamileliğimin 32. haftasında tanıştım.
ve 38+2 de normal doğum ile oğlumu kucağıma aldım.
Hem dr. hem hastane çalışanları gayet iyiydi.
Tek sorun 23 nisan günü doğum yaptığım için özel bir gün olduğundan dolayı sezeryan ile doğum yapacak pek çok kişi o günü tercih ettiğinden dolayı doğum katında oda konusunda sıkıntı yaşadım.
doğum sonrası oda hazırlanana kadar bir süre daha sancı odasında beklemek zorunda kaldım.
ama dediğim gibi hem sancı odasındaki ebeler hem dr. um hem bebek hemşireleri gayet iyiydi.
Herkesin merak ettiği fiyat konusuna gelince sgk lı hastaya normal doğum paket fiyatı 2000 tl ödedik.
doğum öncesinde aldığımız fiyattı ve extra olarak hiçbir masraf ödemedik.

Medical park suat süphan bey ile hamileliğimin 32. haftasında tanıştım.
ve 38+2 de normal doğum ile oğlumu kucağıma aldım.
Hem dr. hem hastane çalışanları gayet iyiydi.
Tek sorun 23 nisan günü doğum yaptığım için özel bir gün olduğundan dolayı sezeryan ile doğum yapacak pek çok kişi o günü tercih ettiğinden dolayı doğum katında oda konusunda sıkıntı yaşadım.
doğum sonrası oda hazırlanana kadar bir süre daha sancı odasında beklemek zorunda kaldım.
ama dediğim gibi hem sancı odasındaki ebeler hem dr. um hem bebek hemşireleri gayet iyiydi.
Herkesin merak ettiği fiyat konusuna gelince sgk lı hastaya normal doğum paket fiyatı 2000 tl ödedik.
doğum öncesinde aldığımız fiyattı ve extra olarak hiçbir masraf ödemedik.[/QUOT

senım adına cok sevındım canım darısı bizim başımıza bende tedavı içi o hasteneye gidiyorum ilk kez c.tesi gtim ve memnun kaldım inş.gebe kalırımda dogumumuda oırad yaparım

kızlar medical park da pahalı diorlar...exttra ucretten cekınıyoruz açıkcası.
sanırım herkese farklı fiyat söylenıyor ..
cok yakında dogum yapan arkadas net bır dgum fıyatı verebilirmi?

Medical Park Bahçelievlerde Ocak ayında sezeryanla doğum yaptım.En ufak bir aksilik yaşamadım doktorum Suat Süphan Erşahin ondan ayrıca memmun kaldım personel çok ilgili güleryüzlü ve odaları süper,ferah deniz manzarası insanı rahatlatıyor,hijyen konusunda iyi daha ne olsun yine doğum yapacak olam yine medical park bahçelievler ve Dr.Suat Süphan Erşahin derim doğumun gerçekten içime sindi

tam olarak 6 gün önce medical park bahçelievlerde sezeryan ile doğum yaptım..ücret konusunda çok bişey söyleyemem biz banka anlaşmalı olduğumuz için fatura imza sistemiyle muayene oluyoruz.bu arada doktorum NADİDE KORKUT o kadar mükemmel bir doktor we aynı zamanda kusursuz bi insanki bana hamileliğim boyunca doktordan çok terapist gibi davrandı..çok araştıran çok soru soran sorunlu bi hastasıydım ama Allah razı olsun hiç bi zaman ''Allah kahretsin nerden eline düştüm senin'' dedirtmedi'4 aylık hamileyken sefaköy doğan hastanesinde dr.filiz hanım bana çok kilo aldığımı böyle giderse doğumdan çıkamayabileceğimi söyleyip psikolojimi yerle bir etmişti..hemen doktor değiştirmem gerekiyordu..bi arkadaşım tawsiyesiyle medical parka gittim.we inanın herkesten çok ama çok memnun kaldım..doğumdan sonra hemşireler odanıza izin alarak giriyorlar.bebeği sizden izin alarak bakım odasına götürüyorlar...hemşire saat başı bana sormak istediiniz bişey warmı deyip sizi kontrol ediyor.herkes son derece güler yüzlü..ziyaretime ordu gibi arkadaşlarım dostlarım yakınlarım geldi bu bile sorun olmadı..bundan sonra öksürsem bile medical parka koşarım..herkese de tawsiye ederim :) :KK71: :KK71:

tam olarak 6 gün önce medical park bahçelievlerde sezeryan ile doğum yaptım..ücret konusunda çok bişey söyleyemem biz banka anlaşmalı olduğumuz için fatura imza sistemiyle muayene oluyoruz.bu arada doktorum NADİDE KORKUT o kadar mükemmel bir doktor we aynı zamanda kusursuz bi insanki bana hamileliğim boyunca doktordan çok terapist gibi davrandı..çok araştıran çok soru soran sorunlu bi hastasıydım ama Allah razı olsun hiç bi zaman ''Allah kahretsin nerden eline düştüm senin'' dedirtmedi'4 aylık hamileyken sefaköy doğan hastanesinde dr.filiz hanım bana çok kilo aldığımı böyle giderse doğumdan çıkamayabileceğimi söyleyip psikolojimi yerle bir etmişti..hemen doktor değiştirmem gerekiyordu..bi arkadaşım tawsiyesiyle medical parka gittim.we inanın herkesten çok ama çok memnun kaldım..doğumdan sonra hemşireler odanıza izin alarak giriyorlar.bebeği sizden izin alarak bakım odasına götürüyorlar...hemşire saat başı bana sormak istediiniz bişey warmı deyip sizi kontrol ediyor.herkes son derece güler yüzlü..ziyaretime ordu gibi arkadaşlarım dostlarım yakınlarım geldi bu bile sorun olmadı..bundan sonra öksürsem bile medical parka koşarım..herkese de tawsiye ederim :) :KK71: :KK71:

Allah bağışlasın bebeğinizi sağlık sıhhate versin inş....bende nadide korkuta gidiyorum memnunum çok iyi davranıyor kendisi...yanlız şunu merak ediyorum hastane ile ilgili sancı odası tek kişilikmi?ve kaç gün kaldınız doğumdan sonra...

bende Medical Park Bahçelievler'de Emine Hanıma gidiyorum. daha 2 hafta önce doğumhanesinde kolposkopi yaptırdım. Doktor olarak Emine Hanımdan memnunum ama hemşireleri odaya kimse girmez dimi diye uyarmama rağmen ben kolposkopi yaparken giren çıkan belli değildi. karşı odada bir doğum vardı ve onun yakınları koridorda bekliyordu, ben orda kolposkopi yaptırırken bir sürü hemşirenin odaya girip çıkması ve sürekli kapıyı açık bırakmaları nedeniyle kordiordaki hasta yakınlarının hepsiyle gözgöze gelmek zorunda kaldım. çok sinirlenerek çıktım ordan, sonuçlarımı da alıp doktoruma gösterdim ve şimdi başka bir hastane ve doktor arayışı içindeyim.

medical park bahçeli evler hastanesinde Nadide Korkut hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirebilirmi?ben 28+3 deyim ama doktorumun normal doğummu yoksa sezaryan yanlısımı olduğunu merak ediyorum....kendisi bana ozazamn durum ne gerektirirse onu yaparız demişti..sizden haber bekliyorum
teşekkür ederimmm şimdiden:)

ben 13 ağustosa randevu aldım ve muayene ücreti 70 tl dediler bende ssk lıyım nasıl oluyor arkadaşlar bilgisi olan varmı acaba ?bu işte bir yanlışlık var

ben 13 ağustosa randevu aldım ve muayene ücreti 70 tl dediler bende ssk lıyım nasıl oluyor arkadaşlar bilgisi olan varmı acaba ?bu işte bir yanlışlık var

bende 23 ağustos cumartesi gününe medikal park tülin hanım'dan randevu aldım,muayene ücreti ssklılar için 12 ytlymiş,çok sevindim,ssklı olduğum için ,daha önce seçil hanım'a gitmiştim ama memnun kalmamıştım umarım tülin hanım'dan memnun kalırım,agresif olmasın yeter ve beni doğru yönlendirsin,sorduğum soruları geçiştirmesin başka bir şey beklemiyoruz zaten.

ya nasıl oluyor bu işten birşey anlamadım ben bu cumartesiye 13 ağustosa randevu aldım ssklıyım bana 70 tl dediler nasıl 12 oluyor başka arkadaşta 9 tl yazmış bu işte bir yanlışlık var herkesten farklı ücretmi alıyorlar napıyorlar .

Merhaba Herkese,

6 haftalık hamileyim ve geçen hafta Op.Dr.Nadide Korkuta ( Bahçelievler Medical Park) kontrole gititm.İlk kontorlüm idi ve tutarı 750 tl olan kan testleri istedi.

Şaşkınlık içinde ayrıldım.

Durumla ilgili tecrübesi olan var mı acaba ? Teşekkürler.

merhaba. bende 15 ağus ta gittim medical parka dr um Nadide Korkut. Çok bilgili bir kadın ve gayet memnun ayrıldım yanından. aynı testleri benden de istedi. 750 TL ve gerçekten çok yüksek meblağlar.. ama bir kere yapılacağını belirttiler. ileriki dönemlerde 2 li test 3 lü test talepleri olacağından fiyatlarını sordum ve 150TL - 250TL arası olduğunu söylediler. doğum ücretleri ile ilgili bilgisi olan yok mu acaba? memnunum ama doğumda çok yüksek meblağlarla karşılaşmaktan korkuyorum.

merhaba. bende 15 ağus ta gittim medical parka dr um Nadide Korkut. Çok bilgili bir kadın ve gayet memnun ayrıldım yanından. aynı testleri benden de istedi. 750 TL ve gerçekten çok yüksek meblağlar.. ama bir kere yapılacağını belirttiler. ileriki dönemlerde 2 li test 3 lü test talepleri olacağından fiyatlarını sordum ve 150TL - 250TL arası olduğunu söylediler. doğum ücretleri ile ilgili bilgisi olan yok mu acaba? memnunum ama doğumda çok yüksek meblağlarla karşılaşmaktan korkuyorum.

bende hastane arştırıyorum da sizin yazdıkalrınızı okudum...online da bir siz varsınız:KK9: peki bu istenilen testleri dışarıda devlet hastanesinde yaptırsak onu kabul edioalrmı?? bir bilginiz varmı acaba??

ilk doğumumu medical parrk hastanesinde yaptım, anlaşmalı bir kurum olabilir ama ben yinede tavsiye etmem. hemşireler çalışanlar ilgisiz aynı zamanda kibar değiller. doktor konusuna gelince 2007 de doğum yaptım ben. doktorum seçil günay avcı idi. şu an çalışmıyor sanırım orada. ama bu kadın doktor diplomasına sahip olabilir ama insan olarak kendini pekte geliştirmediğini düşünüyorum, aynı zamanda birçok konuda yetersiz... yazılanları okuyunca çok şey geldi aklıma. hepinize hayırlı kararlar.... şu an yine hamileyim 10+3 oldum.. başka bir hastaneye gidiyorum.

Merhaba Herkese,

6 haftalık hamileyim ve geçen hafta Op.Dr.Nadide Korkuta ( Bahçelievler Medical Park) kontrole gititm.İlk kontorlüm idi ve tutarı 750 tl olan kan testleri istedi.

Şaşkınlık içinde ayrıldım.

Durumla ilgili tecrübesi olan var mı acaba ? Teşekkürler.

selam canım hayırlı olsun bebişin istenilen testleri herhangibi hastanede yaptırabilirsin benim gittigim yerde 350 tl tuttu bugün yaptırdım hatta eğer sana uyarsa gültepe avicennede yaptırdım bilgin olsun

X