Medical park bahçelievlere giden varmı?

bende 23 ağustos cumartesi gününe medikal park tülin hanım'dan randevu aldım,muayene ücreti ssklılar için 12 ytlymiş,çok sevindim,ssklı olduğum için ,daha önce seçil hanım'a gitmiştim ama memnun kalmamıştım umarım tülin hanım'dan memnun kalırım,agresif olmasın yeter ve beni doğru yönlendirsin,sorduğum soruları geçiştirmesin başka bir şey beklemiyoruz zaten.

kesinlikle memnun kalacağını söyleyebilirim.Aklına ne takılırsa rahatlıkla sorabilirsin, ne gelirse...Zaten sen de anlayacaksın sevimlidir çok :) İlgilidir,soru sormana müsade eder,içten cevaplar, ultrasonda ayrıntılı inceler.Benim de randevum 27 ağustosta.

Canim memnun kalirsin bilgili bir doktor fakat özel numarasini kimseye vermiyor...acil bi durumda hastaneden ulasman gerekiyor ulasabilirsen :)

kızlarr benn marrta gitmiştim 40 ytlydi nezamn oldu bu ssklılara9 ytl çok şaşırdım
bi bilgilendirin beni

arkadaşlar bende b.evler medıcalparkda tedaviye başladım mikroenjeksiyon olacak doktorum latif küpelioğlu çok iyi ilgilenen ve sempatik şakacı bir doktor hastanenin tüm personeli çok güler yüzlü çok iyi davranıyolar ...ben daha önce medıcanaya gitmiştim 4 sene hiç memnun kalmadım ikiside özel hastanee düşünün artık

arkadaşlar şimdi aradım medical parkı fark ücretleri düşmüş teşekkür ederim sayenizde öğrendim ben de seçil hanıma gdiyordum hamileyken çok tatlı dilli ama doğum ücreti nedeniyle orada yapamadım maalesef şimdi çocuk doktoruna randevu aldım 10 ytl

kızlarr benn marrta gitmiştim 40 ytlydi nezamn oldu bu ssklılara9 ytl çok şaşırdım
bi bilgilendirin beni

1 temmuzda yeni kanun çıktı fiyatlar ondan değişti.bazı hastaneler bu düzenlemeyi kabul etmeyip ssk ile anlaşmasını bitirdi(acbadem gibi)
ondan böyle yani...
kalın sağlıcakla.. a.s.
buarada nisa hastanesinden mürüvvet hanımı da çok övüyorlar çok tecrübeli biri...bu tarafta oturanlar(yenibosna-şirinevler) için alternatif olabilir ama ferda hanımı tavsiye etmem..

canlarım ben bahçelievler medicalparka gidiyordum nevin hanıma ama çok cins indana güven veren hiç bir yanı yok çok kasıntı hiçbir şekilde aydınlatıcı bilgi vermiyor ve kesinlikle ona gitmeyin ayrıca çok somurtkan. ve tekrar fatih medicalparka gidicem orada ayşegül hanıma gidiyordum işte oda çok yoğun ya ama arkadaşım önce Allah sonra onun sayesinde bebiş sahibi oldu

medikal park bahçelievler ile ilgili diğer başlıklara da yazmıştım
KESİNLİKLE SUAT SÜPHAN ERŞAHİ
Suat Süphan Erşahin'e gittim ve şimdiye kadar gittiğim en iyi doktordu.
Doktorluğu, diyaloğu, bilgisi ve bu bilgiyi aktarışının yanı sıra
müthiş güven veriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Sarıyer bölgesindeyim ve şişli başta olmak üzere
öyle çok hastane ve doktor araştırdım ki şaşarsınız. Artık İstanbul' a dair
umutlarımı yitirmiş ve memlekete gitmeyi düşünmeye başlamıştım ki
Suat beyi tanıdım. Onun beni gereksiz sezeryana almayacağına içim kesinlikle
kanaat etti. Bir defa insan ve karşısındakine de öyle davranıyor.

Hastane biraz pahalı. Emekli sandğına 45 tl muayene farkı ödüyorum
doğum ücretleri de çok ucuz sayılmaz. Ama içime sine sine muayene oluyorum.
Doğum içinde kalbim rahat artık. Bazı hastaneler gece sancım olduğunda odaları boş olmazsa
kabul edemiyeceklerini, ya da gece ekipleri olmadığnı ve gece gidersem alamıcaklarını söylemişlerdi.
Üstelik gece gelebilirsin diyenlerde de kendi doktorun gelmiyordu. burda hiç bir şekilde bu sorunlar yok.
Doktorun saat kaç olursa olsun geliyor. Eğer maddi olarak karşılayabilecekseniz kesinlikle
Bahçelievler medical parkı ve özellikle suat beyi tercih edin.
Doğumuma 4 hafta ya var ya yok
İnşallah hayırlısıyla bebeğime kavuşurum.

önce doğan hastanesi filiz aydın a gittim, filiz hanım dan memnun kaldım fakat hastane bizleri sadece müşteri oalrak görüyor ve biz ne kadar hasta olursak o kadar çok para kazanacaklar onun derdindeler. bunu şahsen yaşadıktan sonra hastaneyi ve dolayısıyla doktorumu da değiştirmeye karar verdim. arkadaş tavsiyesiyle SUAT SÜPHAN ERŞAHıNe gidiyorum ve çok memnunum.

ben medical park bahçelievlere gidiyorum tüp bebek uzmanı ayset jane özcana gidiyorum bilginiz varmı 11 haftalık hamileyim üçret ise 62 tl ödüyorum ssk lıyım 90 imiş ssklı oldugum icin 62 ödüyorum

mrb arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

ben yenibosna nisa hastanesi gidiyorum mürvet hn.doktorum.fakat çok yogu ve çok kalabalık.2aydır gidiyorum fakat 2saat doktoru bekliyorumm.çünkü10kadar amelıyatta oluyorr.ben polikistik over yanı pko oldugumu mürvet hnmdan ögrendim 2ay öncee.şimdi ilaçla tedaviye başladım ögrenir ögrenmez.farlutalla hasta oldum tahlıller yapıldı tmız cıktı yumurta takıbım yapılı malesefkı yumurta olmadı bende yumurtlayamadım.sonra yine farlutalla hasta oldum ve 5,günü klomene başladım 50mg sabah akşam kullandım ve tekrar yumurta takıbım yapıldıı malesefkı bana yumurta yok dendı yinee.salı günü son yumurta takıbım varr.ve salıdan sonra doktorum iğneye başlayacaz dedi.bide ben pkoluların glukofen kullandıgını ögrendim doktoruma sordum ve kullanabılırsın kullan 6ay dedi.

benım sizden yardımcı olmanızı istediğim konu ise bu pko hastalıgını bana çok iyi anlatacak tedavi sürecini aşamalrını neler yapmam gerektiğini anlatack bir doktor tavsiye etmenizi istiyorum.doktorum bana sadece yumurta yok diyor yok ama niye yokkbi açıklama yapmıyor sordugumda ise tekrar muayne ol gel sonra bakcaz diyorr yani acıklamıyorrr.pek konusmuyorr.

medikalpark bahçelievlerde bana önerebileceğin iyi bir doktor lütfenn.bayan olursa sevinirim.

mrb arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

ben yenibosna nisa hastanesi gidiyorum mürvet hn.doktorum.fakat çok yogu ve çok kalabalık.2aydır gidiyorum fakat 2saat doktoru bekliyorumm.çünkü10kadar amelıyatta oluyorr.ben polikistik over yanı pko oldugumu mürvet hnmdan ögrendim 2ay öncee.şimdi ilaçla tedaviye başladım ögrenir ögrenmez.farlutalla hasta oldum tahlıller yapıldı tmız cıktı yumurta takıbım yapılı malesefkı yumurta olmadı bende yumurtlayamadım.sonra yine farlutalla hasta oldum ve 5,günü klomene başladım 50mg sabah akşam kullandım ve tekrar yumurta takıbım yapıldıı malesefkı bana yumurta yok dendı yinee.salı günü son yumurta takıbım varr.ve salıdan sonra doktorum iğneye başlayacaz dedi.bide ben pkoluların glukofen kullandıgını ögrendim doktoruma sordum ve kullanabılırsın kullan 6ay dedi.

benım sizden yardımcı olmanızı istediğim konu ise bu pko hastalıgını bana çok iyi anlatacak tedavi sürecini aşamalrını neler yapmam gerektiğini anlatack bir doktor tavsiye etmenizi istiyorum.doktorum bana sadece yumurta yok diyor yok ama niye yokkbi açıklama yapmıyor sordugumda ise tekrar muayne ol gel sonra bakcaz diyorr yani acıklamıyorrr.pek konusmuyorr.

medikalpark bahçelievlerde bana önerebileceğin iyi bir doktor lütfenn.bayan olursa sevinirim.

bende pcoluyum medıcalpark bahçelievler Jane hn gidiyorum
doktorumdan çok memnunum istediğin bilgiyi alabilirsin

[ı][sıze="2"]bende pcoluyum medıcalpark bahçelievler jane hn gidiyorum
doktorumdan çok memnunum istediğin bilgiyi alabilirsin[/sıze][/ı]

sagol canım teşekkürler.peki ücretleri nasıl canım çok pahalımı.mesela yumurta takıbını kendı doktorunmu yapıyor ve yumurta takıbı için ne kadar ücret oduyorsun canım

sagol canım teşekkürler.peki ücretleri nasıl canım çok pahalımı.mesela yumurta takıbını kendı doktorunmu yapıyor ve yumurta takıbı için ne kadar ücret oduyorsun canım

ecrincim senle daha öncede konuşmuştuk sen hala mürüvet hanımamı gidiyosun?
değiştircektin hani ben çamlık hastanesini tavsiye etmiştim sana oraya gidiyodum hatırlarsan,şimdi medical park bahçelievlere geçiş yaptım
ilk kez ayşe pınar yanmaza gittim çok güleryüzlü ilgili konuşkan bir doktor
kesinlikle tavsiye ederim soru sorduğunda anında cevaplıyor
ona devam edicem doğumumuda orda yapıcam inşallah

herkese merhaba,
ben 31.haftamdayım ve bu güne kadar hep acıbadem bakırköye gittim.
hastaneden kaynaklanan bazı sorunlar nedeniyle medicalpark bahçelievlere devam etmek ve orada doğum yapmak istiyorum.
Benim için sıcakkanlı ve güleryüzlü olması çok önemli,
tavsiye edebileceğiniz iyi bir bayan dr.varmı acaba?

herkese merhaba,
ben 31.haftamdayım ve bu güne kadar hep acıbadem bakırköye gittim.
hastaneden kaynaklanan bazı sorunlar nedeniyle medicalpark bahçelievlere devam etmek ve orada doğum yapmak istiyorum.
Benim için sıcakkanlı ve güleryüzlü olması çok önemli,
tavsiye edebileceğiniz iyi bir bayan dr.varmı acaba?

Medical Park Bahçelievler'e gideceksen kesinlikle Nevin Numanoğlu'nu tavsiye ediyorum
Çok güleryüzlü, herşeyi sorabileceğin, enerjisi yüksek bir doktor
Doktorumdan çok memnunum ancak evime uzak olduğu için artık gidemeyeceğim, umarım onun kadar iyi bir doktor bulabilirim.

Medical Park Bahçelievler'e gideceksen kesinlikle Nevin Numanoğlu'nu tavsiye ediyorum
Çok güleryüzlü, herşeyi sorabileceğin, enerjisi yüksek bir doktor
Doktorumdan çok memnunum ancak evime uzak olduğu için artık gidemeyeceğim, umarım onun kadar iyi bir doktor bulabilirim.

çok teşekkür ederim tavsiyen için.a.s.
randevu aldım,tanıştıktan sonra deneyimlerimi yazarım.
inşallah memnun kalırım

çok teşekkür ederim tavsiyen için.a.s.
randevu aldım,tanıştıktan sonra deneyimlerimi yazarım.
inşallah memnun kalırım

Randevu aldın demek umarım memnun kalırsın ben bi kaç defa gittim çok güzel ilgilendi
Her sorduğuma cevap verdi aydınlattı beni güzeldi yani memnundum ben ama Beylikdüzünde oturuyorum işim evime yakın ancak çalıştığım yerden izin almam sorun oluyor
Medical Park'a gidip gelmem uzun sürdüğü için evime yakın bir doktora gitmeye karar verdim

Son düzenleme:
benim için güleryüzlü olması ve sorduğum sorulara geçiştirmeden cevap vermesi çok önemli.
inşallah memnun kalırım

Herkese merhaba,
7 haftalık hamileyim. 3hafta önce ilk öğrendiğimde yaptığım doktor araştırmaları sırasında tanıştım bu siteyle. Şimdi de 3 haftadır yaşadığım tecrübeleri paylaşmak istedim sizinle.
İlk öğrendiğimde daha ileri haftalarda hamile olan bir arkadaşın doktoru olan ethica'daki Ali Paşa Bey'e gittim ilk heyecanla. Arkadaşım cepten arayıp randevu almak istediğinde adetimin kaç gün geciktiğini sormuş, 2 gün deyince şimdi gelemsin bir şey göremeyiz zaten , 2 hafta sonra gelsin demiş. Ama benim içime sinmedi tabii o akşam bir laboratuvarda kendi yaptığım idrar testinin yanında destek olsun diye bir de kan testi yaptırıp ertesi gün de sonucu alıp gittim doktora. Sorularım vardı, sadece bir gün önce bir spor merkezine 6 aylık üyelik yaptırmıştım ve sadece 1 gün gidebilmiştim. Devam edebilecek miydim?. Ne zamandır dişçiye gitmeyi planlıyordum ama gidememiştim , gidebilecek miydim ,gitmelimiydim, ne yapmalıydım. Bu tip iç kemirici sorular için gittim. Cevaplarımı aldım ve 10 gün sonra tekrar gitmemi söyledi. Ben bunun yanısıra neden bilmiyorum başka bir doktor arayışına girdim. İş yerinden bir arakadşımın kuzeni Medikal parktaki suat süphan beyi önermişti. Daha öncesinde eşimin iyi olduğunu duyduğunu Latif Bey vardı falan. Bunlardan birine karar verecektim. Yine yaptırmayı bir süredir ertelediğim bir check up programım vardı, kan ve idrar tahlillerim yapılmıştı ama görüntüleme tetkikleri vardı. Bunu da bir an önce yaptırma zorunluluğu hissettim ve hemen rand. alıp gittim. Röntgen yaptıramayacağım için sadece üst batın ultrasonu yaptılar. Bu sırada radyoloji doktoru bir adet miyom tespit etti. Ayrıca 5 mm boyutunda hamilelik kesesini de görebildi. Önce hamile olduğunuzu nerden biliyorsunuz test mi yaptınız diye sormuştu, görememişti demekki hemen ama sonrasında gördü. Ben oaradan çıkınca bu miyom korkusuna aynı gün Suat süphan beye rand. alıp gittim. Çok ilgili olduğunu duymuştum ve bu yüzden ona gitmek istemiştim. Ben telaşlı bir şekilde miyomdan bahsettim ama o önemli olmadığını söyleyip vajinal ultrason yaptı. Ki sabah check up sıarsında hamilelik kesesinin göründüğünü söylemiştim buna rapmen kendi de görmek istedi. Ama vajinal baktığı halde göremedi. Dış gebelik olabilir deyip bir kan tahlili daha istedi geçen haftadan beri beta hcgnin artışının normal olup olmadığını anlamak için. O gece zehir oldu bana tabii sabaha kadar. Sabah tahlil sonucunu alınca Suat bey gelene kadar kendim yorumladım sonucu. 48 saatte bir 2 kat artması gerektiğine göre şimdi şu kadar olmalı deyip hesap yapmıştım kendi kendime. Sonuç da buna uyuyordu hatta bundan yüksekti. Suat bey de gelince sonucun normal olduğunu söyledi hatta tekrar bakmak istedi. Ben illa bakacaksa karından bakmasını söyledim. o da görülemeyeceğini iddia edip yine vajinal bakmak istedi.Ben bir gün önce caheck up da karından görüldüğünü, kendisinin de karından denemesini söyledim, o da doğru görmemiş olabileceklerini söyledi.Ama yine de Kabul etmedim. O da ısrar etmedi. 1 hafta sonra gel, görülebilecek hale gelir o zaman dedi. Tamam deyip çıktım ama gitmedim tabii.
Bu sırada Ali paşa Bey'e aldığım randevunun zamanı gelmişti. Ona gittim 26 nisanda. O da ilk gttiğimde kilomdan dolayı karından görmenin zor olacağını , vajinal bakmak zorunda kalabileceğini söylemişti ama yine de önce karından baktı ve keseyi gördü. Her şeyin normal olduğunu bir sonraki muayene de hedefimziin kalbi atan bir canlı görebilmek olduğunu söyleyip 10 gün sonra tekrar çağırdı. Bu arada 29 nisan'da öğlen saatlerine doğru çok hafif bir kanamam oldu ama acayip korktum. hemn iş yerime yakın Beykent'teki Kolan Hastanesinin aciline gittik. Bir gece yatırdılar ve bir hafta rapor verdiler.Hastaneden çıktıktan bir gün sonra Ali Paşa Bey'e gittim randevusuz ,araya aldı sağolsun.progestana devam etmemi ve raporumu kullanmamı söyledi. Onun dışında bir sorun olmadığını söyledi. Bu sırada bu sefer de latif Bey'e randevu aldım 5 mayıs'a.İlk defa eşimle birlikte gittik bu muayeneye, Karar aşamasında olduğumuz için.O da çok iyi bir doktor, çok güzel sorular sorarak durumumla ilgili bilgiler almaya çalıştı.Bize Latif bey tavsiye edildiğinde kendisinin bir sağlık programı yaptığını bilmiyorduk, sonradan öğrendik ve gitmeden önce de bu yüzden endişelerimiz vardı. Kendisine her an ulaşamamak gibi.Ama buna rağmen bir kere gidip görünmek istedik. O da daha kendisi odaya gelip beni görmeden hemşireye beni vajinal muayene için hazırlamasını söylemiş . orada da itiraz ettim, bir kaç gün önce düşük tehlikesi geçirdiğimi ve vajinal baktırmayacağımı söyledim. Hemşire doktor beyin ilk iki muayenesini hep vajinal yaptığını söyledi.Sonra Latif bey geldi, konuşma ,tanışma ,bilgi alma faslından sonra talebim züerine önce karından bakacağını göremezse vajinal bakacağını söyledi. Ben o kadar emindim ki göreceğine tamam dedim, çünkü herkes görebiliyordu. En son 4 gün önce Ethica'da görülmüştü çünkü. Keseyi gördü, içinde ki canlıyı da gördü ama silik görünüyor ,bak görüntüyü hafızanda tut birazdan avjinal bakınca daha net bir görüntü göreceksin dedi. Daha net miydi görüntü hatırlamıyorum ama kalp atışını dinletti.Ama ben düşük tehliksei geçirmeme rağmen o an vajinal bakılıyor olmanın stresiyle hiç bir şey hissedemedim. Muayeneden sonra bir sürü test istedi.Onları yaptırıp 10 gün sonra gelmemi söyledi. Ayrılırken kendisine ulaşmakla ilgili endişelerimi söyledim. Canlı yayın sırasında yapacak bir şeyi olmadığını ama kendisine mesaj atabileceğimi söyledi. Ama tabii ki bütün bunlar yetmedi ve ben daha önce ertesi güne alınmış Ali Paşa Bey'in randevusuna gittim tekrar. Sanırım bundan sonra da burada devam edeceğim. Neden ilk seçimimde kalmayıp başka arayışlara girdiğim için kendime kzııyorum aslında boşu boşuna 2 vajinal muayeneye maruz kalmış oldum. Sanırım medikal park'ın ultrason cihazları ethicadan daha eski ya da verimsiz bilemiyorum ama doktorlar da bunu biliyorlar ki hemen ilk tercihleri vajinal kontrol oluyor. Ben sırf bu yüzden belki de daha iyi bir doktora muayene olabilecekken ,Medikal park'a güvenemedim.Çünkü Latif bey'in amniyosentezle ilgili soruma verdiği cevapla Ali Paşa Bey'in verdiği cevap cihazlarına güevenemediklerinin göstergesiydi benim için.
Çok uzun oldu, umarım sıkmamışımdır.

X