Yaşasin paylaşim da hamile

E

EU1

Ziyaretçi
UMARIM BNDEN ÖNCE YAZAN OLMAMIŞTIR ARKADAŞLAR DUYRULUR PAYLAŞIM ARKADAŞIMIZDA HAMİLE :nazar::nazar: ÇOK SEVİNDİM DİLERİM SAGLIKLA KUCAGINADA ALIRSINN AMİN CANIM ARKADAŞIM BENİM.... ARTIK SENİ HARİKA BİR 9 AY BEKLİYOR UZUN GELEBİLİR BU YOL AMA MERAK ETME HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK AMİN:dance::hooray::hooray::hooray::sm_cool:

Paylasim tebrikler canimmmmmmmmmm
allah sag salimm kucagina almayi nasip etsinn
rabbim bir omur boyu mutlu etsin seni esini ve bebegini

cok saolun kızlar ya benı cok duygulandırdınız sımdıden sızle zaten güzel seyler hayatıma girmeye basladı ınsallah 9ayda ıyıy gecer sag salım bebısımı alırım elıme

tebrik ederim paylaşım Allah tamamına erdirsin

canım tebrik ederim.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

tebrik ederim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin amin

tebrikler canım.allah tamammına erdirsin.minik kuzunu kollarına alman sevmen dileğiyle. a.s.

tebrikler paylaşım.allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin

canmmm ya çok istiyodun allah tamamına erdirsin:)
saracım sanada teşekkğrlerrr harikasın

murgizcim canım benim sende harikasın yerimseniben

paylaşım nasıl gidiyro bakalım....

Çok çok tebrik ederim canım, allah tamamına erdirsin inşallah.
Senin gibi bebiş isteyen tüm anne adaylarının aynı sevinci yaşamasıni dilerim.
Kendine iyi bak...

iyiy gidiyr kızlar bugunde baska bır doktora gıdıcem özele belkı daha ıyı bakar ve bebisımin kalp atısını duyarım

tebrikler arkadaşım allah kucağına aldığın günleride göstersin analı babalı büyütsün inşallah

paylasim seni sohbet odasindan tüm pozitifliginle taniyorum bu basligi görünce cok sevindim insallah sorunsuz bi hamilelik gecirir sag salim bebisini kucagina alirsin.

Hayirli ugurlu olsun arkadaşim tadini çikar 9 ayin bebişede kendinede iyi bak

X